Parduodama prašmatni vila Grosete

62 fotografija

Ši žavinga parduodama prašmatnoji vila su baseinu stovi apsupta žaliųjų Groseto kalvelių.

Pagrindinės nuosavybės bendras plotas yra 211 kv.m. Į ją patenkame iš panoraminės terasos su plytinėmis kolonomis, kurios charakterizuoja ir suteikia individualumo fasadui. Čia taip pat yra patogus 57 kv.m. priestatas, kur yra du miegamieji, svetainė, virtuvė ir vonios kambarys. Pagrindinėje viloje yra penki miegamieji, iš kurių du yra šeimyniniai, du viengubi, vienas paverstas virtuve bei keturi vonios kambariai. 

Pagrindinė svetainė yra erdvi ir šviesi, apdailoje vyrauja švelnios spalvos, plytelių dekoracijos išsiskiria baltame tinke, matomos sijinės lubos sušildo atmosferą, o grindų dekoruotas marmuras dovanoja rafinuotos elegancijos jausmą. 

Viršutiniame aukšte, į kurį patenkame gražiaisiais laiptais su geležiniais turėklais, yra didelė panoraminė terasa su erdviom durimis-langu, kas dar labiau praturtina šią nuostabią prašmatnią parduodamą vilą

Išorėje gyvenvietę supa 7000 kv.m. žemė, kur auga vaismedžiai ir alyvmedžiai; kieme priešais gyvenvietę, be viso kito, yra žavus baseinus su puikiuoju vaizdu į supantį kraštovaizdį, prie kurio patenkame mažais laiptukais, kurie veda taip pat ir į svetainę/valgomąjį, dengtą elegantiška geležies struktūra, kur galima valgyti po atviru dangumi ar tiesiog atsipalaiduoti.

Prašmatniojoje Groseto viloje yra visi šiuolaikiniai patogumai, ji stovi vešlios augmenijos kraštovaizdyje, o jūros artuma dovanoja šiltą ir ventiliuotą orą visais metų laikais.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas:  268 kv.m.

Išorės plotas:  7000 kv.m.


Pagrindinė vila:

5 miegamieji

4 vonios kambariai


Priestatas: 

2 miegamieji

Svetainė

Virtuvė

Vonios kambarys


Baseinas

Terasos su panoraminiu vaizdu

Marmuro grindys

Detalės iš plytelių viduje ir išorėje

Dengtas išorinis valgomasis

Žemė su vaismedžiais ir alyvmedžiais


Toskana - Grosetas. Grosetas 30 km - Folonika 50 km - Tarkvinija 50 km - Bračiano ežeras 80 km - Kastiljon dela Peskaja 40 km.

Ref: 0983
Kaina: Iki 2,5 Milijono

nekilnojamas turtas toskana

prašmatnios vilos su baseinu
prašmatnios vilos grosetas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Grosetas

Toskanos pakrantė yra įžymi visame pasaulyje bei vertinama dėl krištolinio vandens grožio ir tipiškos viduržemio gamtos bei jos gausios augmenijos.

Groseto zona, kaip ir visas pietinis regionas, buvo daug kartų premijuotas Legambiente ir Touring Club dėl švarios aplinkos bei supančio kraštovaizdžio.

Didelė paklausa prašmatnaus nekilnojamo turto Grosete bei jo apylinkėse paskutiniais metais paskatino čia statybas, kurios, bet kuriuo atveju, atsižvelgia į gamtos išsaugojimo reikalavimus, dėl ko ši zona yra įžymi bei prestižinė.