PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA FLORENCIJOJE

66 fotografija

Ši gražuolė, parduodama liukso klasės vila esanti Florencijoje, keli kilometrai nuo miesto centro, yra ant įžymių Toskanos kalvelių.

Nuosavybė neseniai buvo kruopščiai restauruota ir šiuo metu spinduliuoja visa savo elegancija, apsupta puikaus žaliojo parko ir 11 ha alyvmedžių. Vaizdas, kuriuo galima gėrėtis nuo baseino, yra švelniai tariant, kvapą gniaužiantis, o žvilgsnis pasiklysta tarp žalių Toskanos kraštovaizdžių.

Bendras vidaus plotas yra 650 kv.m., kuris buvo perprojektuotas suteikiant daugiau atviros erdvės, kas leido modernizuoti bei sukurti šviesios ir erdvios vientisos aplinkos įspūdį, kurią charakterizuoja rafinuoti vidaus apdailos elementai bei stilingo dizaino baldai.

Pirmame prestižinės nuosavybės Florencijoje aukšte yra dienos zona su dviem svetainėm, dviem salonais, valgomuoju su skliautinėmis lubomis iš plytelių, dviem virtuvėm, skalbimo zona ir sandėliukais.

Antrame aukšte, nakties zonoje yra keturi miegamieji ir penki vonios kambariai, iš kurių vienas yra su sauna. Papildomas miegamasis su vonia yra viršutiniame aukšte. 

Vilos išorėje yra 100 kv.m. priestatas, naudojamas kaip svečių namas, taip pat elegantiška ložė, kur galima pietauti po atviru dangumi, mėgaujantis išskirtine panorama.

Nuosavybę papildo didelė vyninė, kur laikomas vynas, bei privatus garažas.

Tai tikras brangakmenis tiems, kas moka įvertinti tipiškus Toskanos peizažus, neatsisakant modernumuo bei prabangos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 


Tipas: prašmatni vila su baseinu    

 

Vidaus plotas: 750 kv.m.

Išorės plotas: 11 ha

 

Pagrindinė vila: 650 kv.m.

Priestatas: 100 kv.m.

Baseinas

5 kambariai 

6 vonios kambariai


Toskana - Florencija. Florencijos oro uostas Peretola. Prato 15 km - Pistoja 30 km - Siena 50 km - Luka 80 km - Piza 80 km - Bolonija 80 km.

Ref: 1018
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

toskanos vilos

vilos florencija
prašmatnus nekilnojamas turtas florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Florencija, - išskirtinio grožio ir amžino žavesio Toskanos sostinė. Tai ne tik tūkstančio paminklų ir daugybės istorinių pastatų miestas, bet ir begalės prašmatnių vilų tėvynė, esančių istoriniame centre ir periferijoje, ant švelnių kalvelių, kurios supa “Renesanso lopšį”.

Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. 

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.