PARDUODAMA PRESTIŽINĖ VILA PRIE MADŽORĖS EŽERO

40 fotografija
Vis populiarėjančioje Italijos ežerų zonoje parduodama ši nuostabi prestižinė vila. Neoklasicistinio stiliaus vila, suprojektuota garsaus XX amžiaus pradžios architekto, yra išskirtinėje vietoje su panoraminiu vaizdu į Madžorės ežerą. Neseniai restauruota ir pertvarkyta, ji tapo vienu iš pačių prabangiausių šios vietovės nekilnojamojo turto objektų.
Pagrindinė 950 m2 vila yra gerai matoma visoje savo didybėje. Keturis pastato aukštus jungia įspūdingi senoviniai laiptai (ir vidinis liftas), o jo patalpos yra erdvios ir komfortiškos.
Pirmas aukštas su didžiuliais langais į sodą turi aukštos kokybės dekoruotas grindis. Sudarytas iš salono su dviem kambariais ir dviem šeimininkų vonios kambariais, jis kuria aristokratišką bei rafinuotą erdvę.
Tiek mezoninas, tiek antras aukštas turi įspūdingą intarsijomis dekoruotą parketą. Erdvus holas veda į tris sales su panoraminiu vaizdu į Madžorės ežerą. Šios freskomis išpuoštos salės su senoviniais židiniais yra tikras šios prašmatnios vilos pasididžiavimas.
Didelė virtuvė, vonios kambarys svečiams, darbo kambarys ir, užlipus laiptais, keturi freskomis išdabinti kambariai su židiniais, voniomis, terasomis, bei panoraminiais taškais užpildo reprezentacinę šio prestižinio pastato erdvę.
Viršutiniame aukšte yra atskiri apartamentai su vonios kambariu, antras kambarys su vonia, salonas, virtuvė ir vonios kambarys svečiams.
Vilos teritorijoje po sodu yra kitas 350 m2 pastatas su butu personalui (svetainė, du kambariai ir vonios kambarys), dviem kambariais svečiams, skalbykla, lyginimo kambariu, eksploatavimo kambariu ir dideliu šildomu garažu, kuriame telpa 5 automobiliai. Ši papildoma nuosavybė be abejo pakelia parduodamos vilos vertę.
Nuostabus 6.000 m2 parkas supa liukso klasės vilą. Jame yra baseino zona, klota tinkmedžiu su panoramine terasa, relaksacine zona, sauna, persirengimo kambariais su voniomis, virtuve ir kepsnine.  Yra ir 1.500 m2 sodas su kvapą gniaužiančia panorama, kurį galima naudoti kaip parkavimo aikštelę svečiams arba čia įrengti teniso kortus.
Šią prestižinę nuosavybę papildo rūsys su temperatūros kontroliavimo įranga, šildymo bei kondicionavimo sistemos bei aibė pagalbinių patalpų.

TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Lombardija
Savivaldybė: Madžorės ežeras
Regionas: Madžorės ežeras


Tipas: prestižinė vila – vila prie Madžorės ežero – vilos prie ežerų

Vidaus plotas: 1.300 m2
Išorės plotas: 7.500 m2

Pagrindinė vila (950 m2):
Erdvūs salonai
Freskomis išpuoštos panoraminės salės
8 kambarai
10 vonios kambarių
2 virtuvės

darbo kambarys

Terasos
Panoraminiai taškai

Liftas
Rūsys su temperatūros kontroliavimo įranga
Katilinė
Kondicionavimo sistema

Antrasis pastatas (350 m2):
Butas personalui (svetainė, kambariai, 2 vonios kambarys)
2 svečių kambariai
Skalbykla
Lyginimo kambarys
Eksploatavimo kambarys

Apšildomas garažas (5 vietos automobiliams)

Baseinas
Išorinė relaksacinė zona
Panoraminė terasa

6.000 m2 parkas
1.500 m2 sodas
Galimybė įrengti teniso kortus


Lombardija – Madžorės ežeras: Milanas už 50 km, Luganas už 15 km, Komo ežeras už 44 km, Gardos ežeras už 150 km. Lugano oro uostas už 15 km, Milano Malpensos oro uostas už 40 km.

Ref: 0540
Kaina: € 4.900.000

vila prie ežero

parduodama vila
prabangi vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

MADŽORĖS EŽERAS

Dėka švelnaus klimato žiemos metu ir gaivaus karštomis vasaros dienomis, Madžorės ežeras puikuojasi daugybe rūšių gėlių ir augalų, kurie dažniausiai randami subtropinėse zonose. Vis dėlto pagrindiniai augalai yra tradiciniai - citrinmedžiai, alyvmedžiai ir laurai. Taip pat auga kamelijos, rododendrai ir azalijos.
Tokios vietovės, su tobulu klimatu ir spalvinga panorama bei kvapnia aplinka priverčia įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Būtent todėl prabangios vilos prie ežerų tampa vis trokštamesnėmis tiek italų, tiek užsieniečių rezidencijomis – ypač todėl, kad vis daugiau žinomų bei pasiturinčių asmenybių jas renkasi savo atostogoms. Madžorės ežeras dėl savo švelnaus klimato bei savo idealaus išsidėstymo Novaros kalvose, be jokios abejonės yra viena iš geidžiamiausių vietovių.