Parduodama vila Florencijoje

14 fotografija

Ant Florencijos kalvelių, kelios minutės nuo žavaus, amžinojo Florencijos miesto ir netoli nuo Mikelandželo aikštės, stovi ši parduodama, pasakiška, prašmatioji vila, kurioje kruopščiai apgalvota kiekviena atskira detalė. 

Florencijoje parduodama vila buvo suprojektuota taip, kad būtų apjungtas komfortas, prašmatna, poilsis ir harmonija. Rezultatas viršijo lūkesčius ir suteikia begalinį malonumą akims.

Ši prašmatni vila yra dviejų aukštų ir yra įrengta šiuolaikišku stiliumi su šiltais ir jaukiais spalviniais tonais. Erdvūs langai dovanoja kvapą gniaužiančius vaizdus į supančias kalvas ir žavingąją panoramą, kuri alsuoja poilsiu, ramybe ir harmonija.

Prašmatnios vilos išorėje yra didelis baseinas, pilnai įrengta lauko virtuvė ir svetainės erdvė, idealiai tinkanti gurkšnoti gėrimus su draugais ir vakarieniauti ant svajonių baseino krašto. Privatumą garantuoja dideli vartai, esantys prie įėjimo, ir aukšti šimtamečiai augalai, kurie supa parduodamą vilą. Papildo prašmatnų nekilnojamąjį turtą erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Nei viena detalė nėra atsitiktinė, o žavioji vieta yra ideali tiems, kas trokšta išskirtinės vilos, apsuptos gamtos visiškoje ramybėje. Prašmatni vila, kuri taip pat yra ir ramybės oazė, tai architektūrinis brangakmenis, esantis ant kalvos, netoli Florencijos, vieno iš žaviausių ir gražiausių pasaulio miestų.

Visos šios charakteristikos paverčia vilą retu perlu Florencijoje parduodamų vilų kraštovaizdyje, šalia žymios žaviosios Mikelandželo aikštės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: prašmatni vila - parduodama vila Florencija

Vidaus plotas: 120 kv.m. 

Išorės plotas: 1180 kv.m.

Baseinas

Solariumas

Lauko virtuvė

Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė


Toskana – Florencija. Florencijos oro uostas Peretola. Pistoja 30 km - Siena 50 km - Luka 80 km - Piza 80 km - Bolonija 80 km. 

Ref: 2495
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnios vilos

liukso klasės vilos
toskana vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. 

Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. 

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.