PARDUODAMA PRESTIŽINĖ VILA LUKOJE

14 fotografija

Esantis antikiniuose XVIII a. rūmuose, pačioje Lukos miesto širdyje, yra parduodamas šis prašmatnus ir prabangus liukso klasės nekilnojamo turto objektas, šiuo metu naudojamas kaip svečių priėmimo namai. Jis yra papildytas mažu ir tyliu vidiniu sodu, rūkomuoju kambariu, amerikietišku baru ir rafinuotu restoranu. Šios elitinės Toskanos vilos vidinės patalpos yra praturtintos auksinėmis dekoracijomis, kas suteikia patalpoms šviesos ir šilumos, sukurdamos elegantišką ir tuo pačiu metu jaukią bei malonią atmosferą. Patalpos yra apstatytos kruopščiai restautuotais antikiniais baldais, medžio dirbiniais ir šiuolaikinių dailininkų paveikslais, aukštos vertės objektais, kurie puikiai dera šiuose tipiškuose istoriniuose namuose, šiuo metu parduodamuose Lukoje. Apdaila yra įvairialypė ir buvo kruopščiai parinkta, turint tikslą sukurti idealią sąjungą tarp antikinių ir šiuolaikinių detalių, kurias papildo aukštosios technologijos. Ypaš dėmesio verti yra pūsto stiklo Murano sietynai, apdaila iš auksinių lapų ir Venecijos tinkas, kas padidina kiekvieno prestižinės parduodamos Toskanos vilos kambario vertę. Pastato plotas yra 1160 kv.m., jis yra trijų aukštų, kuriame yra iš viso 13 miegamųjų, iš kurių 5 yra karališki, kiekvienas iš jų yra charakterzuojamas savitomis spalvomis, apstatymu ir panorama.  Kambariuose yra vonios kambariai su dušu ir masažine vonia, ekologinis oro kondicionierius, kuris naudoja pirminį orą bei kiti šiuolaikiniai patogumai. Šalia jaukaus restorano yra veranda, kur vasarą galima privačiai pavakarieniauti.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Tipas: Vilos  Luka - Istoriniai namai

Vidaus plotas: 1160 kv.m.

Išorės plotas: 120 kv.m.


Kambariai: 13

Vonios kambariai: 18

Svetainė: 2

Valgomasis: 4

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Konferencijų salė 

Restoranas

Amerikietiškas baras

Vidinis kiemas su veranda: 100 kv.m.

Dengta automobilių stovėjimo aikštelė


 Toskana – Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Lucca: 3 km.

Ref: 2253
Kaina: Nuo 5M iki 10M

nekilnojamas turtas

prestižiniai nekilnojamo turto objektai
antikinis namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: įkurtas Ligūrijos gyventojų ir išsivystęs, kaip romėnų miestas, VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.