PARDUODAMA VILA ANT JŪROS KRANTO GIANNUTRI SALOJE

14 fotografija

Laukinio grožio sala Giannutri, kur yra ši unikali vila ant jūros kranto, apjungia būdingus Viduržemio jūros kvapus ir spalvas. Prabangi vila turi bendrą 500 kvadratinių metrų plotą ir erdvias panoramines terasas, esančias virš didelio parko, kuris veda tiesiai prie jūros. 

Pastatyta nepaliestoje ir primityvaus pobūdžio gamtoje, lepinasi išskirtiniu paplūdimiu šiame Toskanos salyno gamtos rezervate, į kurį taip pat galima patekti oro transportu, dėka netoliese esančios sraigstasparnio aikštelės. Nedidelis šalimais esantis vilų skaičius, užtikrina  privatumą ir ramybę šiame nesugadintame Rojaus kampelyje.  

Prabangus šiuo metu parduodamas nekilnojamasis turtas Argentario zonoje yra padalintas į pagrindinę dalį, užimančią 255 kvadratinių metrų, ir penkis kitus mažesnius būstus; yra apsuptas kaimiško stiliaus veranda, apstatyta baldais iš geležies ir vytelių, tuo metu romėniški kapiteliai atlieka palaikančią funkciją dekoratyviniams elementams iš senovės akmens. 

Pavėsinė, kurios baldai pagaminti iš rotango, yra sodo centre, iš kurios vasaros metu galima mėgautis intensyviom dekoratyvinių augalų, esančiais aplink ją, spalvomis: rožine fuksijų, balta jazminų, žalia smaragdo medžių ir krūmų, ir kur Indiškų figų agresyvumas yra sušvelninamas mirtos, šlamučio ir bergamočių aromatu. 

Iš išorės šios parduodamos vilos patenkame į dvigubą svetainę, kur odiniai baldai, žydras alebastras ir grubaus tinko sienos sukuria  70–ųjų metų aplinkos atmosferą, kurios tema, atsikartoja detalėse, nuo lempų iki lovų. Tai stilius, kurį atrandame ir kituose keturiuose būstuose, kiekvienas pasižymintis savo spalva ir visuose yra vienas ar du miegamieji, svetainė su virtuvės kampu, vonios kambarys ir panoraminės terasos, kuriose pusryčiai ryte tampa visų penkių pojūčių triumfas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Grosetas

Zona: Argentario


Tipas: Vila Argentario - ieškau parduodamos vilos

Vidaus plotas: 500 kv.m. 

Išorės plotas: 6000 kv.m. 


Kambariai: 8

Vonios kambariai: 8 

Svetainės: 2 

Virtuvės: 2 

Valgomasis: 1 


kitos papildomos ir techninės patalpos


Terasa išeinanti į jūrą

Privatus priėjimas prie jūros

Privatus prisišvartavimas


TOSKANA: Giannutri salos€“ keltas: 0,8 km - Uostas Santo Stefano: 50 minuti - Uostas Ercole: 40 minuti - Sraigtasparnio aikštelė: 0,5 km 

Ref: 0019
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodama vila

prabangus nekilnojamasis turtas
prašmatnus namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Giannutri sala

Toskana - Argentario - šviesiomis dienomis, žvilgsnis aprėpia Giglio salos nuostabią panoramą iki pat Montekristo ir Argentario iškyšulio. Tiksliai priešais iškyla pusmėnulio formos sala: Giannutri, labiausiai į pietus nutolusi Toskanos salyno sala. Ji yra ir pati mažiausia, tik 3 km² ploto. 

Jos ypatingą grožį pabrėžia vandens skaidrumas, kuris ją supa, ir praeities pėdsakai, panardinti į natūralią aplinką, kuri siūlo vieną iš labiausiai unikalių biologinės įvairovės pavyzdžių. Maža Argentario salyno sala, graikų vadinta Artemisija, o romėnų Dianium, Plinijaus Senojo laikais buvo laikoma jūrų prekybos atskaitos tašku link Galijos ir Ispanijos, o taip pat pasiturinčių miestiečių atostogų traukos centru. Senatoriška Dimizi Enobardi šeima išsirinko Giannutri salą, kaip mėgstamiausią gyventi, pastatydama Cala Maestrą, pačią prestižiškiausių pajūrio vilą Toskanos salyne, antrame amžiuje po kristaus. 

Priklausė Karoliui Didžiajam ir vėliau buvo paaukota bažnyčiai; per kitus šimtmečius pakeitė daug valdytojų, kol pagaliau buvo prijungta prie Italijos karalystės. Giannutri sala, kur stovi ši graži prabangi parduodama vila, buvo paskelbta Jūros parku ir todėl yra ypatingai saugoma ir kontroliuojama valdžios institucijų: pirmoje zonoje iki 1 km atstumu nuo kranto negalima žvejoti, plaukioti, stovėti, prisišvartuoti ir nardyti. 2 zonoje žvejybą reglamentuoja parko administracija. Dažniausiai draudžiama žvejyba ir povandeninė medžioklė. Gyventojams leidžiama žvejoti meškere ir valu, tuo tarpu negyventojams reikia gauti jūrų institucijos leidimą. 

Naktimis leidžiama prisišvartuoti motorines valtis Cala Maestrą ir Cala Spalmatoio zonose.