PARDUODAMA PRESTIŽINĖ VILA FLORENCIJOJE

19 fotografija

Vienoje prestižiškiausių Florencijos zonų įsikūrusi ir turinti puikų panoraminį vaizdą į miestą, yra ši parduodama prestižinė Prabangi Vila, užimanti 500 kvadratinių metrų ir pastatyta neo-romaniniu stiliumi, su erdviu išoriniu plotu, kurio pusė su grindiniu, o kita pusė -  itališko stiliaus sodas, kurio bendras plotas 2100 kv.m. 

Prabangus namas buvo pastatytas pirmaisiais dvidešimtojo amžiaus metais tarptautinę šlovę pelnusio inžinierius ir architekto. Dabartiniai savininkai ją renovavo 2001 m., kurie taip pat pertvarkė sodą, pasodindami aromatinių ir dekoratyvinių augalų. Sodas šiuo metu yra puikiai prižiūrėtos būklės. Visas kompleksas yra puikus pavyzdys tipiškos Toskanos vilos. 

Šis parduodamas nekilnojamas turtas 1920 m. buvo pripažintas tuometinės Švietimo ir mokslo ministerijos, kaip turintis aukštą meninę ir aplinkos vertę, todėl jam yra taikomi Kultūros ministerijos numatyti apribojimai. Parduodama vila šiuo metu naudojama kaip prestižinis ofisas. Vila Florencijoje yra trijų aukštų ir susideda iš 46 kambarių bei dviejų universalaus naudojimo patalpų, esančių palėpėje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija 


Tipas: vila Florencija - vilos Toskanoje

Vidaus plotas: 500 kv.m. 

Išorės plotas: 2100 kv.m. 


Prašmatni vila

Išsidėsčiusi per 3 aukštus plius palėpė,  iš viso 46 kambariai, taip pat pagalbiniai kambariai ir techninės patalpos 

Asfaltuotas grindinys 

Sodas 2100 kv.m. 


TOSKANA: Florencija €“ Luka: 55 km - Piza: 70 km - Siena: 50 km - Fortė dei Marmi: 75 km - Slidinėjimo trąsos - Abetono kalnai: 48 km - Ugolino Golfo klubas- Florencija: 10 km - Terme di Montecatini: 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km - Autostrada: A1/A11 išvažiavimas Firenze Nord €“ 2 km 

Ref: 2070
Kaina: € 2.500.000

parduodamos vilos

namas toskanoje
milano nekilnojamojo turto agentūra

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija. Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. 

Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.