PARDUODAMA PRABANGI VILA PRIE TOSKANOS JŪROS KRANTO

19 fotografija

Livorne, esanti prabangaus nekilnojamo turto viduje, parduodama išskirtinė mansarda, apsupta 17 ha ploto parko žalumos. Nuo jos atsiveria nuostabus vaizdas į Toskanos jūrą.

Livorne parduodamo apartamento bendras plotas yra 153 kv.m., jis yra ketvirtame prabangios istorinės vilos aukšte. Vila buvo  neseniai ir kruopščiai restauruota, ji neapstatyta kitais pastatais, be rūsio. Parduodamoje mansardoje su vaizdu į jūrą yra du miegamieji, darbo kambarys, svetainė, virtuvė, trys vonios kambariai ir sandėliukas.

Aukštutiniame vilos aukšte, į kurį patenkame tik vidinias laiptais, yra vonios kambarys, maža virtuvė ir labai erdvi terasa, iš kurios galima žavėtis 360 laipsnių panorama, kuri tęsiasi nuo žalio parko iki mėlynos jūros.

Be visa ko, pirmame aukšte, yra trys privačios automobilių stovėjimo vietos ir pagalbinė patalpa. Yra numatytos baseino statybos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Jūra


Tipas: Vilos Toskana jūros - Vilos Livorne

Vidaus plotas: 153 kv.m. 

 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 4

Svetainė: 1

Virtuvės: 2

Valgomasis: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3

 

Garažas


Toskana – Livornas: Piza 19 km - Luka 40 km - Fortė dei Marmi 47 km - Florencija 110 km - SPA Uliveto Termė 17 km - Cosmopolitan Golfo & Country Klubas 5 km - Hipodromas Caprilli 2 km - Pizos oro uostas 16 km - Autostrada: A12 išvažiavimas Livorno 30 km.

Ref: 2144
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnus apartamentas

vila toskanoje
dvaras toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Livornas

Toskana – Livornas: Jūros miestas Livornas gimė XVI a. antroje pusėje, kuomet dėl Medičių karinių ir prekybinių strategijų, žvejų kaimelis, esantis netoli Mastio di Matilde di Canossa, greitai tapo pagrindiniu Viduržiemio uostu. Skalaujamas jūros, kuri pereidama per Medičių kanalus prasiskverbia iki pat istorinių miesto rajonų, Livornas turi Toskanos žemės žavesio, kuri tęsiasi iki Viduržemio jūros. Čia 19 a. buvo pastatyti pirmi Europoje kurortiniai kompleksai ir iš čia atsirado poilsio prie jūros idėja. 

Charakteringas Naujosios Venecijos rajonas, pastatytas 1600 m., išlaiko ir šiandien originalią išvaizdą: ypatingai žavūs Medičių Fossi, gausybė praplaukiamų kanalų, kurie sujungia sandėlius su prekybininkų gyvenvietėmis, kurių pamatai ir įėjimas, kaip ir Venecijoje, yra vandenyje, pro kurį įeinama į svetaines, kadaise naudojamas kaip sandėlius. 

Išilgai Toskanos miesto alėjos yra išdėstyti kurortiniai kompleksai, tuo metu kai čia ir ten yra maži ir tankūs pušų miškai, kur yra rengiamos dailės parodos, modernaus stiliaus pastelinių spalvų vilos, charakteringi vidiniai kiemeliai, kurie kviečia užsukti ir pailsėti, prieplaukos bei uostai ir Caprilli žaliasis hipodromas. Nuo Mascagni terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Capraia  ir Gorgona, Toskanos archipelago salas, ir į Korsiką. Panoraminis kelias tęsiasi iki pat Quercianella, Castiglioncello išilgai uolynų ir kristalinės jūros, - žvejų ir nardytojų rojaus.