Parduodama vila ant Toskanos pakrantės

48 fotografija

Žavioji prašmatni 480 kv.m. vila yra parduodama Fortė dei Marmi, Versilijos perle, žinomoj ir išskirtinėj Toskanos pakrantėj. Nuostabus baltas pastatas yra apsuptas gražaus bei vešlaus 1450 kv.m. parko, kurį galima dar labiau praplėsti.

Tarp žalumos, palmių, galingų medžių pasirodo žavus ir vyliojantis, išgaubtos, minkštų linijų formos baseinas. Aplink jį yra išsidėsčiusi poilsio zona su elegantiškais baseino baldais iki pat pavėsinės, kas sukuria mažąjį rojų idealų tiems, kas trokšta atitolti nuo kasdienės sumaišties, pasinėrus į visišką privatumą. Parduodamos vilos lauko lodžijos praplėčia poilsio zoną ir holą, sukurdamos išskirtinę erdvę, idealią priimant svečius ir mėgaujantis maloniomis akimirkomis.

Prašmatnios vilos viduje yra išlaikomas tas pats žavesys: šviesi, kruopščiai atrinkta ir rafinuota apdaila idealiai derinasi tarpusavyje ir savininkas gali pastebėti kruopštumą, kuris karaliavo atrenkant detales. 

Viskas primena jūrą: kriauklių piešiniai ant laiptų ir durų skliautų rėmuose sukuria tiek gyvą tiek nuostabų, tiek įtaigų vaizdą. Pirmas aukštas beveik visas yra dienos zona: už prieangio yra dvigubi salonai, valgomasis, virtuvė su vietiniu sandėliuku, katilinės patalpa, du vonios kambariai ir šeimyninis kambarys su vaizdu į baseiną.

Į viršutinį aukštą patenkame laiptais arba liftu, tikras elitinis Fortė de Marmi vilos “pliusas”. Čia yra nakties zona, kur karaliauja keturi gražūs šeimyniniai kambariai, kiekvienas su privačiu, atskiru  vonios kambariu. Pro didelius kambarių langus galima mėgautis gerai prižiūrimo sodo bei žavaus baseino vaizdu. Visi kambariai, įskaitant koridorius, yra skoningai įrengti, laikantis parduodamos vilos elegancijos ir kruopštumo stiliaus.

Papildomas kambarys, kuriame taip pat yra privatus vonios kambarys, yra rūsyje ir garantuoja tinkamą erdvę bei privatumą svečiams ar aptarnaujančiam personalui.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka

Zona: Fortė dei Marmi


Tipas: prašmatni vila - vila Toskana jūra


Vidaus plotas: 480 kv.m.

Išorės plotas: 1450 kv.m.

 

Dvigubi salonai

Virtuvė

Sandėliukas

Valgomasis 

6 šeimyniniai kambariai

7 vonios kambariai

Katilinė

Liftas viduje nuosavybės


Baseinas

Pavėsinė

Lauko automobilių stovėjimo aikštelė

Išorinės lodžijos

Terasos


Toskana - Fortė dei Marmi: Luka km 40 - Piza km 45 - Florencija km 110 - Altopasčijus km 55 - Versilijos Golfo Klubas km 6 - Termės ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 42.


Ref: 0513
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vila toskana

parduodama vila
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Elegantiška ir prašmatnioji vila stovi ant Forte dei Marmi Toskanoje pakrantės, jūrinio poilsio vietovėje, kurios pavadinimas kilo nuo to paties pavadinimo tvirtovės, stovinčios miesto centre, kurią gynybiniais tikslais pastatė kunigaikštis Pietras Leopoldas, ir nuo marmuro, kuris iš Apuano Alpų, esančių visai netoli, buvo gabenamas iki prieplaukos tam, kad paskui būtų plukdomas jūra. Toskanos prašmatnųjį miestą apibūdina ryški žaluma su gatvėmis, apsodintomis medžiais, ir vilomis su dideliais sodais. Pasaulietiška Toskanos vietovė yra vasaros susitikimų taškas daugelio nacionalinių ir tarptautinių finansinių veikėjų, sporto čempionų bei kino įžymybių. Fortė dei Marmi turistinis vystymasis prasidėjo 900-ųjų metų pradžioje, ypač po karo.

Fortė dei Marmi gyvenvietė iš pradžių buvo susikoncentravusi aplik tvirtovę, vėliau ji išsiplėtė į apylinkes. Čia atvyko gyventojai iš Quercetana slėnio, papėdės zonos ir Apuano Alpių kalnų. Paskutiniais metais mieste vyksta atvirkštinė migracija. Gyventojai palieka miestą, persikraustydami į aplinkines zonas, kaip pvz. Quercetana slėnį. 

Žmonės, kurie atvyksta čia kaip turistai, pasirenka Forte dei Marmi kaip savo gyvenamąją vietą vienoje iš prašmatniųjų vilų. Naujieji gyventojai atvyksta daugiausiai iš Lombardijos, Emilijos, Prato provincijos, Florencijos, Pistojos, o paskutiniais metais čia atvyko daug rusų tautybės gyventojų, kurių investicijos stipriai paveikė vietinę ekonomiką.