PARDUODAMA PRESTIŽINĖ MANSARDA FLORENCIJOJE

5 fotografija

Meno ir istorijos Florencijos centre, meno ir kultūros Renesanso lopšyje, Toskanoje,  parduodamas prestižinis apartamentas virš 100 kvadratinių metrų. 

Prabangios mansardos langai išeina tiesiai į Piazza della Signoria ir yra trečiame aukšte, į kurį galima pakilti liftu. Butas yra Ugučioni pastate, pastatytame XVI amžiuje vėlyvuoju Romėnų Renesanso stiliumi, Cosimo I, Toskanos didžiojo kunigaikščio, užsakymu. 

Tai pastatas, kuris išsikiša labiausiai iš visų aikštėje esančių pastatų, ir gali pasigirti savo pirmu aukštu iš akmens ant kurio stovi dvi eilės dvigubų dorėniškų kolonų. 

Parduodamo Florencijoje aparatmento vidaus erdvės yra sudalintos į erdvią svetainę su virtuvės kampu, du vonios kambarius, abu su tamsiu kambarėliu, labai erdvų miegamąjį ir darbo kambarį, pro kurio langą galima grožėtis paminklais ir gyvenimu, verdančiu aikštėje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencijos Centras 


Tipas: Prašmatnūs aparatmentai - Vilos Florencija

Vidaus plotas: 107 kv.m. 

Išorės plotas: - 


Kambariai: 2 

Vonios kambariai: 2 

Svetainė: 1 

Virtuvė: 1 


kitos papildomos ir techninės patalpos


TOSKANA: Florencija - Luka 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Fortė dei Marmi 75 km - Golfo Klubas 10 km - Termės 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Firenze Nord km 2

Ref: 2056
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodama mansarda

toskana vila
prabangūs apartamentai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija. Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. 

Miesto širdyje yra Valdovų aikštė (piazza della Signoria), kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su savo įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.