PARDUODAMA PRABANGI PILIS CHIANTI REGIONE

full screen video
60 fotografija
Ši didinga pilis stūkso pačioje Kjanti (it. Chianti) regiono širdyje, apsupta hektarų žemės valdų ir peizažo, kurį per maža būtų apibūdinti vaizdingu.

Iš pirmo žvilgsnio aišku, kad tai autentiškas toskanietiškas papuošalas: plytų ir akmens fasadas, dantyti bokšteliai, didingi mediniai plienu kaustyti vartai, apsauginė mūryta siena.
Priešais pilį driekiasi nuostabus itališkas sodas. Ji gali pasigirti ir šiuolaikiniu komfortu: pradedant puikiu žalumos apsuptu baseinu, teniso aikštele, biliardo kambariu, sporto sale ir baigiant vaikų žaidimų kambariu. Iš baseino, apsupto alyvmedžių, galima grožėtis kvapą gniaužiančia apylinkių panorama; tas pats išskirtinis vaizdas atsiskleidžia nuo didingos terasos į vynuogyną. Šalia baseino zonos yra ir namelis su virtuve, svetaine bei išorine lodžija, idealiai tinkančia aperityvams arba vakarienėms prie baseino.
Vešlus ir puikiai prižiūrimas 2 hektarų parkas supa pastatą ir sukuria stilistinę vienovę su švelniai banguojančiomis ir žaliomis Kjanti kalvomis.
Šios parduodamos toskanietiško pilies viduje – erdvės ir kambariai, kuriuos apibūdinti pasakiškais būtų per maža. Pirmame aukšte priešais itališką sodą ir išorinę lodžiją, yra nuostabi svetainė su senoviniu židiniu, virtuve, valgomuoju, erdve pusryčiams, TV sale, biliardo sale ir darbo kambariu.
Pakilus į antrą pilies aukštą, spektaklis tęsiasi: 5 elegantiškai ir rafinuotai apstatyti miegamieji, visi su privačiais vonios kambariais, puikiai atspindi prabangos ir harmonijos sąjungą
Kiekvienas šios netoli Florencijos esančios pilies kampelis jaudina ir pabrėžia jos prestižą bei vertę. Tokiu būdu ši pilis tampa tikru itališko liukso klasės nekilnojamojo turto tobulumo simboliu.

TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Savivaldybė: Florencija
Zona: Chianti

Tipas: Pilis Chianti– Pilis Toskanoje – Pilis prie Florencijos

Vidinis plotas: 2200 m2
Išorinis plotas: 2 hektaras

Svetainė

Virtuvė
Valdomasisi
Erdvė pusryčiams
TV salė
Biliardo kambarys

Darbo kambarys
5 miegamieji
5 vonios kambariai
Išorinės lodžijos

Terasos

Sodas
Baseinas  15x8
Namelis prie baseino (su virtuve, svetaine ir išorine lodžija)

Teniso aikštelė

Sporto salė
Vaikų žaidimų kambarys
2 hektarai žemės


Toskana – Florencija. Florencija už 20 km, Fiezolė už 24 km, Sesto Fjorentinas už 30 km, Pistoja už 50 km, Luka už 72 km, Piza už 75 km, Montekatini termos už 55 km, Forte dei Marmis už 100 km, Florencijos Amerigo Vespučio oro uostas už 20 km.

Ref: 0642
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodama pilis

Florencijos pilys
Kjančio pilys

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

TOSKANA – FLORENCIJA – CHIANTI

Kjanti regionas Toskanoje yra žinomas visame pasaulyje, kaip puikaus, geros kokybės vyno, gamintojas. Čia daug pribloškiančio žavesio miestelių, pačių seniausių ir prestižiškiausių pilių, išskirtinių, prabangių rezidencijų, istorinių vilų ir senovinių buveinių, praturtinančių regioną.
Tarp Florencijos ir Sienos provincijų besidriekianti kalvota Kjanti teritorija apima plačią charakteringą geografinę zoną, vis geidžiamesnę tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Florentietiškoje Kjanti dalyje vertos paminėti Greve in Chianti, Pontassieve, Fiesole, San Casciano, Montespertoli, Bagno a Ripoli, Lastra a Signa, Impruneta, Certaldo e Montelupo fiorentino savivaldybės.