PARDUODAMA PRABANGI MANSARDA ROMOJE

6 fotografija

Romos centre, su puikiu vaizdu į "Piazza Navona" aikštėje esančius barokinius šedevrus, yra parduodamas šis prabangus 200 kvadratinių metrų butas. 

Ši pavydėtino prestižo nuosavybė yra antresoliniame aukšte, istoriniame pastate su vaizdu į “Piazza Navona”. Tai prestižinė mansarda, susidedanti iš vieno vonios kambario ir trijų miegamųjų, iš kurių du yra su dideliais balkonais, nuo kurių galima apžvelgti visą Piazza Navona aikštę. 

Trečias miegamasis šio vertingo nekilnojamo objekto, kuris dabar parduodamas, turi didelį langą, iš kurio galima mėgautis tuo pačiu vaizdu į vieną iš labiausiai žavinčių Italijos aikščių. Erdvios patalpos, naudojamos kaip virtuvė ir valgomasis papildo šią Romos prabangią mansardą. Primename, kad norint išsaugoti neišmatuojamą šio buto vertę, šiuo metu jame vyksta renovacija, nepaisant to, kad vertingos kesoninės lubos yra puikios būklės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus 

Miestas: Roma 

Zona: Centras Navona aikštė


Tipas: Apartamentai prabangūs Roma - prašmatnus nekilnojamas turtas Romoje

Vidaus plotas: 200 kv.m. 

Superficie esterni: - 


Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 2 

Svetainė: 1 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


LACIJUS: Roma - Navona aikštė - Circeo gamtos parkas 41 km - Romos paplūdimiai 28 km - Golfo Klubas 7 km - Ciampino oro uostas: 20 km - Autostrada A1 išvažiavimas Roma nord 3 km

Ref: 2077
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnus nekilnojamas turtas

parduodami apartamentai
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lacijus, Roma

Lacijus-Roma: Piazza Navona aikštė yra pati charakteringiausia aikštė visoje Romoje, o tas rajonas, kur ji yra, su siauromis gatvelėmis ir tamsiomis alėjomis bei uždarytais rūmais, liudyja apie praeities pasaulį ir šlovingą bei pilną žavesio tradiciją. 

Aikštės istorija prasideda nuo senovės Romos laikų, kai imperatorius Domicianas šitoje miesto dalyje pastatė didelę areną, ant kurios liekanų dabar yra pastatyti aplinkiniai namai, supantys šiandieninę aikštę. Vėliau, nors Romos kompleksas ir buvo apleistas beveik iki išnykimo, Navonos aikštėje žmonės vis dar smaginosi: net ir XIX amžiuje klajojantys artistai su savo išdaigomis linksmino čia žmones, kurie sekmadieniais ir rugpjūčio šventinėmis dienomis užsibūdavo ilgam taškydamiesi vandenyje, kuris bėgo iš fontanų, dideliam kardinolų ir turtingųjų džiaugsmui, kurie pravažiuodami abiem rankom mėtydavo pinigus iš savo karietų, taip dar labiau pralinksmindami žmones.