PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA FLORENCIJOJE

23 fotografija

Šis prestižinis parduodamas užmiesčio namas, - tai tipiška Toskanos "svajonė", paversta realybe, kurioje gyva 300 metų senumo istorija. Prabangi vila yra apsupta žalios gamtos, susidedančios iš kiparisų, ąžuolų, alyvmedžių, kininių finikų ir arbuto medžių. Įsikūręs ant vieno iš kalvų viršūnės, kurios supa Montespertoli, ši vieta garantuoja namui puikų vaizdą į Chianti kraštovaizdį ir visą Toskanos laukų ramybę, nors ir nutolusi tik kelis žingsnius nuo Florencijos. 

Alyvmedžiai ir šimtamečiai augalai supa įvairias šio parduodamo Florencijoje komplekso struktūras ir suteikia galimybę mėgautis kalvų kvapais ir spalvomis. Komplekso viduje yra natūralus šaltinis, kuris kartu su 100 metrų gilumo arteziniu šuliniu, aprūpina vandeniu baseiną ir drėkina žemę. 

Kruopšti renovacija modifikavo originalų Toskanos užmiesčio namą, datuojamą XVIII a., į elegantišką ir jaukią prabangos vilą, šiuo metu parduodamą, kuri, tačiau, išlaiko originalias kaimo namui būdingas charakteristikas, neatsisakydama suteikti daug komforto ir laisvalaikio zonų: baseine yra įrengta sūkurinės vonios zona, patalpose po baseinu yra įrengta sporto salė su visa įranga ir sauna. Senajam rūsy yra įrengtas rūkomasis ir muzikos kambarys su baru Art Nouveau (moderniu) stiliumi. Daržinė  buvo paversta rafinuotu etniniu salonu su biliardu, kurios erdvėje yra taip pat delikatus mini apartamentas su terasa didelio ąžuolo pavėsyje. 

Senasis jaučių tvartas paverstas įspūdinga didele, pilna šviesos ir spalvų, veranda ir svetainėmis su židiniais, įmontuotais sienose, bei kaimiško stiliaus dekoru. Chianti Vilos išorėje taip pat yra dvigubas automobilių garažas su dviem atskirais įėjimais. Viena parko zona yra paversta “Kvapų sodu”, o senovinės arklidės paverstos vaizdinga atvira laisvalaikio zona, tam tikru svečių lauko priimamuoju.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Montespertoli 


Tipas: Namai Toskanoje - Chianti Vila

Vidaus plotas: 1100 kv.m. 

Išorės plotas: 2 ha 


Kambariai: 7 

Vonios kambariai: 5 

Svetainės: 3 

Valgomieji: 2 

Virtuvės: 3 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Pagrindinis prabangus namas: 750 kv.m. 

Namas: 100 kv.m. 

Patalpos po baseinu: 150 kv.m. 

Garažas: 50 kv.m. 

Lauko baseinas: 50 kv.m. 

Baseinas: 120 kv.m. 

Sauna 

Biliardo salė

2 sporto salės 

Artezinis šulinys drėkinimui ir baseinui: gylys 100 m 

30 šimtamečių alyvmedžių ir vaismedžiai: 2 ha 


TOSKANA: Montespertoli -Florencija 24 km - Luka 80 km - Piza 63 km - Siena 43 km - Kazentino nacionalinis parkas 41 km - Montelupo Golfo Klubas 7 km -  Casciana SPA 22 km - Florencijos oro uostas 27 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Scandicci 18 km 

Ref: 0072
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangus nekilnojamas turtas

namas toskanoje
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana Florencija: įsikūręs pačioje rytinėje Valdelsa dalyje, Montespertoli yra ant kalvos viršūnės, kuri skiria Pesa upės slėnį nuo Elsa upės slėnio, ir yra apsuptas kraštovaizdžio, kuris bendrame įsivaizdavime ir atvirukuose tipiškai reprezentuoja Toskaną: žalios kalvos, apsodintos vynuogynais ir alyvmedžiais, apjuostos kiparisų eilėmis bei baltais keliais. 

Nors atrodo, kad teritorija buvo apgyvendinta iš pradžių etruskais, o vėliau romėnais, daugiau informacijos apie šią vietą gauname tik nuo dvylikto amžiaus, - laikotarpio, per kurį Montespertoli istorija buvo susijusi su Florencijos, ir atsiradus Volteranos keliui, kuris kirto  Montespertoli teritoriją ir prisijungė prie Francigenos kelio netoli Čertaldo, jį pavertė lengvai susisiekiamu su didžiaisiais Toskanos miestais (Florencija, Siena, Voltera ir Piza), kas darė teigiamą įtaką ekonominei plėtrai, apie ką galima spręsti iš svarbaus, kassavaitinio turgaus, kuris vyko netoliese Šv. Petro bažnyčios. 

Nuo senų laikų Monterspertoli strateginės vietos reikšmė buvo suprasta didžiųjų Toskanos didikų ir aristokratų šeimų, pvz. Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, kurie čia statė įspūdingus ir elegantiškas dvarus bei prestižines pilis, kurie dar ir šiandien praturtina nuostabų Montespertoli vietovės kraštovaizdį. 

Įsikūręs Toskanos regione Chianti, Montespertoli miestelis yra neginčytinai viena iš vyno ir aliejaus sostinių, ne veltui tai vienas iš svarbiausių Toskanos Vyno  ir Aliejaus miestas. Bet taip pat ir labai žinomas dėl trumo (triufelio) grybų, kad net kartu su Montaione įeina į Triufelio Miesto asociaciją.