PARDUODAMA VILA ANT JŪROS KRANTO CASTIGLIONCELLO MIESTE

24 fotografija

Ant gražios Castiglioncello uolos viršūnės, kuri būdinga etruskų pakrantėms, ši vila yra apsupta tipišku Viduržemio jūros vaizdu, nuo kurios atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas į krištolinio skaidrumo Toskanos jūrą. 

Šis parduodama vila Toskanoje yra 1700 kvadratinių metrų ploto ir yra apsupta 11000 kvadratinių metrų parko, kuriame yra baseinas ir struktūrą su namų SPA, kur jūs galite mėgautis sauna, masažais ir turkiška pirtimi. Čia taip pat yra žiemos sodas, kur galima praleisti laiką dienos metu, ir privatus paplūdimys, kur jūs galite ramiai mėgautis saulės spinduliais. 

Nuostabi ir tipiška Toskanos vila savyje talpina 28 karališkus apartamentus su vaizdu į jūrą, įrengtus su visais patogumais. Karališki kambariai skirstomi į tris tipus: standartiniai apartamentai, mažieji apartamentai ir apartamentai. Čia yra 9 standartiški apartamentai, įsikūrę pirmame aukšte. Juose yra miegamasis ir vonios kambarys, jų langai išeina į jūrą iš šoninės pusės. Antrame aukšte yra 10 mažųjų apartamentų su šoniniu vaizdu į jūrą ir 7 apartamentai su centriniu vaizdu į jūrą, iš kurių trys išeina į jūrą nedidelio balkono dėka. Šio tipo kambariai turi palėpę, kur jūs rasite miegamąjį ir vonios kambarį, o apačioje yra nedidelis salonas su foteliais ir sofomis. Pirmame aukšte taip pat yra bendrosios patalpos, t.y. jauki salė ir trys salonai apstatyti įvairių spalvų pintais baldais, kas sukuria tobulą atmosferą ramiam ir nepamirštamam poilsiui. Pusrūsyje yra virtuvė, sandėlys, du vonios kambariai, vienas miegamasis ir dvi papildomos patalpos. 

Šio parduodamo turto viduje yra galimybė pastatyti malūnsparnio nusileidimo aikštelę.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Livornas 

Zona: Castiglioncello 


Tipas: Toskanos vila - vila jūra Toskana

Vidaus plotas: 1700 kv.m. 

Išorės plotas: 11000 kv.m. 


Miegamieji: 28

Vonios kambariai: 30 

Svetainės: 3 

Valgomasis: 1 

Virtuvės: 2 


kitos papildomos ir techninės patalpos: 5 


Baseinas

Sauna 

Sporto salė 

Turkiška pirtis

Parkas: 11000 kv.m. 


TOSKANA: Castiglioncello €“ Livornas km 20 - Piza km 50 €“ Termė km 35 - Fortė dei Marmi km 75 €“ Florencija km 85 €“ Piombino km 50 - Pizos oro uostas km 48 - Autostrada: A12 išvažiavimas Collesalvetti km 16.

Ref: 2015
Kaina: konfidencialios derybos

vila livornas

vila toskanoje
nekilnojamas turtas toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Livornas, Castiglioncello

Toskana - Castiglioncello: Etruskų gyvenvietė nuo IV a. pr. Kr. Castiglioncello dominuoja mažas iškyšulys, kuris yra paskutinė Livornijos kalnų atšaka. Elegantiška prabangi vila yra įsikūrusi turistų mėgstame kurorte, turinčio didelį tarptautinį pripažinimą, Tirėnų jūros perle, kuris turi unikalų žavesį. 

Castiglioncello: raudonos uolos virš jūros, įlankos, paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens, pušynas: tai žvejų kaimelis, kurio grožis įkvėpė menininkus, dailininkus, rašytojus ir poetus, buvo pagerbtas tapytojų Makiajolių, čia lankėsi daugelis garsių kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Be to Castiglioncello, turintis Mėlynąją vėliavą pagal Europos Sąjungos standartus, yra dalis pačios plačiausios teritorijos dalies taip vadinamos etruskų pakrantės, susidedančios iš parkų, saugomų teritorijų ir draustinių.

Aplink šią puikią prabangią vilą gamta nėra tik rėmelis, kuris ją įprasmina, bet pati esmė šių Toskanos žemių: pušų, liepų ir tamarindų aromatas kvepina orą, kuris susilieja su jūros druskos sūrymu. Viduržemio jūros vaizdas lydi iki pat paplūdimio beveik susiliejančiu su krištolo skaidrumo jūra ir alyvmedžių giraitėmis, maumedžiais, kamštiniais ąžuolais, kaštonų miškais, kas sukuria Maremos laukinės dvasios pojūtį. Tuo tarpu jo senovinė širdis gyvena akmens kaimeliuose, kurie stovi apgaubti žalių kalvų ir mėlynų Toskanos salyno kontūrų.