PARDUODAMA PRABANGI VILA TOSKANOJE

25 fotografija

Parduodama atskira prestižinė '80 metų statybos vila, esanti tipiškame Toskanos kalvų gamtos kontekste, zonoje tarp Montalbano nuokalnės ir centrinės upės Ombrone slėnio zonos, netoli nuo Florencijos.

Parduodamo prestižinio namo bendras plotas yra 580 kv.m. ir jis yra išsidėstęs per tris lygius: du aukštus ir rūsį. 

Rūsyje yra prieangis ir taverna su židiniu, o pirmame aukšte yra virtuvė, erdvus valgomasis ir darbo kambarys. 

Cokoliniame aukšte yra trys miegamieji, du vonios kambariai, virtuvė su sandėliuku, svetainė ir valgomasis. Vilos apdaila atlikta aukštos kokybės medžiagomis: salonų grindys yra išdegintos spalvotu vašku, naudojant enkaustikos techniką, o antro aukšto grindys yra parketinės.

Šis prašmatnus parduodamas namas Florencijoje yra apsuptas 2000 kv.m. gausiai apsodintu sodu, kuriame yra hidromasažinis šildomas baseinas. Nuo jo galima mėgautis nuostabiu panoraminiu vaizdu į Toskanos kalveles. 

Dėka vidinio kiemelio ir verandos, kurie papildo prestižinio namo grožį, be viso kito, galima atsipalaiduoti ramioje ir tylioje aplinkoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Pistoja 


Tipas: parduodami prestižiniai namai - parduodamos vilos Florencija

Vidaus plotas: 580 kv.m. 

Išorės plotas: 2000 kv.m.

 

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1

Valgomieji: 2

Virtuvės: 2

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Baseinas

Garažas

Žemė: 5000 kv.m.

 

Šulinys laistymui

Šildomas hidromasažinis baseinas

Garažas

Sodas: 2000 kv.m. 

 

Toskana – Pistoja: Pistoja km 11 – Prato km 10 - Florencija km 25 – Luka km 46 – Piza km 65 – Florencijos oro uostas km 25,6 – Fortė dei Marmi km 70 – Autostrada išvažiavimas Pistoia km 11,7.

Ref: 0148
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila toskanoje

prabangus nekilnojamas turtas
prestižinės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Pistoja

Toskana – Pistoja – Montalbano: Quarrata miestas yra tarp Prato ir Pistojos, 20 kilometrų nutolęs nuo Florencjos, Montalbano kalno šlaite. Etruskų laikotarpiu Quarrata nebuvo apgyvendinta, nes zona, labai tikėtina, buvo visiška pelkė. Etruskai greičiausiai apsigyveno aplinkinėje kalvų zonoje, o lygumą naudojo tik kaip tranzito ir susisiekimo kelią. 

Romėnai buvo tie, kurie išdžiovino žemę, meleoruodami Toskanos kaimelį. Panašus žodis į miestelio pavadinimą - Quarrataè - greičiausiai romėnų kilmės, kilo iš lotynų būdvardžio, kuris reiškia “kvadratinė”: iš ties meleoruojant žemę, miestelis buvo padalintas į kvadratines zonas. Nuo viduramžių iki 1959 m. Toskanos miestas, kur buvo pastatyta nuostabi prestižinė vila, buvo vadinamas Tizzana ir tai buvo svarbi Montalbano šlaito pilis, priklausiusi Pistojai. Visą XIII a. Florencija ir Pistoja konkuravo dėl šios teritorijos valdymo, iki tol, kol po Pistojos apgulties, pasibaigusios 1306 m., ji, kartu su kitomis užkariauto miesto teritorijomis, atiteko Florencijai. 

1959 m. Respublikos Prezidento dekretu, miesto pavadinimas buvo oficialiai pakeistas į pirminį “Quarrata”: tai buvo metai, kuomet pradėjo vystytis baldų komercija, kas apibūdino tuo ir dabartiniu periodu šios zonos ekomoniką.