PARDUODAMA PRABANGI VILA FLORENCIJOJE

19 fotografija

Menas ir kultūra gyvena šioje parduodamoje prabangioje viloje, kurios plotas yra 1100 kv.m. Pastatyta iš akmens ir plytų, ji stovi ant Florencijos kalvų, Mudželo širdyje, apsupta 18.000 kvadratinių metrų angliško tipo vejos, praturtintos vešliais kiparisais ir Libano kedrais. 

Sargo namas yra 100 kvadratinių metrų ploto ir stovi netoli prie įvažiavimo į vilą, šalia kurios taip pat yra teniso kortai ir maža privati koplyčia, kuri nusipelno ypatingo dėmesio dėl gausių absidės freskų. Tęsiant puikiai atpalaiduojantį pasivaikčiojimą, kitoje vilos pusėje prieiname šildomą baseiną. Netaisyklingos formos ir su kraštais iš akmenų, jis stovi gražios natūralios terasos viduje, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis žemutinio slėnio vaizdas, kerintis tipiškas Toskanos kraštovaizdis. 

Prabangios vilos viduje istorinis žavesys paryškinamas profesionalia restauracija dekoruotų lubų ir freskų, puikiai derančiomis su šiuolaikinio dizaino baldais, pabrėžiančiais bendrą erdvės harmoniją. Pusrūsyje yra taverna su raudonų plytų skliautais, virtuvė ir sandėliukas. Pirmame aukšte iš dešinės prie įėjimo patenkame į TV kambarį, žaidimų kambarį su biliardu ir vonios kambarį, o kairėje, - į įspūdingų matmenų saloną. Šiuolaikiniai baldai maloniai kontrastuoja su tamsiomis molio plytelėmis, lubų meninėmis dekoracijomis ir židiniu iš akmens, kuris užima beveik pusę sienos. 

Antrame šios prabangios vilos aukšte grindys yra iš ąžuolinio parketo. Čia yra septyni apartamentai su privačiais vonios kambariais iš travertino marmuro su dušo kabinomis. Ta pati struktūra identiškai atsikartojama palėpėje, kuri nors dar nėra užbaigta, bet jau turi visas reikalingas pertvaras ir jungtis komunikaciniams įrengimams.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Mudželo 

Vieta: Kalvos  


Tipas: vila Florencija - vilos Toskanoje

Vidaus plotas: 1160 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha 


Kambariai: 14 

Vonios kambariai: 14 

Svetainės: 3 

Biliardo salė: 1 

Virtuvės: 2 

Valgomieji: 2 


kitos pagalbinės ir techninės patalpos 


Sargo namas: 100 kv.m. 

Limonaja: 30 kv.m. 

Privati koplyčia: 25 kv.m. 

Baseinas: 30 kv.m. 

Persirengimo kambarys su dušu

Teniso kortai


TOSKANA: Florencija 5 km - Versilija: 100 km - Siena: 100 km - Luka: 80 km - Piza: 102 km - Ugolino Golfo klubas: 35 km - Sienos termės: 55 km - Florencijos oro uostas: 35 km - Automagistralė: Autostrada del Sole, išvažiavimas Firenze Nord - 20 km

Ref: 2008
Kaina: € 6.000.000

vila florencija

parduodama prabangi vila
vila su baseinu

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija: Vikio savivaldybė, kur yra ši puiki parduodama vila, yra Florencijos provincijos centre, kur gimė kai kurie Florencijos ir pasaulinio garso meno kūrėjų įžymybės: Džioto, Beato Andželiko ir Benvenuto Čelini. Senovėje Vikio ir jo apylinkės buvo svarbus jungiantis ryšys tarp galingo domėno Lukumone di Fiezole ir etruskų okupuotų Pianura Padana. Maždaug apie tūkstantuosius metus būtinybė Florencijos širdyje turėti apgyvendintą centrą  su tam tikrais interesais dar nėra aiškiai apibrėžta ir teritorija yra suskirstyta į parapijas ir pilis, valdomas grafų Guidi, kurie dominavo šiose  aplinkėse. 

XIII amžiuje, pačioje miesto klestėjimo epochoje, feodalinio tipo valdovai iš Guidi ir kitų šeimų susiduria su Florencijos ir kitų augančių miestų ambicijomis, kurios galiausiai pasitarnauja statant Montessassi tiltą per Sievę. Daugelis apylinkėse gyvenančių žmonių jį kerta, kad galėtų atvykti statyti miestą kitoje upės pusėje, kuris bus pavadintas Viko vardu, nuo kurio ir kilęs dabartinis pavadinimas. 

XIV amžiuje Florencijos mieste jau įrengtos gynybinės struktūros baiminantis Ubaldinių atakos, tačiau tik dėka savo įtvirtinimų 1324 metais, miestas tapo integruota teritorijos dalimi, valdoma Florencijos valdovų. Nuo šio momento prasideda vystymosi laikotarpis, kuris tęsiasi iki XVII amžiaus, kada dalis gyventojų palaiko ispanus prieš Florencijos valdovus. 

Pastarieji šimtmečiai atnešė sunkių išbandymų prabangiam Toskanos miestui Vikiui, pradedant nuo 1921 metais įvykusio žemės drebėjimo ir baigiant 1944 metų sprogdinimais. Šiandien šalis yra vienas iš turistų traukos centrų, su triukšmingomis prekybos centrų sankryžomis, ir nuostabių prašmatnių vilų būstinė.