Parduodama prestižinė Veneto vila

24 fotografija

Veneto kalvelės papėdėje, netoli nuo Veronos miesto centro, stovi, demonstruodama visą savo grožybę, ši nuostabi XVI a. Veneto vila, šiuo metu parduodama, su vėliau pastatytu priestatu, kuriuos supa 4.500 kv.m. parkas. Istorinė rezidencija šiuo metu yra puikiame stovyje dėka daugybės restauracijų, kurios bėgant metams, beje, stipriai pakeitė originalias charakteristikas. Fasadas yra neoklasikinės architektūros su frontoniniais langais, trimis balkonais su koloniniais turėklais, rafinuota dantyta atbraila bei galingomis įėjimo durimis, - visi šie elementai sukuria judėjimą ir stiprų šviesaus-tamsaus kontrastą.

Parduodamo nekilnojamo turto bendras plotas yra 1.500 kv.m., jis yra išsidėstęs per tris aukštus ir jame yra 14 kambarių. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė, praturtinta vertingomis freskomis bei originaliomis molinėmis grindimis. Patalpa yra sujungta su 5 kambarių butu, kurio kasetoninės lubos yra išpuoštos freskomis, čia yra erdvus kambarys su freskomis sienose ir dekoruotomis kasetoninėmis lubomis, o kitame kambaryje yra arkinis langas. Iš pagrindinės svetainės laiptais, gausiai praturtintais žvyro freskomis, patenkame į antresolę ir į kilmingųjų aukštą. Antresolėje yra vieno kambario butas su miegamuoju, vonios kambariu ir virtuvėle. Viršutiniame aukšte yra rafinuota svetainė, dekoruota freskomis, grindys originalaus XVI a. paladijaus stiliaus ir elegantiškos dekoruotos kasetoninės lubos.

Prašmatnios vilos priestatas, kuris taip pat yra parduodamas, pastatytas XVIII a. pabagoje, yra dviejų aukštų su žavingu dorėninio stiliaus pasažu. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Verona

Zona: Verona


Tipas: Parduodamas nekilnojamas turtas - parduodami namai ir vilos

Vidaus plotas: 1.800 kv.m.

Išorės plotas: 4.500 kv.m.


Vila: 1.500 kv.m.

Butas su 5 kambariais

Vieno kambario butas su kambariu, vonios kambariu, virtuvėle

Kambariai: 4

Svetainės: 3

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Priestatas: 300 kv.m.

Parkas: 4.500 kv.m.


Venetas – Verona: Verona km 12 - Mantuja km 45 - Rovigo km 68 - Paduja km 60 - Peskjera del Garda km 32 - Vičenca km 57 - Padova km 84 - Golfo Klubas km 3 - SPA km 38 - Veronos oro uostas km 17 - Autostrada: išvažiavimas Rovigo sud km 53.

Ref: 0397
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prabangūs namai

liukso klasės nekilnojamas turtas
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Verona

Venetas – Verona: Veronos miestas, dėka savo geografinės padėties, buvo apgyvendintas nuo pat neolito laikų, kuomet, manoma, iškilo kaimelis Šv. Petro kalvos pietuose palei upę Adige, tačiau tikros pirmosios žinios mus pasiekia iš IV a. pr. Kr. Romėnų laiku Veneto miestelis buvo svarbus politinis ir komercinis centras, apie ką byloja dosnus mus pasiekęs palikimas: Romėnų teatro arena, Gavi arka Borsari vartuose, nuo archeloginės Porta Leoni zonos iki Scaligeri iškasenų. Ši pastaroji zona, esanti Veneto miestelio centre, du žingsniai nuo Erbe aikštės, viduramžiais buvo politinės ir administracinės valdžios būstinė. Kitais metais iki 1000 m. Šiaurinėje Italijoje vyko galybė karų, bet Verona visos ilgos kovos metu išliko ištikima Šv. Romos imperijos imperatoriams dėl popiežiaus investicijų. 

Oficialiai Veneto miestas gimė 1136 m., išrinkus pirmuosius konsulus. Tuo metu įgavo formą ir dvi partijos, kurios vėliau buvo pavadintos guelfai ir gibelinai: Verona buvo pirmoji stipriai paveikta šitų dviejų grupių kovos dar ir dėl to, kad apygardoje buvo didelės guelfų pajėgos, o tuo tarpu miestas buvo labiau palankus gibelinams. 1405 m. birželio 24 d. Verona buvo perduota Venecijai, kuomet miestas mėgavosi ilgu taikos periodu, kuris tęsėsi iki 1501 m., kai Veneto respublika buvo užpulta galingos Kambrai lygos. Dominuojant Venecijai, Veronos miestas tapo traukos centru to meto intelektualams, mąstytojams ir menininkams, tokiems kaip Gėtė, Heinė, Stendalis. 1630 m. Veroną aplanko maras, kurio pasekoje sumažėjo gyventojų skaičius. 1796 m. buvo labai svarbūs Veneto miestui: į miestą įžengė Napoleono Bonapartės armija. Kampoformio 1797 m. susitarimu visa Veneto zona atiteko austrams. Itališkoji Veronos istorija prasidėjo 1866 m. spalio 16 d., kuomet Savoja užkariavo Venetą trečiojo nepriklausomybės karo metu.