Parduodama prašmatni vila kelios minutės nuo Florencijos

14 fotografija

Kelios minutės nuo Florencijos, nuostabiame Valdarno kalvelių kraštovaizdyje, yra parduodamas ši svarbus Toskanos kompleksas, kuris yra šiuo metu restauruojamas. Kompleksas susideda iš prašmatnios 350 kv.m. vilos, kurią supa 18 ha nuosavybės žemė, dalinai apsodinta alyvmedžiais.

Esanti panoraminėje padėtyje, ant kalvos viršūnės, nuo kurios atsiveria nuostabi, tipiška Toskanos, Viduržemio jūros panorama, ši prašmatni vila, kuri gali būti paversta daug kuo, priklausomai nuo pageidavimų, šiuo metu turi projektą, pagal kurį atliekama retruktūrizacija, po kurios ji taps dar labiau išskirtine ir elegantiška. 

Ši prašmatni vila, parduodama Florencijoje, yra dviejų aukštų, o ją supa pasažas ir lodžija, tipišku Toskanos stiliumi, su medinėmis sijomis, skliautais ir plikai matomais akmenimis. Pirmame aukšte  yra erdvi ir šviesi dienos zona, kur yra jauki prieangio patalpa, virtuvė, erdvi atvira erdvė su salonu, svetainė, valgomasis, 3 salės, tinkančios darbo kambariui arba svetainei, erdvus vonios kambarys. Dėka charakteringo patijaus kambario su įspūdingais laiptais patenkame į antrą žavingosios vilos, parduodamos Florencijoje, aukštą, kur specialiai buvo išlaikomas tradicinis žavesys kartu su prašmatnios ir aukštos prabangos aplinkos rafinuotumu. Čia yra trys erdvūs miegamieji, du vonios kambariai ir kitos dvi patalpos, naudojamas, kaip drabužinė. Nuo vilos atsiveria žavus kalvelių peizažas, kuriuo, šiuo metu parduodama Florencijoje, vila yra apgaubta. 

Kiekvienas, žvigtelėjęs į šį parduodamą, kelios minutės nuo Florencijos, prašmatnųjį nekilnojamąjį turtą, bus sužavėtas jo spindesiu bei realizacijos potencialu. Ši prašmatni vila yra išties ideali tiems, kas per ieško charakteringų ir rafinuotų patalpų, esančių gamtoje bei apsuptų Toskanos žalumos, du žingsniai nuo žaviosios, amžinosios Florencijos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Lastra a Signa - Florencija 

Zona: Borgo di Malmantile


Tipas: Parduodamos prašmatnus užmiesčio namas - prabangus nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 350 kv.m. 

Išorės plotas: 18 ha žemės


Pirmas aukštas:

1 prieangis

1 virtuvė

1 atvira erdvė su svetaine ir valgomojo zona

1 darbo kambarys

2 svetainės ar studijos 

1 vonios kambarys

1 patijus su laiptais


Antras aukštas:

3 miegamieji

2 vonios kambariai

2 drabužinės / koridoriaus patalpos


Erdvi lodžija ir išorinis pasažas

Žemė, sodas ir sėjamoji: 18 ha

Alyvmedžiai

 

ToskanaFlorencija: Arecas km 70 – Fiezolė km 20 - Figline Valdarno km 40 - Florencijos oro uostas km 40 – Autostrada A1 išvažiavimas Incisa km 30. 

Ref: 0472
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami namai ir vilos

užmiesčio namai toskana
parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lastra a Signa - Florencija

Toskana - Florencija yra plačiai žinomas, kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Lastra a Signa miestelis yra išsidėstęs už antikinių viduramžių sienų, kurios liko nepaliestos iki mūsų laikų. Iš antikinio Toskanos miesto, be visa ko, dar išliko du iš trijų vartai, pro kuriuos senovėje buvo galima patekti į miestą: Pizos vartai ir Bačio vartai. Lastra a Signa istorinio centro širdyje stovi Santa Maria alla Lastra bažnyčia, kuri buvo pastatyta 1404 metais. Šio antikinio religinio pastato viduje, Florencijos provincijos centre, yra išlikę iki mūsų laikų svarbūs kūriniai, tarp kurių Francesco Conti drobė vaizduojanti “San Rocco in Gloria” ir kitas paveikslas “Madonna”, XIV a. darbas.

Didelį susidomėjimą Florencijos miestelyje kelia Tabernacolo del Podestà (Mero laikrodžio bokštas), kurio viduje galima žavėtis XVI a. freska, vaizduojančią "Madoną su kūdikiu tarp šv. Jono Krikštytojo ir šv. Prančiskaus", bei Pretorio rūmai, ant kurio fasado galima pamatyti herbus visų merų, kurie vadovavo Lastra a Signa. 

"Lastra a Gangalandi" yra originalus pavadinimas Toskanos miestelio, nutolusio tik 7 km nuo Florencijos, ir kilo nuo Gianluca Gualandi, kuris buvo pilies savininkas ir šių žemių valdovas XII a. Pavadinimas "Lastra (Plokštė)“ greičiausiai kilo nuo akmens plokštės, kurios buvo išgaunamos šalimais karjeruose nuo seniausių laikų ir yra pavaizduotos kirtėjo instrumentų herbe. XII ir XIII a. Lastra a Signa susidėjo iš mažų namų grupių, išdėstytų palei antikinį Pizos kelią Toskanoje. Florencija suvaidino labai svarbų vaidmenį Lastra a Signa istorijoje nuo XV a. pradžios, kuomet Filippo Brunelleschi prisidėjo prie sienos statybos. Kalvų zona yra gerai išsaugota, o jos peizažas siūlo daugybę istorinių, artistinių ir gamtos takelių.