PARDUODAMA VILA ANT FLORENCIJOS KALVŲ

14 fotografija

Ant žalių Florencjos kalvų, bet visai netoli nuo miesto centro stovi ši nuostabi prestižinė parduodama vila, XVII a. statybos. Nuo jos ne tik, kad atsiveria nepakartojamas vaizdas į vieną iš svarbiausių istorinį ir meno miestą, bet tai ir vieta, kur galima ramiai leisti laiką pačioje Toskanos širdyje. 

Parduodama vila amžių eigoje, iki pat XIX a. pabaigos, buvo daug kartų modifikuota. Tačiau joje yra išlikusių originalių detalių, tokių kaip  skliautinės lubos su sijomis rūsyje ir nišos sienose  aliejaus statinių laikymui.

Nuosavybės bendras plotas yra 1000 kv.m., kuris yra išdalintas į pagrindinį prašmatnų, trijų aukštų namą Toskanos stiliumi, ir kitus pastatus: sandėlį ir prižiūrėtojo namą. 

Parduodami Florencijoje pastatai yra apsupti alyvmedžiais ir kiparisais, kurie yra pasodinti 10.000 kv.m. žemėje. Be kultivuojamos žemės, prašmatni vila gali didžiuotis kita žalia erdve, tokia kaip pavyzdžiui erdvi pievos terasa, kuri siūlo nuostabią  panoramą į Florenciją, pilną nuostabių meno kūrinių. Čia taip pat yra privatus vidinis sodas, puoštas pušimis, rožėmis ir kitomis gėlėlmis, kas praturtina struktūrą. Prižiūrėtojo namas yra dviejų aukštų, o šalia jo yra 450 žemės plotas, kuris gali būti naudojamas, kaip sodas arba automobilių stovėjimo aikštelė. 

Yra projektas baseino ir automobilių stovėjimo aikštelės statyboms. Parduodamai nuosavybei reikalinga atlikti restauraciją.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Vilos parduodama Toskana - Prašmatnūs namai parduodama

Vidaus plotas: 1000 kv.m.

Išorės plotas: 11000 kv.m.


Kambariai: 6

Vonios kambariai: 6

Svetainė: 5

Valgomasis: 2

Virtuvė: 3

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3

 

Šulinys laistymui

Pievos terasa ir sodas: 1800 kv.m.

Žemė: 10000 kv.m.


Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetono kalnas km 48 - - Florencija km 2 - Montekatini Termės km 35 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 2164
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prabangus namas

parduodami apartamentai
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija yra visuotinai pripažinta kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis.  

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.