Parduodama prašmatni vila ant Komo ežero

full screen
38 fotografija

Ši išskirtinė parduodama prašmatnioji vila yra vienoje žinomiausioje Komo ežero vietų.

Pastatyta 1930 m. yra puikiame stovyje ir žavi savo architektūrine harmonija bei elegancija. Nuosavybė yra keturių lygių, o jos bendras plotas yra 550 kv.m. Šiuo metu ji yra padalinta į dvi struktūras, kurias lengvai galima vėl sujungti į vieną.  

Pirmame aukšte yra erdvi svetainė, iš kurios yra išėjimas į terasą ir į nuostabųjų sodą, laiptai, kurie veda į virtuvę ir į rūsį, kur yra aptarnaujančio personalo patalpos: trys miegamieji su vonios kambariais. Pirmame aukšte taip pat yra valgomasis, darbo kambarys ir miegamasis su vonios kambariu.

Antrame aukšte yra šviesi svetainė, kuri veda į terasą nuo kurios galima mėgautis nuostabiu vaizdu į ežerą. Toliau yra virtuvė, valgomasis ir miegamasis.

Trečiame aukšte yra keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai.

7.500 kv.m. parkas su šimtamečiai medžiais supa parduodamą vilą. Jame taip pat yra priestatas, kurio bendras plotas yra maždaug 200 kv.m. Čia galima įkurti svečių kambarius. Keturios patogios automobilių stovėjimo vietos yra nuosavybės viduje.

Žavinga parduodama vila, esanti šalia Komo, yra lengvai pasiekiama iš visų Šiaurės Italijos ir Šveicarijos oro uostų. Tai yra prabangus, aukštos vertės nekilnojamas turtas tiems, kas ieško elegantiškos nuosavybės, nutolusios tik keli metrai nuo ežero, esančios išskirtinės gamtos aplinkoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija 

Provincija: Komo


Tipas: prašmatni vila


Vidaus plotas: 750 kv.m. 

Išorės plotas: 7.500 kv.m.


4 lygiai

Pagrindinė vila: 550 kv.m.

Priestatas: 200 kv.m.


Komo ežeras: Komo 6 km - Milano oro uostas-Malpensa 50 km - Lugano oro uostas 30 km - Geležinkelio stotis 5 km - Golf Club 12 km

Ref: 1054
Kaina: Nuo 5M iki 10M

svajonių namai

prašmatnūs namai
parduodamos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Komo ežeras

Komo ežeras – tai natūralus Lombardijos ežeras, susiformavęs upių ekskavacijos pasekoje ir sumodeliuotas ledynų. Trečias Italijoje pagal plotą ir pirmasis pagal perimetrą, šis vandens telkinys žinomas dėl savo ypatingos, apverstą „Y“ raidę primenančios formos. 

Apdainuotas jau 1800-aisiais žymiausių Romantizmo poetų, nuo Aleksandro Manzoni iki Stendalio, nuo Džordžo Gordono Bairono iki Ferenco Listo, šis ežeras – viena labiausiai kerinčių vietų Itališkame peizaže. 

Ežerai, kadaise traukę poetų dėmesį, vis dažniau tampa tiek Italijos, tiek tarptautiniu mastu žinomų žmonių  traukos vieta. Dėl to čia galima rasti užburiančių prabangių vilų, vis paklausesnių tiek tarp Italijos, tiek tarp užsienio klientų.

Neįmanoma neįsimylėti šių vietovių – su nuostabiu klimatu, kerinčiomis panoramomis, spalvomis ir kvapais. Būtent dėl to vilos prie ežerų vis paklausesnės ir trokštamesnės.