PARDUODAMA VILA FLORENCIJOS KJANTI REGIONE

20 fotografija

Žavingų Toskanos laukų širdyje, tarp žalių Florencijos Kjanti kalvelių, vynuogynų kvapų ir aplinkinių abatijų ir katedrų grigališkų giesmių aido, stovi ši įžymi istorinė XVIII a. buveinė, pagirtinai restauruota ir transformuota į išskirtinį dvarą, apsuptą 12 ha žemės.

Kiekvienas iš šešių miegamųjų, prestižinio parduodamo Florencijoje nekilnojamojo turto viduje, turi savo nuosavą vonios kambarį, dekoruotą antikiniais rėmeliais, veidrodžiais ir lempomis. Iš stilingo dizano virtuvės patogiai patenkame į panoraminę terasą, kur nuo erdvios palėsinės atsiveria vaizdas į sodą ir baseiną. Čia būna vėsu vasarą, tad galima nuostabiai papusryčiauti po atviru dangumi. 

Vila yra pasiekiama 700 metrų privačiu keliu, apsuptu puikiai prižiūrėtu elitiniu sodu, kuris švelniai nusileidžia nuo gyvenvietės iki baseino, esančio centre tarp švelnios gyvatvorės ir vaismedžių. Aplink baseiną ir namą, yra daug lauko baldų, baseino baldai iš tikmedžio, kaustytos geležies ir rotango, suoliukai ir krėslai bei stalai iš marmuro ir pavėsinė.

Sodyba parduodama Florencijoje, pastatyta laikantis tipiško Toskanos užmiesčio namo stiliaus, gali didžiuotis nuostabiu vaizdu į ankstyvųjų viduramžių X a. pilį ir tipiška Kjanti laukų panorama su kalvelėmis, vynuogynais, alyvmedžiais, kiparisų gatvelėmis ir tolimomis sodybomis.

Turtą papildo 350 alyvmedžių, daugiau nei 100 migdolų, romantinis upelis, kuris apibrėžia buveinės ribas pietuose ir keleto ha miškas, kur galima rasti atgaivą karštomis vasaromis. 

Žemės ūkio priestatas, kuris taip pat parduodamas, yra 140 kv.m. ploto ir gali būt restauruotas bei pertvarkytas, o taip pat yra galimybė pastatyti papildomus 300 kv.m.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Kjantis


Tipas: Istorinė gyvenvietė - parduodami užmiesčio namai Toskana 

Vidaus plotas: 540 kv.m.

Išorės plotas: 12 ha

 

Pagrindinė vila:

Kambariai: 6

Vonios kambariai: 7

Svetainės: 2 

Valgomasis: 1 

Virtuvė: 1 


Papildomi kambariai ir techninės patalpos


Daržinė: 140 kv.m. 

Baseinas  

Alyvmedžiai  

Vaismedžiai  

Upelis  

Miškas


Toskana – Florencija: Florencija 13 km - Kjantis 9 km – Fortė dei Marmi 75 km - Piza 69 km - Luka 62 km - Siena 50 km - Termės 3 km - Golfo klubas 9 km - Florencijos oro uostas 16 km - Autostrada A1 išvažiavimas Firenze Certosa 7 km.

Ref: 2174
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamos vilos florencija

prašmatnus namas
prašmatnūs apartamentai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: Šiek tiek į pietus nuo Florencijos yra teritorija miestelio, apsupto aplinkiniais miestais: Scandiči ir Impruneta šiaurėje, Greve rytuose, Tavarnelle Val di Pesa pietuose ir galiausiai jis ribojasi su Montespertoli miesteliu vakaruose. Anksčiau šis Toskanos miestelis vadinosi San Casciano a Decimo, nes stovėjo ties dešimtu romėnų kelio akmeniniu orientyru, kuris nurodydavo dešimties mylių atstumą nuo Florencijos. Ir šitas miestas iškilo dėka Florencijos globos, nes būtent Florencijos vyskupai pradėjo pirmasias konstrukcijas 1241 metais; o 1272 m. miestelis buvo valdomas Florencijos Respublikos.

Enrikas VII kelionės į Italiją metu buvo čia apsistojęs keletui dienų, 1312 m. gruodį. 1326 m. San Casciano patyrė keletą užpuolimų iš Castruccio Castracani pusės, kurie padegė miestelį. Gualtieri di Brienne, Atėnų kunigaikštis ir Florencijos valdovas, miestelį sustiprino 1343 m.

San Casciano, kaip ir Empoli ir daugelis kitų Toskanos miestelių, Florencijos buvo laikomas jų gynybos strateginiu punktu, ir iš ties 1355 m. čia pastatė pilį ir ją apjuosė stambia tvora ir bokštais. Didysis Kunigaikštis Ferdinandas II padovanojo San Casciano pilį Džiovaniui Santi Lucardesiui, vadintam indėnu; o dar vėliau ši pilis tapo benediktinų vienuolių vienuolynu.

Pastebima San Casciane yra Gailestingumo bažnyčia, buvusi Santa Maria del Prato, Toskanos gotikos 1335 m. architektūros; Collegiata koplyčios dešinėje yra XIV a. krikštykla ir pusmėnuliai su Madona ir Šventaisiais, o trečio altoriaus kairėje “Apsireiškimas”, atliktas Ridolfo Ghirlandaio stiliumi. Šv. Pranciškaus bažnyčios, statytos 1436 m. ir renovuotos 1492 m., viduje yra Biagio di Antonio iš Florencijos paveikslas “Madona su kūdikiu ir šventieji”,  o vienuolyno valgomajame yra Paskutinės vakarienės freska, priskiriama Pasinjanui.