Parduodama prestižiškoji vila Pjemonte

68 fotografija

Pjemonte parduodama vila yra prestižinė istorinė buveinė, statyta 1600 m. viduryje, kuri atsiskleidžia visu savo grožiu tiek vilos, tiek pilies išvaizda.

Apstatyta iškart, kai buvo įsigytas pirmasis statinys, maždaug 1600 m. pabaigoje, Pjemonto prestižinė vila buvo reikšmingai praplėsta maždaug apie 1800 m. dėka to laikotarpio žinomo projektuotojo brėžinių.

Bėgant modernaus stiliaus aukso amžiui, t.y. tarp 1800 m. pabaigos ir 1900 m. pradžios, buvo baigti praplėtimo darbai: parduodama vila įgavo savo dabartinę išvaizdą, mišinį tarp elegancijos ir paprastumo, tarp didingumo ir galingumo.

Pjemonte parduodamoje, žavingoje pilyje gyveno įžymūs tų laikmečių veikėjai, joje svečiavosi tokie personažai, kaip Guljemas Markonis ir Silvijus Pelikas. Didybė ir kilmingumas, kurie  visuomet ją išskirdavo iš aplinkinių pilių nuo pat jos atsiradimo pradžios, yra akivaizdūs dar ir šiandien, dėka taip pat ir kruopščios ir profesionalios restauracijos, kuri buvo meistriškai atlikta ir kuri leido gražiąją istorinę buveinę užkoncervuoti, tuo pačiu ją sumoderninant. Išties čia netrūksta šiuolaikinių patogumų, vila yra praktiškas, didelio prestižo rezidencinis kompleksas.  

Čia yra šeši kambariai (4 pirmame aukšte su nepriklausomu įėjimu ir su vaizdu į parką, 2 antrame aukšte) ir 10 rezidencinių gyvenviečių. Parduodama prestižinė vila yra tikra pasakiška vieta, kur užliūliuoja ramybė ir tyla. Žavios XVIII a. salės su didingomis freskomis lubose, vyninė su užburiančiais skliautais iš plytų, vidinės patalpos, kurias geriausiai charakterizuoja prabanga ir elegancija: tai tik keletas šios istorinės rezidencijos ypatybių.

Išorėje yra žavus šimtametis parkas, kuris supa Pjemonto pilį ir siūlo galimybę pailsėti vaikštant tarp šios vešlios ir žydinčios žalumos.

Šalia Pjemoto prestižinės vilos, XVIII a. šimtamečio parko, supančio žavingą nuosavybę, viduje yra sporto klubas su baseinu, treniruoklių salė, teniso kortai, futbolo aikštė, 2 paplūdimio tinklinio aikštės, sporto rūmai ir 1,5 km ilgio pasivaikščiojimo takas.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Alesandrija 

Zona: Alesandrija 


Tipas: Vilos Pjemontas – Pilys Pjemonte


Vidaus plotas: 6000 kv.m.

Išorės plotas: 12 ha

 

6 kambariai

35 butai pagrindiniame pastate

5 butai šalia esančiame pastate

XIX a. salės

Vyninės

Šimtametis parkas


Sporto klubas su:

baseinu, treniruoklių sale, teniso kortais, futbolo aikšte, 2 paplūdimio tinklinio aikštėmis, sporto rūmais ir 1,5 km pasivaikščiojimo taku elegantiško XVIII a. parko viduje.


Pjemontas – Alesandrija. Alesandrija 30 km - Terminės vonios 5 km - Torinas 75 km - Milanas 109 km - Genuja 50 km - Astis 30 km.

Ref: 0496
Kaina: Daugiau nei 10M

istorinė rezidencija

istorinė buveinė
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Alesandrija

Pjemontas – Alesandrija. Nuostabaus prestižinio nekilnojamo turto ir prašmatnių pilių būstinė, - Alesandrija buvo įkurta apie XII a. vidurį ir šiandien tai nuostabus tipiškas Šiaurės Italijos miestelis. Miestas, įsikūręs trikampio Torinas-Milanas-Genuja centre, yra svarbus tarpusavio mainų transporto mazgas trims miestams ir regionams, kuriems jiems priklauso. 

Stebint Alesandrijos miesto XVIII a. struktūrą bei XIX a. tipiškas karines liekanas, iškyla kadaise buvusios galingos tvirtovės, kuri šiuo metu tapo dideliu miestu, vaizdinys. 

Įspūdį daro miesto sienos dydis, kurios perimetras yra trys km., tačiau pats įdomiausias architektūrinis kompleksas yra erdvi 30.000 kv.m. aikštė, nuo kurios atsiveria vaizdas į masyvius ir griežtos stačiakampio formos XVIII  – XIX a. pastatus. 

Miestas yra trečias regione pagal gyventojų skaičių ir pirmas pagal dydį ir tai yra buveinė, kartu su nuostabiomis apylinkėmis, nuostabių prašmatnių vilų ir prabangių pilių.