PARDUODAMA PRESTIŽINĖ VILA TOSKANOJE

18 fotografija

Šv. Ipolito valdos yra maždaug pusiaukelėje tarp Volteros, etruskų kilmės miesto, ir Tirėnų jūros. Vila stovi priešais Toskanos salas: Elba, Capraia ir Gorgona. 

Ši Toskanos šiuo metu parduodama nuosavybė, susideda iš dviejų puikiai suremontuotų prestižinių namų, kurių bendras plotas atitinkamai yra 450 kv.m. ir 250 kv.m., apsuptų apie 23 hektarų parko su alyvmedžiais, ilgaamžiais ąžuolais, aromatiniais augalais ir tipiškais viduržemio jūros krūmais.  

Šios dvi prašmatnios Toskanos vilos, kurių pamatai datuojami XIV amžiuje, buvo pastatytos tarp XVIII ir XIX amžių, dviejų anglų džentelmenų pagal Lorenos kunigaikščio užsakymą atgaivinti netoliese Montecatini Val di Cecina esančių vario kasyklos gamybą. Šio Volteroje esančio nekilnojamo turto viduje taip pat yra ir apie 100 kvadratinių metrų namas, kuriam reikalinga renovacija. Šią vilą dar labiau žavinga paverčia didelis parkas, kuriame yra įrengti įvairūs maršrutai, takeliai, neskaitant natūralaus tvenkinio, - visa tai idealiai pritaikyta kalnų dviračių sportui, trekingui ar pasivaikščiojimui. 

Raudonos uolos raižomos vėjo ir balto smėlio Etruskų pakrantės paplūdimiai yra pasiekiami mažiau nei per pusę valandos, taip pat, kaip ir puikūs vynuogynai, kur auga vynuogės iš kurių daromas Toskanos doc vynas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Piza 

Zona: Voltera 


Tipas: Vilos Toskana - parduodama vilos namai

Vidaus plotas: 700 kv.m. 

Išorės plotas: 23 ha 


Pagrindinė prašmatni vila

Kambariai: 6 

Vonios kambariai: 7 

Svetainės: 2 

Virtuvės: 2 

Valgomasis: 1 


kitos papildomos ir techninės patalpos 


Sauna šildomas baseinas su hidromasažu 

Priestatas 

Kambariai: 2 

Vonios kambariai: 2 

Svetainės: 2 

Virtuvės: 2 

Valgomasis: 1 

Šildomas baseinas 

Alyvuogės 

Mišrus miškas 

Natūralus ežerėlis

Pastatas, kuriam reikalinga renovacija: 100 kv.m. 


TOSKANA: Voltera  - Florencija 81 km - Piza 53 km - S.Gimignano 30 km - Voltera 8 km - Tirėnų jūra 15 km - Termės 35 km - Golfo Klubas 16 km - Florencijos oro uostas - Autostrada: išvažiavimas Collesalvetti 15 km

Ref: 0054
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

toskanos namai

parduodamos vilos
prestižinis namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Voltera

Toskana - Piza - Voltera: vieta, kurioje stovi ši prabangi nuosavybė, yra išskirtinė, nes tai senovinis viduramžių miestelis, įsikūręs ant kalvos, esančios Cecina upės slėnyje. Prieš vienuoliktą amžių šis Toskanos miestelis buvo žinomas Castrum Montis Leonis vardu, kaip užrašyta 1009 m. dokumente, kuriuo Volteros vyskupas Petras patvirtino civilinę jurisdikciją. Tačiau šio Toskanos miestelio ištakos atseka maždaug nuo 960 m., kuomet čia apsigyveno šeima iš Vokietijos, atvykusį į Italiją paskui Otoną I, Sasonijos imperatorių.  Nėra išlikusių užregistruotų jokių ypatingų įvykių iki XVII a., kai apie 1630 m., Toskanos miestelis sugebėjo išvengti maro, dėka laiku panaudotų priemonėmių, pvz sienų uždarymo ir chirurgų samdos.  Buvo jaučiama tik rimta ekonominė žala dėl šios epidemijos, kas privertė uždaryti kasyklas. 

Reikšmingas ekonominio ir socialinio pakilimo laikotarpis buvo pirmaisiais Italijos karalystės metais, dėka vario kasybos, kuri čia buvo praktikuojama nuo pat etruskų laikų, bet kuri šiuo metu stipriai išsiplėtė. Miestelis klestėjo: apie tai byloja jau vien tas faktas, kad čia buvo du teatrai ir muzikos orkestras. 

Šio laikotarpio gerovė vis dar matoma ir šiandien dėka išlikusių antikinių dvarų ir istorinių namų.