Parduodama vila ant Florencijos kalvelių

15 fotografija

Nuostabiame Florencijos kalvelių kraštovaizdyje, Toskanos širdyje, stovi šiuo metu parduodama ši charakteringa prašmatnioji vila, statyta XIII a. ir priklausiusi Guido Cavalcanti, įžymiam italų literatūros asmeniui, bei grafams Guicciardini, svarbiai Florencijos aristokratijos šeimai. Ši antikinė vila yra pastatyta iš smiltainio, o jos bendras plotas yra 650 kv.m. Ją supa 3,2 ha žemės, kas vilai sukuria tylos ir ramybės atmosferą. 1 ha žemės yra apjuostas tvora, kur yra turtingas parkas, apsodintas kiparisais, pušimis, žydinčiais krūmais, retais kinietiškais juodaisiais bambukais ir įvairiais vaismedžiais. Parke taip pat yra dvi terasos, iš kurių viena su kaldintos geležies pavėsine, o nuo kitos atsiveria žavinga panorama į Arno upės slėnius. Be parko, čia taip pat yra giria, kur galima sutikti stirnas, elnius, kiškius ir fazanus.

Įėjimas į parduodamą Florencijoje vilą yra iš keliuko, apsodinto kiparisais ir alyvmedžiais, kuris veda iki pat ložės, esančios priešais pagrindinį įėjimą. Pirmame aukšte yra dviguba svetainė su židiniu ir senovine krosnimi, erdvus valgomasis, taip pat su židiniu, du miegamieji, iš kurių vienas yra su židiniu, du vonios kambariai ir erdvi virtuvė, iš kurios išeinama į vidinį kiemą, kur yra senovinis, šiuo metu nenaudojamas, šulinys. Pirmame aukšte taip pat yra biblioteka, naudojama, kaip darbo kambarys, ir skalbimo zona. Perėjus dviem skirtingais laiptais, pakylame į viršutinį aukštą, kur yra trys miegamieji, du vonios kambariai, darbo kambarys ir svetainė-veranda, apšviesta šešiais dvigubais langais. Iš vieno kambario yra išėjimas į terasą ant stogo, nuo kurios atsiveria 360° apimantis žavingas vaizdas į Val d'Arną, Kjančio kalveles, į nuosavybės girią ir Valombrozą. Toskanoje parduodamą vilą papildo stiklinis šiltnamis-oranžerija ir du statiniai: viename yra garažas, rūsys ir vyninė, o antrame yra įrankių sandėlys.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: Vila Toskanoje - antikinės vilos

Vidaus plotas:  650 kv.m.

Išorės plotas:  3,2 ha


Kambariai: 5

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 2

Valgomasis: 1 

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Oranžerija

Garažas

Parkas: 1 ha

Giria: 2,2 ha


Toskana – Florencija – Kjantis: Florencija km 25 - Arecas km 55 - Valombroza km 8 - San Džiminjanas km 70 - Montespertolis km 59 - Kazentino Nacionalinis Parkas km 28 - Golfo Klubas km 13 - Florencijos oro uostas km 45 - Autostrada: išvažiavimas Incisa Valdarno Km 18.

Ref: 0350
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodu vilą

parduodama nuosavybė
parduodama sodyba

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija – Kjantis: pirmosios žinios apie Redželo gyvenvietę, senąją Kasčiją, mus pasiekia nuo 1250 m.. Dabartinė Toskanos gyvenvietė, greičiausiai, gimė, kaip prekybinė vieta, kryžkelėje tarp Kasijos aplinkelio ir Kazentino kelio, kuris eidamas per kalną, sujungdavo Valdarną su Kazentino slėniu. 

Vėlyvaisiais viduramžiais Redželo gyvenvietė buvo tokia svarbi, kad net XV a. pradžioje čia buvo perkeltos tiek merijos, tiek prekybos pagrindinės būstinės. Lyga ir Merija išlaikė Kasčijos pavadinimą iki 1773 m., kuomet Didysis Kunigaikštis Leopoldas išleido įsakymą sukurti Redželo apskritį. Tarp 1807 m. ir 1810 m. čia valdė prancūzai, o 1814 m. miestelis netoli Florencijos buvo perstatytas, bet pasiekė dabartinį teritorijos dydį tik 1840 m. Vėlesniais dešimtmečiais, prisijungus prie Italijos Karalystės, buvo pradėtos vystyti naujos industrinės šakos, kartu su teritorijai tradicine žemės ūkio ir amatininkystės veikla. Toskanos miestelio centrinė aikštė, kur vykdavo ir kas kassavaitinis turgus, buvo gausi krautuvėmis ir užeigomis ir Valombrosa ruošėsi tapti vienu svarbiausiu turistiniu-klimatiniu visos Europos centru.  1892 m. rugsėjį buvo atidengtas Sant'Ellero-Saltino geležinkelis. 

Pirmaisiais XX a. metais, Saltine iškilo privačios vilos ir viešbučiai, kur lankėsi įžymūs politikai ir Italijos bei Europos kultūros veikėjai, iki kol karas neužbaigė Gražiosios epochos, kuri vyravo iki tol. Po to, kai per dvidešimt fašizmo metų ir po antrojo pasaulinio karo buvo sustabdytos demokratinės institucijos, Redželas, 1946 m. spalio 13 d. rinkimų metu, nusprendė tapti nepriklausomu miestu, kokiu išliko iki šiol.