Parduodama prašmatni vila Lukoje su ežerėliu ir baseinu

87 fotografija

Gražioje Lukos zonoje, Toskanoje yra parduodama ši žavinga prašmatnioji vila. Vila yra apsupta ypatingai vešlios ir prašmatnios augmenijos; žavaus parko, kuriame auga šimtamečiai medžiai, amžinai žaliuojantys augalai, tankios gyvatvorės ir puikiai prižiūrėti krūmai, kurie supa parduodamą vilą. Parke puikiai įsikomponuoja ir žavingas ežerėlis, grakšti ir pilna šarmo ypatybė.

Kvepiančios ir spalvotos gėlės dovanoja džiaugsmingumo ir gyvybingumo niuansus ir taip jau maloniam fasadui, kuris yra su raudonos spalvos plytomis bei baltais akmenimis. Vilos paprastumas  gerai derinasi su lengvumu ir harmonija, kuria dvelkia visa nuosavybė.

Nuostabus baseinas puikiai įsikomponuoja į šį idealų paveikslą; apsupta medžių ir žydinčios augemnijos ši zona yra tikra gėrio ir ramybės oazė. 

Šalia baseino yra grakštus, pilnai įrengtas priestatas, kuriame yra visi įrengimai, reikalingi organizuojant barbekiu su draugais šiltais vasaros vakarais ar rengiant romatiškas vakarienes. 

Baseino kraštas yra kruopščiai apstatytas įvairiais baldais, kurie idealiai papildo poilsio zoną, dovanodami Lukos vilai tikrą vertingą “pliusą”.

Vertė vyrauja ir viduje, ją sukuria erdvi dienos zona, kurioje yra didelės, erdvios, gerai išdėstytos patalpos. Elegantiškos ir rafinuotos apdailos detalės derinasi su prestižinės vilos stilumi, sustiprina tiek prašmatnos, tiek komforto idėją. Visa tai atspindi taip pat ir šešiuose miegamuosiuose (3 apartamentai ir 3 kambariai).

Kiekviena erdvė yra kruopščiai apgalvota ir labai praktiška. Kiekviena zona yra kuo puikiausiai išnaudojama, nepamirštant nei vienai akimirkai ir estetinio faktoriaus. Tokiu būdu Lukoje parduodama vila tampa tikrai prestižine vila, kur meistiškai apsijungia elegancija ir paprastumas, grožis ir prabanga.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: parduodamos prašmatni vila - prestižinė vila Toskanoje

Vidaus plotas: 620 kv.m.

Išorės plotas: 40000 kv.m.


Parkas

Ežerėlis

Baseinas


Erdvi dienos zona

3 apartamentai

3 miegamieji


Trijų aukštų vila


Toskana - Luka: Piza 30 km - Florencija 80 km - Luka 10 km - Fortė dei Marmi 45 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos oro uostas 35 km - Autostrada išvažiavimas Lucca Est: 10 km.

Ref: 2541
Kaina: konfidencialios derybos

vila toskana

parduodama vila
prašmatnūs namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.