PARDUODAMA VILA, ESANTI TIK KELIOS MINUTĖS NUO FLORENCIJOS

22 fotografija

Šiuo metu parduodama esanti tik keli kilometrai nuo Florencijos elegantiška, liukso klasės gyvenvietė, tipiško toskanos stiliaus, kurios bendras plotas yra maždaug 500 kv.m ir kurią supa daugiau nei  3000 kv.m. parkas. Prabangus parduodamas namas yra niekuo neapstatytas iš visų keturių pusių, o sodas yra visiškai aptvertas tvora su pajungta signalizacijos sistema. Parkas, be to, kad jame yra gražus baseinas su molinėmis plytelėmis soliariumu, yra labai gerai prižiūrėtas bei gausiai apsodintas alyvuogėmis, vaismedžiais, dekoratyviniais medžiais bei citrinmedžiais vazonuose. Erdvi molinių plytelių aikštelė yra priešais Prato vilą ir iš jos patenkame į pirmą aukštą. Čia yra įėjimas, kuris veda į dienos zoną, praturtintą šviesaus, rankų darbo molio plytelių grindimis, kuris sumontuotos derinant su riešutmedžio parketu. Įėjime yra arka, prilaikoma dviejų XVIII a. medinių kolonų, o dešinėje prabangios dvigubos durys, padarytos su originaliomis XVI a. medinėmis plokštėmis, veda į  erdvų valgomąjį su gėlių motyvais išpuoštomis lubomis. Toliau praeiname tokias pačias duris ir patenkame į sandėliuką bei labai erdvią virtuvę su balto marmuro rankų darbo apdaila, akmeniniu gartraukiu ir lakuotomis sijinėmis lubomis. Iš virtuvės patenkame į kitus kambarius, tokius kaip skalbykla, vonios kambarys, techninė patalpa ir du garažai. Pirmo aukšto kairėje yra skaitykla su krištoline, sienine knygų spinta ir mažomis XVI a. medinėmis kolonomis, vonios kambarys ir didelė svetainė, praturtinta XVIII a. balto marmuro židiniu ir sijinėmis kaštonmedžio lubomis. Iš skaityklos taip pat galima patekti į erdvią verandą, nuo kurios, kaip ir nuo visų kitų namo zonų, atsiveria sodo panorama. Antrame parduodamos vilos aukšte yra naktinė zona su spygliuoto riešutmedžio parketo grindimis. Čia yra pagrindinis apartamentas su prieangiu, persirengimo kambariu ir vonios kambariu su masažine vonia, puošta marmumu. Taip pat čia yra apartamentas svečiams su prieangiu ir rožinio marmumo vonios kambariu bei kiti su miegamijei su marmuriniais vonios kambariais. Viršutiniame aukšte yra mansarda su medinėmis sijomis. Prabangų namą Prato, Toskanoje, papildo taverna, kuri yra rūsyje, ir panoraminė terasa, nuo kurios atsiveria nuostabi, supanti panorama.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Pratas

Zona: Pratas


Tipas: Parduodami prestižiniai namai - Vila Pratas

Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 3000 kv.m.

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 7

Svetainės: 1

Valgomasis:1

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Klimatizuotas baseinas

2 garažai

Žemė: 3000 kv.m. su alyvmedžiais ir daržu


Toskana – Pratas: Florencija km 21 – Montekatini Termės km 27 - Luka km 58 – San Gimignano km 67 - Piza km 78 – Viaredžio km 82 - Golfo Klubas Le Pavoniere km 4 – Termale Tamerici Parkas km 21 - Florencijos oro uostas km 15 – Išvažiavimas autostrada: Prato est km 10.

Ref: 0230
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangus namas

prašmatnūs nekilnojami turtai
užmiesčio namas florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Pratas

Toskana – Pratas: Kai kurie liudijimai mums padeda suprasti, kad Pratas buvo apgyvendintas jau Paleolitiniu periodu, nors patys svarbiausi radiniai, ypač Campi Bisenzio zonoje, yra iš Etruskų epochos. Vienas iš įdomiausių atradimų mums liudija, kad Pratas jau tuo metu išsiskyrė savo tekstile, apie ką liudija radiniai iš VI a prieš Kristų. Po Etruskų buvo romėnai, kurie  skirtingai nuo pirmųjų, nepaliko daug liudijimų apie žmonių gyvenimą šiuo periodu. 

Ankstyvaisias viduramžiais Toskanos miestas, 15 km nuo Florencijos, matė Longobardų ir Bizantiečių dominavimą, kuriems valdant buvo atlikti svarbūs plokštumos nusausinimo darbai ir ko pasekoje sukurta hidraulinė sistema, kuri pareguliavo Bisenzio upės kryptį. Pasitraukus Alberti šeimai, 1107 m. Pratas pradeda augti, kaip nepriklausomas miestas. Tai buvo du ekonominės plėtros amžiai, kurių metu vystėsi industrija ir augo gyventojų skaičius, kas sukūrė poreikį statyti tvirtoves, nes daugelis miestų norėjo valdyti Pratą. Visų pirma tai buvo Florencija, kuriai Giovanna D'Angiò 1351 m. vasario mėn. pardavė miestą.

Pratas vystėsi toliau net ir valdomas Medičių šeimos, o vėliau ir Florencijos Respublikos. 1512 m. rugpjūčio mėn. 29 d. Pratą užpuolė Lega Santa armija ir jį nusiaubė. Tik kai Toskanos Didžiąją Kunigaikštystę pradėjo valdyti Lorenos, Pratas ir vėl pradėjo vystytis tiek ekonomiškai, tiek kultūriškai, puoselėdamas miesto gražinimo projektus.

Tikras ekonominis išsivystymas į Pratą atkeliavo po Italijos suvienijimo, kuomet mieste ne tik stipriai išaugo gyventojų skaičius, bet ir  stipriai išsivystė pramonė, ypač tekstilės, kurios centras Toskanoje yra neginčijamai Pratas. Po antrojo pasaulinio karo iki pat mūsų dienų į Pratą plūsta daug imigrantų, visų pirma iš pietų Italijos, o paskui ir iš neeuropos sąjungos šalių, kurie stipriai papildė miestą darbine jėga.