PARDUODAMA PRESTIŽINĖ VILA LUKOJE

18 fotografija

Parduodama ištaiginga vila Lukos miesto slėnyje, pastatyta 1700 metais ir šiuo metu visiškai renovuota. Ji išsidėsčiusi per tris aukštus, bendras plotas 454 kvadratinių metrų. Išorė, kaimišku tipišku Toskanos stiliumi su akmens fasadu, ir vidaus rafinuotas interjeras sukuria žavingą ir jaukų derinį. 

Šio parduodamo prašmatnaus nekilnojamojo turto Toskanoje pagrindinės charakteristikos yra kaštonmedis ir akmuo, sutinkami visuose aukštuose. Pirmame aukšte yra virtuvė su sandėliuku ir labai erdvus rūsys su grindimis, išklotomis Toskanos plytelėmis bei tipiškomis plytinėmis arkomis. Šviesus didelis langas sukuria begalybės vaizdą, išeidamas į daugiau nei 6 ha žemės plotą, kuris priklauso šiam parduodamam namui. Čia yra 2 ha senų alyvmedžių giraitė, miškas ir pušynai. Netoli vilos yra daržinė su dviem visiškai restauruotais tvartais, 80 kv.m. priestatas įrankiams ir 120 kvadratinių metrų garažas. Taip pat galima įsirengti norimo dydžio baseiną. 

Virš prestižinės vilos tavernos yra originali 100 kvadratinių metrų palėpė, labai šviesi ir išeinanti į pakeltą sodo dalį, kurioje yra namų pagrindinis įėjimas ir dvigubas gyvenamasis kambarys. Miegamųjų kambarių aukšte aptinkame arkinę plytų sieną, kuri sukuria žaismingą erdvės ir dinamikos derinį. Čia taip pat kietmedžio grindys, ąžuolo parketas ir akmuo, kurie suteikia delikatumo beveik 40 kv.m. miegamajam su drabužine bei darbo kambariu, ir taip pat dviem dviviečiams kambariams.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: 20 km nuo Fortė dei Marmi 

Vieta: Kalva 


Tipas: Vila Lukoje - vilos namai 

Vidaus plotas: 454 m² 

Išorės plotas: 6,4 ha 


Miegamieji: 4 

Vonios kambariai: 4 

Svetainė: 2 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 


taip pat pagalbinės ir techninės patalpos


Garažas: 120 kv.m. 

sandėlys: 80 kv.m. 

Daržinė 2 tvartai Vaisių sodas 

Alyvmedžiai: 1,4 ha 

Ganyklos: 3 

Miškas: 2 ha 


TOSKANA: Luka - Piza: 23 km - Florencija: 90 km - Luka: 3 km - Fortė dei Marmi: 39 km - Lapato golfo klubas: 0.5 km - Terminės maudyklos: 11 km - Slidinėjimas: 47 km - Pizos oro uostas: 19 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 3 km

Ref: 0004
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prestižiniai nekilnojamojo turto objektai

parduodami prestižiniai namai
prabangus nekilnojamas turtas italija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana: Luka - Archeologiniai radiniai pateikia įrodymų, kad teritorija, kurioje yra ši prabangi vila, buvo apgyvendinta jau nuo priešistorinių laikų: apie Bargą žinoma, kad devintajame amžiuje priklausė Longobardų šeimai Rolandingiams, o vėliau, - Vokietijos imperijai. 

Ši Toskanos teritorija dažnai buvo puolama Lukos ir Pizos kovingų gyventojų, iki kol Barga nusprenė prisijungti prie Florencijos. Tai buvo didžiausias klestėjimo periodas: Medičiai, kilni šeima iš Florencijos, demonstravo didelį susidomėjimą šia zona, iš kurios atkeliaudavo svarbios pirminės žaliavos. Tai suteikė privilegijų ir ekonominės naudos, kas leido gyventojams klestėti ir plėtoti verslą. Po Italijos karalystės susivienijimo, Barga, kur yra ši puiki parduodama vila, prarado visas privilegijas ir pradėjo lėtą ekonominį nuosmukį, dėl kurio didelė gyventojų dalis emigravo į Didžiąją Britaniją ir Jungtines Amerikos Valstijas. Tai nebuvo nuolatinė emigracija, nes praėjusio amžiaus pabaigoje daugelis sugrįžo į Toskaną, Bargą (Luką), investuodami savo santaupas į žemę ir namų statybą istorinio centro priemiesčiuose.