Parduodama prestižiškoji vila Livorne

46 fotografija

Nedideliame miestelyje, esančiame iš karto už miesto, zonoje, kuri priklauso Livornui, priešais mėlyną Toskanos jūrą yra parduodama ši istorinė vila, statyta  XIX a. pradžioje. 

Prestižinėje viloje bėgant metams lankėsi daugybė įžymių Italijos istorinių veikėjų. Elegancija ir rafinuotas šeimininkų skonis, kurie čia gyveno ir kurie ją pavertė įžymia, dar ir šiandien gerai matomi, dėka ypatingai kruopščios dabartinių šeimininkų priežiūros, kurie išsaugojo jos žavesį bei rafinuotą stilių, kuris išskiria šią parduodamą vilą.

Galingi laiptai veda prie jūros: iš sodo keliais žingsniais galima patekti prie Toskanos mėlynosios bei krištolinės jūros. Gražūs vartai apsaugo 450 kv.m. nuosavybę, kuri yra dviejų aukštų su 1.500 kv.m. sodu. 

Sodas iš visų pusių apgaubia parduodamą prestižinę vilą: prašmatnioji gamta, kurią pagrinde sudaro oleandrai, eglūnai, gyvatvorės bei žydintys krūmai, yra tarsi rėmelis šiam aristokratiniam architektūriniam brangakmeniui, kuris atsiskleidžia visame savo didingame grožyje.

Viduryje šios vešlios gamtos stovi baseinas su šalia esančia poilsio zona: tai ideali vieta pailsėti saulėtomis vasaros dienomis, kur yra garantuojamas visiškas privatumas bei uždarumas. 

Gyvenimas šioje istorinėje viloje buvo ir yra išskirtinis: be viso to, kas yra lauke ir jau buvo išvardinta, taip pat ir vidinės patalpos užburia savo ypatinguoju stiliumi. 

Įrengtos su skoninga apdaila, naudojant prestižines medžiagas ir apstatyta vertingais antikvariniais baldais. Kambariai sužavi savo laikui nepavaldžiu šarmu bei šviesumu. Išties, dideli langai, kurie apibūdina šios prestižinės vilos kiekvieną zoną, leidžia natūraliai šviesai patekti į kiekvieną kampelį bei apšviesti šios Toskanos vilos visas detales. Be to, pro žaviuosius langus galima grožėtis kvapą gniaužiančiu panoraminiu vaizdu, kuris ją supa: žvilgsnis pasiklysta skaidrioje jūros begalybėje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Savivaldybė: Livornas

Zona: Livornas


Tipas: vila Toskana - vila jūra 


Vidaus plotas: 450 kv.m.

Išorės plotas: 1500 kv.m.


4 svetainės

6 kambariai

5 vonios kambariai

2 valgomieji


Baseinas 8*4


Toskana – Livornas: Piza 19 km - Luka 40 km - Fortė dei Marmi 47 km - SPA 17 km - Golfo klubas 5 km - Hipodromas 2 km - Pizos oro uostas 16 km.

Ref: 0572
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila toskana

parduodama vila
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas

Toskana - Livornas: Skalaujamas jūros, kuri pereidama per Medičių kanalus prasiskverbia iki pat istorinių miesto rajonų, Livornas turi Toskanos žemės žavesio, kuri tęsiasi iki Viduržemio jūros. Čia 19 a. buvo pastatyti pirmi Europoje kurortiniai kompleksai ir iš čia atsirado poilsio prie jūros idėja. 

Išilgai Toskanos miesto alėjos yra išdėstyti kurortiniai kompleksai, tuo metu kai čia ir ten yra maži ir tankūs pušų miškai, kur yra rengiamos dailės parodos, modernaus stiliaus pastelinių spalvų vilos, charakteringi vidiniai kiemeliai, kurie kviečia užsukti ir pailsėti, prieplaukos bei uostai ir Caprilli žaliasis hipodromas. 

Nuo Mascagni terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Capraia ir Gorgona, Toskanos archipelago salas, ir į Korsiką. Panoraminis kelias tęsiasi iki pat Quercianella, Castiglioncello išilgai uolynų ir kristalinės jūros, - žvejų ir nardytojų rojaus.