PARDUODAMA VILA ANT ADRIJOS JŪROS KRANTO

18 fotografija

Nutolusi tik kelis kilometrus nuo baltų Adrijos jūros pakrančių, užimanti dominuojančią poziciją ant saulėtų zonos kalvų, yra parduodama ši prabangi septyniasdešimtųjų metų vila, esanti netoli  Riminio centro bei 1800 kv.m. parko centre.

Parduodamam nekilnojamo turto kompleksui priklauso taip pat ir didelis baseinas su dušo kabinomis bei persirengimo kambariais, pavėsinė, tinkanti svečių priėmimui, ir futbolo aikštelė, apšviesta net ir naktį.

Prašmatnų namą charakterizuoja didelė galerija. Pirmame lygyje yra trys miegamieji, du vonios kambariai ir kitos papildomos patalpos. Antrame lygyje yra prieangis, šalia kurio randame bilijardo salę, dvi dideles svetaines, valgomąjį su stilingais baldais ir dideliu baroko veidrodžiu; didelę virtuvę, tualetą, trys miegamuosius su vonios kambariu. Paskutiniame aukšte yra kiti keturi karališki miegamieji ir trys vonios kambariai, iš kurių viename yra erdvi sauna ir drabužinė. 

Iš parduodamos vilos, esančios puikioje strateginėje padėtyje, vos keli žingsniai nuo Romanijos pakrantės, galima prasiskverbti į užburiančią gamtos realybę, kuri tokias vietas paverčia išskirtinėmis; o taip pat pasinerti į pakrantės naktinį gyvenimą. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija-Romanija

Miestas: Riminis 

Zona: Riminis


Tipas: Parduodami nekilnojamo turto objektai - parduodami namai ir vilos

Vidaus plotas: 700 kv.m.

Išorės plotas: 1800 kv.m.

 

Kambariai: 7

Vonios kambariai: 6

Svetainės: 3 

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Turkiška pirtis

Bilijardo salė 

Baseinas 

Pavėsinė 

Futbolo aikštelė

 

Emilija-Romanija – Riminis: Ričionė 1 km - Riminis 7 km - Adrijos jūros paplūdimiai1 km - Cesenatico 28 km - Ravena 50 km - Bolonija 90 km - Termės 1 km - Golfo Klubas 2 km - Forlì oro uostas 59 km - Automagistralė E55 išvažiavimas Riccione 1,5 km

Ref: 0176
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prestižinis namas

parduodamos vilos
istorinė buveinė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Emilija-Romanija, Riminis

Emilija-Romanija – Riminis: Miestas senas ir naujas, Riminis, Riminio provincijos sostinė. Čia yra, tik trumpai paminint, išskirtinės praeities paminklai šalia modernaus organizuoto turizmo. Puiki vieta atostogauti Italijoje tiems, kas trokšta suderinti poilsio dienas paplūdimyje su naktiniais šėliojimais diskotekoje bei aplankyti praeities meno vertybes. 

Riminis, kur stovi vila, buvo įkurtas romėnų 268 m. prieš Kr., kaip lotynų kolonija, strateginis punktas ir prekybininkų susitikimų centras. 90 m. prieš m. tapo savivaldybe. Viduramžiais buvo pats sau valdovas ir veikė, kaip laisvas miestas.

Link XIII a. pabaigos prasidėjo Malatestos valdymas, kuris Riminį pavertė kutūros ir meno kalve. Apie tai gerai liudija tokie darbai, kaip Augusto arka, Tiberio tiltas ir Malatestiano šventykla. 1843 m. liepos mėn. 30 d., kas turi didelę svarbą dabar, buvo atidarytas Terminių vonių kompleksas, o po 50 metų, buvo pastatyti Kursaal ir Grand Hotel. Taip gimė Italijos kurortas, tapęs išskirtiniu miestu-kurortu, Europos atostogų sostine.