Parduodama prestižinė pilis Sienoje

75 fotografija

Apsupta žaliųjų Kjančio kalvelių yra parduodama ši prestižinė Toskanos pilis. Žavus nekilnojamas turtas susideda iš pilies, viso viduramžių miestelio, vyninių ir vynuogynų: išskirtinė ir unikali antikinė rezidencija.

Statyta greičiausiai 1000 m., parduodama Toskanos pilis priklausė skirtingoms turtingoms tų laikmečių šeimoms, kurios ją praturtino savo herbais ir kitomis architektūrinėmis rafinuotomis ir elegantiškomis detalėmis. Pats seniausias pilies pastatas yra be abejonės tipiškas dantytas bokštas; paskui buvo pastatyti kiti pastatai, kol jie sudarė keturkampį su vidiniu kiemeliu. Vėliausiai 1700  m. buvo pastatyti bažnyčia ir mažojo miestelio pastatai. 

Toskanos pilis apjungia savyje praeities žavesį su šiuolaikiniais patogumais: sukurta alchemija yra išties unikali ir įspūdinga, sugebanti užburti. Pilies viduramžių niuansai puikiausiai susilieja su XVIII a. naujausių pastatų elementais: istorinis šarmas įsijungia į šiuolaikišką žavesį. 

Charakteringi elementai, kaip akmeninės sienos, kaštoninių sijų lubos, vonios kambariai iš Kararos marmuro, molinių plytelių grindys yra visur. Kjančio pilies viduje yra įrengti aštuoni šeimyniniai kambariai: su stilinga apdaila, prestižiniais ir prabangiais baldais, vertingomis ir įspūdingomis detalėmis. Pačioje seniausioje pilies dalyje yra septyni prašmatnūs butai, kurie derinasi su nekilnojamojo turto stiliumi: juose taip pat susilieja prašmatna ir istorija, rafinuotumas ir komfortas ir visa tai įsikomponuoja į vientisą harmoniją, kuriai nėra lygių.

Sienoje parduodamą pilį papildo žavus atviras baseinas, ideali vieta atsipalaiduoti saulėje ar gurkšnoti gėrimus prie baseino krašto, erdvė, skirta lauko kepsnių gaminimui, žaidimų aikštelė vaikams ir nuostabusis parkas, kuris driekiasi iki pat miško. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Siena

Zona: Kjantis


Tipas: prestižinė pilis - pilis Kjantis


Vidaus plotas: 2200 kv.m.

Išorės plotas: 153 ha

 

Viduramžių pilis

Viduramžių miestelis

Vyninės

Vynuogynai

8 šeimyniniai kambariai

7 butai

Baseinas

Barbekiu erdvė

Žaidimų aikštelė

Parkas

Miškas


Vyno gaminimo įmonė

13 ha vynuogyno

1,59 ha alyvmedžių

22 ha sėjamos žemės

107 ha miško

9 ha kelio ir nedirbamos žemės


Toskana - Siena. Siena 10 km - Florencija 40 km - Voltera 30 km - San Džiminjanas 15 km - Grevė— in Kjanti 20 km - Luka 75 km - Piza 75 km - Livornas 75 km - Kastiliončelas 65 km - Florencijos Vespučio oro uostas 45 km.


Ref: 0511
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama pilis

pilys siena
pilis Kjantis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana - Siena. Siena, Italijos miestas Toskanos širdyje, yra vienas iš labiausiai vertinamų ir įžymiausių regiono miestų. Žinomas dėl gausybės kultūrinio, meninio, kraštovaizdžio ir istorinio paveldo,  Siena taip pat įžymi dėka Palio, kuris vyksta Campo aikštėje.

Sienos istorinis centras 1995 m. buvo įtrauktas į UNESCO  paveldo sąrašą. Didelį susidomėjimą kelia tiek religinė, tiek civilinė architektūra. 

Išvardiname tik kelis objektus: Sienos katedra, Stebėjimo bazilika, Šv. Domenyko bažnyčia, Šv. Pranciškaus bažnyčia ir daugelis kitų. Tarp vietų, keliančių didžiausią susidomėjimą, primename ir Popiežiaus bei Pirklių ložes, Medičių tvirtovę ir Romėnų vartus.

Sienos teritorijoje yra daugybė prestižinių vilų ir istorinių buveinių, tiek miesto centre, tiek šalimuose miesteliuose: tai ideali vieta, kur prabanga susilieja su šeimynine šiluma, puiki visiems tiems, kas vertina grožį ir prabangą, neatsisakant ramybės ir tylos, kuri vyrauja šiose vietose.