PARDUODAMA PRABANGI VILA FORTE DEI MARMI

7 fotografija

Toskanoje, vienoje iš labiausiai išskirtinių ir saugomų Fortė dei Marmi sričių, - Viktorija Apuano, parduodama ši šiuolaikinio dizaino ir technologijų vila, kurios bendras plotas yra 530 kv.m. Ją visiškai apsupa 1900 kv.m. gausiai apsodintas sodas.  

Trečiame prabangaus namo aukšte yra įmontuotos saulės baterijos, kurių bendras plotas sudaro 95 kv. m. Čia taip pat galima įsiregti saloną po atviru dangumi ir gurkšnoti kokteilius su draugais giedras vasaros vakarais. 

Antrame aukšte yra miegamasis su vonios kambariu, du apartamentai su balkonais ir pagrindinis apartamentas su 17 kvadratinių metrų terasa, o bendras plotas sudaro 184 kvadratinių metrų. Pirmas aukštas yra padalintas į didelį saloną, valgomąjį, virtuvę su dideliu sandėliuku ir tiesioginiu išėjimu į sodą. Pusrūsyje yra suplanuota fitneso zona su sporto sale, sauna, turkiška pirtimi, persirengimo kambariu bei dušu. O taip pat biliardo kambarys, pagalbinės patalpos ir dvivietis kambarys aptarnaujančiam personalui. Jo bendras plotas sudaro 184 kvm.  

Šios prabangios Fortė dei Marmi vilos sode yra numatytas 64 kv. m. baseinas. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi 


Tipas: vila Fortė dei Marmi - prabangus namas

Vidaus plotas: 530 kv.m. 

Išorės plotas: 1900 kv.m. 


Kambariai: 5 

Vonios kambariai: 7 

Svetainės: 2 

Virtuvės: 2 

Valgomieji: 2 


Fitneso zona

Sauna 

Turkiška pirtis

Sporto salė


kitos papildomos ir techninės patalpos


Baseinas: 64 kv.m. 

Saulės baterijos: 95 kv.m. 


TOSKANA: Fortė dei Marmi -Luka: 25 km - Piza: 35 km - Versilijos Golfo Klubas: 0,5 km - Termės ir Spa: 20 km - Florencija: 86 km - Pizos oro uostas: 33 km -Autostrada: A1 išvažiavimas Versilija €“ 2 km

Ref: 0020
Kaina: € 4.700.000

fortė dei marmi vila

namas toskana
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. 

Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje.

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.