PARDUODAMA VILA ROMOJE

21 fotografija

Keli kilometrai nuo Romos, Bolsenos ežero gamtos parko viduryje, apsupta 6000  kv.m. kultivuojamais ekologiniais alyvmedžiais, yra ši parduodama prabangi vila, kurios bendras plotas yra 340 kv.m.

Prašmatnus namas išsidėstęs per du aukštus, iš kurių kiekvienas yra 110 kv.m. ploto su 60 kv.m verandomis, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Balsenos ežerą ir kurios maloniai vėsina interjerą.  

Romos viloje yra arkinės nišos, įmontuoti į sienas baldai, įvairūs dekoratyviniai objektai bei paveikslai, o grindys yra iš rankų darbo molinių plytelių.

Abudu aukštai turi tą pačią struktūrą: verandos lydi į didelę svetainę su židiniu. Vėliau pasimato virtuvė su valgomuoju, du vonios kambariai ir du miegamieji. 

Dėka išorinių laiptų galima pasiekti antrą aukštą, nuo kuriuo galima mėgautis nuostabiu vaizdu į ežerą, įrėmintą kalvingu peizažu. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Miestas: Viterbas

Zona: Bolsenos ežeras


Tipas: parduodamos vilos romoje - vilos Roma

Vidaus plotas: 340 kv.m.

Išorės plotas: 6000 kv.m.

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 4

Virtuvės: 2

Svetainės: 2

 

Verandos: 120 kv.m.

Žemė: 6000 kv.m.

 

LACIJUS: Bolsenos ežeras – Roma km 100 – Orvietas km 20 – Viterbas km 20 – Montefiascone km 13 – Saturnijos Termės Golfo Klubas km 29 – Čivitavekija km 79 – Perudžija km 81 – Ardžentario Kalnas km 86 – Romos oro uostas km 145 – Autostrada: išvažiavimas Orvieto km 17

Ref: 0134
Kaina: € 950.000

prašmatnus apartamentas

prašmatnus namas
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lacijus, Vila prie ežero

Lacijus – Viterbas: Bolsenos kraštas yra rytiniame to paties pavadinimo ežero krante, kur stovi nuostabi prabangi vila. Tai yra pats didžiausias vulkaninis ežeras Italijoje. Kraštas turi turtingą etruskų, romėnų ir krikščionių istoriją. Čia dominuoja viduramžių Monaldeski pilis, kurios antikinės šaknys siekia tarp XII ir XIV a. 

Bolsena gimė III a. prieš Kristų, kai buvo apgyvendinta pabėgelių iš sugriauto Velznos miesto, vieno iš svarbiausių etruskų miesto, nuo kurio Bolsena paveldėjo ir pavadinimą. IV a, greičiauisiai dėl Longobardų atvykimo, romėnų miestas buvo apleistas ir Velznos bendruomenė įsitvirtino ant uolos skardžio, kur yra viduramžių pilis. Renesanso metu miestelis, nutolęs tik kelis kilometrus nuo Romos, tapo mėgstamu iškilių personažų traukos centru, tarp kurių ir Leonas X, Pijus II bei Paulius III. 

Čia yra daug paminklų liekanų, kurias saugo Bolsena. Iš etruskų-romėnų Volsinii miesto išliko svarbi miesto siena, kai kurie kultiniai pastatai ir Mercatello anfiteatras, kuris atskiria šiaurėje antikinę Volsinii. Archeologiniai Lacijaus centro radiniai leido atrasti forumo zoną, apsuptą parduotuvėlėmis, didele Bazilika bei privačiais nuosavais gyvenamais būstais su vertingomis freskomis ir kompleksinėmis mozaikos grindimis.