PARDUODAMA PRESTIŽINĖ ISTORINĖ VILA FLORENCIJOJE

full screen
107 fotografija
Nutolusi vos keletas kilometrų nuo Florencijos, tarp žaliųjų kalvų, kairiajame Arno upės krante, yra iškilusi ši nuostabi istorinė bei prestižinė vila. Tai išskirtinis šešiolikto amžiaus kompleksas, kurį sudaro pagrindinė vila ir kiti pastatai, tarp kurių prižiūrėtojo namas ir keletas žemės ūkio paskirtes namų. Ši nuosavybė yra apsupta žavingais parkais, sodais, medžių alėjomis, vynuogynais ir alyvmedžiais. Didelis miškas juosia ir apsaugo šį pasakišką pastatą. Į jį yra du įėjimai. Vykdami pagrindiniu patenkame pro įspūdingus dvigubus geležinius vartus, nuo kurių veda kelias apjuostas kiparisais iki pat Itališko sodo su dekoratyviniais augalais, kuris buvo sukurtas garsaus anglų architekto Sesilijaus Pinsento. Jis suteikė sodui tikrą parko charakteristiką su rožėmis, retų rūšių medžiais ir simetriškais gėlynais. Nuo sodo iki vilos veda stilingi dvigubi laiptai, kurie pakyla iki pat gyvenamojo pastato. Pagrindinė vila, kurio bendras plotas yra 2800 kvadratinių metrų, susideda iš trijų pagrindinių aukštų ir cokolinio aukšto. Pirmajame aukšte yra erdvus įėjimas, penki kambariai, didelis salonas, koridorius, virtuvė, šalutinis įėjimas, du vonios kambariai, sandėliukas ir namų apyvokos kambarys-ūkinė patalpa. Cokoliniame aukšte yra trys erdvūs kambariai, didelė terasa su išėjimu į parką, virtuvė, svetainė, dvi sandėliavimo patalpos, du vonios kambariai, trys techninės patalpos ir rūsys. Antrame aukšte aptinkame naktinę zoną su penkiais miegamaisiais, vienas iš kurių papildytas veranda iš stiklo ir metalo. Taip pat čia yra trys drabužinės, penki vonios kambariai, pasakiška biblioteka, sandėliavimo kambarys ir nedidelis balkonas. Trečiame aukšte yra dar du miegamieji, sporto salė, darbo kabinetas, du vonios kambariai ir erdvi terasa,  kuri vadinama "Terasa su laikrodžiu". Nuo kurios atsiveria pritrenkenčio grožio vaizdas į Florenciją. 
Aukštai tarpusavyje sujungti nuostabiais vidiniais laiptais, o taip pat ir patogiu liftu. Ir tai dar ne viskas, ši vila taip pat turi ir papildomą antresolinį aukštą su pagalbinėmis patalpomis. Be pagrindinės vilos, teritorijoje yra dar vienas gyvenamosios paskirties pastatas ir žemės ūkio paskirties patalpos. 
Praturtina šią išskirtinę prestižinę vilą asmeninė daugiakampio formos koplyčia, būdinga šios eros prestižinėms rezidencijoms. Tarp kitų pastatų yra tokios struktūros, kaip Limoniaia, šiltnamis, sandėlys, ūkinės paskirties pastatai, prižiūrėtojo namelis bei kiti žemės ūkio paskirties pastatai.
Dėl dabartinės savo išvaizdos ši labai prestižinė ir prabangi vila, su priekyje įmontuotu elegantišku laikrodžiu, turi būti dėkinga Markizei Antinori. Ji 20 amžiaus pradžioje kreipėsi į savo brolį, architektą, dailininką ir meno kolekcininką Egistą Fabbrį, kuris koordinavo restauravimo darbus. 
Kita pridėtinė, šios prestižinės architektūriniu bei istoriniu požiūriu, vilos vertė yra ta, kad iš čia labai greitai galima nuvykti iki pačių svarbiausių ir gražiausių Toskanos miestų: San Džiminjano, Sienos, Pizos, Lukos bei visų kitų Chianti ir Tirėnijos pakrantės vietų, turtingų savo menu, architektūra ir natūraliu grožiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana 
Provincija: Florencija 

Pagrindinė vila: 2800 kv.m. 
Pirmas aukštas: 5 kambariai, svetainė-valgomasis, sandėliukai, vyninė, rūsys
Antras aukštas: 5 miegamieji su vonios kambariu ir rūbine, biblioteka, panoraminė veranda. 
Trečias aukštas: 3 miegamieji, 2 vonios kambariai, darbo kambarys, sporto salė, terasa.
Cokolinis aukštas: virtuvė, valgomasis, 2 kambariai, "graffiti" kambarys, Mediči galerija su stiklo durimis, 2 sandėliukai, 2 vonios kambariai, 2 drabužinės, rūsys, namų apyvokos daiktų kambarys. 
Antresolė: pagalbinių darbuotojų apgyvendinimo kambariai, sandėliukai, virtuvė, valgomasis, skalbykla, lyginimo patalpa, 2 namų ūkio apyvokos kambariai.
Įrengtas šildymas ir oro kondicionavimas.
Privati koplyčia.
Teniso kortai: 70 kv.m. su klubo namu, dušu ir persirengimo kambariais 
Baseinas 
Prižiūrėtojo namas: 80 kv.m., 4 kambariai su rūsiu
Žemės ūkio pastatas A: 25 kv.m., 3 patalpos gyvūnams, įrankių ir įrenginių saugojimo patalpos, vonios kambarys.
Žemės ūkio pastatas B: 64 kv. m., vieno aukšto su dvejomis patalpomis, turinčiomis atskirus įėjimus .
Žemės ūkio pastatas C: 77 kv. m., sandėlys technikai ir įrankiams. 
Žemės ūkio pastatas D: 43 m, sandėlys žemės ūkio technikai ir įrankiams. 
Limonaja: 200 kv.m.

Žemė priklausanti vilai: 27 ha, iš kurių 10 ha miško.

Toskana – Florencija: Florencija 5 km - Luka 40 km - Piza 40 km  - Siena 55 km  - Forte dei Marmis 65 km  - Abetono kalnai 50 km - Montekatinio Termės 20 km  - Florencijos oro uostas 20 km.


Ref: 0966
Kaina: konfidencialios derybos

išskirtinė Toskanos vila

istorinė nuosavybė
prestižinė Florencijos vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija. Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 
Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.