PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA LUKOJE

19 fotografija

Žaviame Lukos kalvų peizaže, esantis vienoje iš ekskliuzyviškiausių ir prestižiškiausių Toskanos miesto vietų,  parduodamas prestižinis užmiesčio namas, nuo kurio atsiveria nuostabus panoraminis aplinkinis tipinis kalvų, alyvmedžių, laukų ir vynuogynų vaizdas.

Parduodama Lukoje nuosavybė susideda iš prestižinės vilos, perdarytos iš tipiško Toskanos užmiesčio namo, kurios bendras plotas yra 290 kv.m. ir kito pastato, kurio bendras plotas yra 100 kv.m., bei 9 ha žemės, dalinai apsodintos alyvmedžiais.

Lukos vila yra išsidėsčiusi per tris aukštus, iš kurių vienas yra pusrūsys, kuriame yra erdvus 120 kv.m. garažas ir papildomos techninės patalpos. Pirmame aukšte yra svetainė, erdvus prieangis, valgomasis ir virtuvė, naudojama ir kaip valgomasis. Antrame aukšte yra patalpa, kuri gali būti naudojama, kaip darbo kambarys, trys miegamieji,  trys drabužinės ir vonios kambarys.

Kitas parduodamo Toskanos komplekso, esančio Lukoje, pastatas yra išsidėstęs per du lygius: pirmame aukšte yra sandėliukas, vonios kambarys ir labai erdvi išskirtinė patalpa, naudojama kaip svetainė, valgomasis ir virtuvė. Antrame aukšte yra du miegamieji ir vonios kambarys.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Kompleksas Toskanoje - vila Lukoje

Vidaus plotas: 390 kv.m. 

Išorės plotas: 9 ha

 

Pagrindinis pastatas: 290 kv.m.

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 2

Valgomasis: 1

Svetainė: 1

Virtuvė: 1


Antrasis pastatas: 100 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 6

 

Garažas: 120 kv.m.

Žemė: 9 ha

 

 Toskana – Luka: Piza 30 km - Florencija 62 km - Luka 4 km - Fortė dei Marmi 37 km - Golfo klubas Lappato 5 km - SPA18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos oro uostas 39 km -Autostrada išvažiavimas Capannori: 15 km.

Ref: 2145
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangus namas

užmiesčio namas toskanoje
užmiesčio namai florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.