PARDUODAMA VILA ANT TOSKANOS JŪROS KRANTO

22 fotografija

Ši prabangi vila prie jūros, kurios bendras plotas sudaro 782 kv.m., yra išsidėsčiusi per 5 aukštus. Ji stovi iš ties privilegijuotoje zonoje: nutolusi vos 50 metrų nuo paplūdimio, tačiau labai arti visų pagrindinių Viaredžio paslaugų ir vos kelios minutės nuo Toskanos prabangos sostinės, - Fortė dei Marmi. Ši parduodama Toskanos vila pastatyta tarp XIX a. pabaigos ir XX a. pradžios, Art Nouveau moderniu stiliumi, būdingu prabangiom to laikotarpio rezitencijoms. Tačiau, savo ruožtu, ji pasižymi ir originaliu žavesiu: išsiskiria savo ryškiomis spalvomis ir pasižymi harmoningomis formomis; atrodo, kad kiekviena detalė sukuria judėjimo ir gyvybės idėją, dėka pusiausvyros tarp apimčių, rafinuoto žaismo tarp tuščių ir užpildytų erdvių, taip pat elegantiškų augalų formų fasade, turėkluose ir kai kuriose langų dekoracijose. Verta paminėti tiek ir aristokratinį balkoną su pažeminta arka ir karūnuotu herbu ant kertinio skliauto akmens, tiek ir papuošimus iš girliandų ir frizų viršuje, kas suteikia dosnumo šiai parduodamai pajūrio vilos išvaizdai, kurios fasadas padalintas į du lygius. Pirmojo, kuris yra įėjimas, apatinė bazinė dalis yra ištinkuota įvairiais raštais, papuoštais gėlių ornamentais ir atbrailomis. Šios vilos sienos pabrėžtos langais pakaitomis išdėstytais su balkonais ir be jų. Visi jie užbaigti grakščiu timpanu su apvadais, kurių centre yra herbų ir gėlių motyvai. Emaliuoti festonai ir frizai užbaigia paskutinį aukštą. Gėlių motyvai ir gipsas taip pat vyrauja dekoracijose ant lubų dviejų dvigubų svetainių ir baldų aksesuaruose, pradedant stilingais baldais ir baigiant lempomis, taip prisidėdami išlaikant retro atmosferą, kuri priduoda išskirtinį žavesį.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi - Viaredžio 


Tipas: Vilos toskana - Vila jūra Toskana

Vidaus plotas: 752 kv.m. 

Išorės plotas: 90 kv.m. 


Kambariai: 4 

Svetainės: 1 

Vonios kambariai: 5 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 14 

Balkonai ir kiemas 90 kv.m. 


TOSKANA: Fortė dei Marmi 2 km - Piza 20 km - Pizos oro uostas 25 km - Luka 21 km - Florencija 80 km - SPA 1 km - Autostrada: A11 išvažiavimas Viareggio 1 km

Ref: 0083
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodama vila ežeras

prabangus nekilnojamas turtas
namai florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana €“ Luka €“ Fortė dei Marmi: elegantiškas ir rafinuotas, Viaredžio yra miestas, esantis Versilijos pakrantės kurortų zonoje. Tai elitinių turistų iš viso pasaulio, vienas iš labiausiai žinomų, traukos centras, nutolęs tik 2 km nuo madingojo Fortė dei Marmi. Naktinės Toskanos šviesos vasarą suteikia kraštovaizdžiui gyvumo ir spalvingumo, o žiemą - nuostabius saulėlydžius ir ramybę. Bet kokiu atveju, Viaredžio yra tinkamas aplankyti bet kuriuo sezono metu, nes gali pasiūlyti ištisus metus atrakcijų turistams. Kraštovaizdis yra vientisas dėka kalvų ir pušynų žalumos susiliejimo su Toskanos jūros mėlynumu, kas suteikia jam unikalumo. Čia taip pat vyksta Karnavalai, čia aptinkame ir eklektišką architektūrą, pastatų Art Nouveau ir Art Deco stiliumi, kuriuose lankėsi Galileo Chini, Lorenzo Viani ir P.B. Shelley.

Toskanos miesto, esančio keli žingsniai nuo Fortė dei Marmi, pavadinimas yra kilęs nuo Via Regia bokšto, kurį Lukos gyventojai pastatė apie XV a., kai uostas pavertė Burlamaka upės žiotis funkcionalia vieta, kur prasidėjo pirmieji ekonominiai mainai. Jūra visada buvo puiki Viaredžio gyventojų sąjungininkė, anksčiau čia buvo statomi žvejų laiveliai, o dabar čia, dėka drastiškų verslo filosofijos pokyčių, tose pačiose laivų statyklose yra gaminami prestižiniai kateriai ir jachtos. Kita neginčijama Viaredžio tradicija yra jo karnavalas, gimęs 1873 metais, - renginys, kuriam Toskanos pakrantės miestas ruošiasi ištisus metus. Taip pat ir literatūros premijos teikimas, įsteigtas 1929 metais Leonidos Rapačio, kuris dar ir šiandien seka Italijos literatūros raidą.