Parduodama pilis Verčelio lygumoje

25 fotografija

Verčelio lygumoje, Pjemonte, kur žvilgsnis siekia nuo Rožės kalno iki žaliųjų slėnių, yra parduodama antikinė pilis, statyta X a., kurios bendras plotas yra 1200 kv.m. Jos dalis (500 kv.m.) buvo skrupulingai restauruota, išlaikant originalias pastato struktūros charakteristikas. 

Šiai istoriniai, žavingai Pjemonto buveinei rėmelį sudaro nuostabus peizažas: kultivuojamų ryžių laukai, žalios lygumos, kaimiškos sodybos ant šlaitų ir upė Po, kuri sukuria įspūdingą vandens veidrodį. Parduodamoje pilyje yra keturi vertingi miegamieji ir elegantiškos svetainės, kurios kartu su ypatingomis detalėmis bei išskirtiniais baldais sukuria rafinuotą atmosferą. Šį žavingą paveikslą papildo nuostabi, prieš buveinės įėjimą esanti terasa, žavingas sodas, baseinas ir erdvūs dengti portikai. Pirmosios žinios apie pilį mus pasiekia iš X a.: 962 m. diplomu imperatorius Otonas I patvirtina Kazanovos dovaną grafui Aimone. Vietovė taip pat priklausė Verčelio bažnyčiai, grafams Biandrate ir Avogadro, Savojos kunigaikščiui Amedėjui VIII. Pilis, kuri dominavo mažo miestelio centre, XIII a. gyventojams reprezentavo tvirtovę, apsiginant nuo XVI a. niokotojų. Miestelis buvo okupuotas ispanų XVIII a. ir pilis neteko savo tvirtovės funkcijos. Nuo XVIII a. buvo naudojama žemės ūkiui ir tik dalinai, kaip rezidencija. XX a. pradžioje buvo restauruota iš išorės ir iš vidaus moderniu stiliumi, pagal to periodo madą. XIX a. pabaigoje tapusi Bossola šeimos nuosavybe, ši Pjemonto pilis tapo svarbiu ryžių auginimo centru, žydinčio žemės ūkio komplekso centru, kuris veikia ir šiai dienai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Tarp Torino ir Milano 

Zona: Verčelis 


Tipas: Pilys Torine - Parduodamos pilys

Vidaus plotas: 1200 kv.m. + bokštas

Išorės plotas: 2000 kv.m.

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

Įėjimo salonas: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė

Sodas: 2000 kv.m.


Pjemontas – Torinas – Milanas: Verčelis km 9 – Novara km 29 – Milanas km 75 – Alesandrija km 62 – Torinas km 64 – Golf Club Cavaglià km 6 – SPA km 99 - Milano oro uostas km 34 – Autostrada: išvažiavimas Balocco km 5.

Ref: 0322
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodama pilis

istorinė buveinė
torino nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Verčelis

Pjemontas – Torinas – Milanas: Įsikūręs išilgai svarbiojo antikinės ekonomikos kelio ašies, valdomos San Bernardo, Verčelis (Vercellae) išsivystė kaip miesto centras, kuriame iš pradžių gyveno ligūrijos keltai, o vėliau, pirmame II a. prieš Kristų dešimtmetyje buvo okupuotas romėnų. Romėnai galutinai nugalėjo kitus šios zonos gyventojus 101 m. prieš Kristų, kuomet armija, vadovaujama Gaio Mario sutriuškno galingą vokiečių gentį nuo Cimbri iki Campi Raudii. 49 m. prieš Kristų verčeliečiai gavo romos pilietybę ir mieste buvo įrengtos gatvės, pastatyti pastatai, viešosios vonios, akvedukai, teatras ir amfiteatras. Tarp I ir II a. prieš Kristų Pjemonto miesto centras klestėsi be sustojimų. Tačiau vėlaiu, III ir IV a. įgyta svarba mažėjo ir Verčelio turtai nyko kartu su Romėnų imperijos. Vėliau patyrė įvairias Unni ir Borgognoni di Gundobaldo barbarų atakas. 

Iš vėlyvojo antikos periodo ir ankstyvųjų viduramžių apie miestelį turime mažai žinių. Nuo VI iki VIII a. miestas buo valdomas Longobardų, o vėliau Frankų. Nuo kunigaikštystės Verčelio miestelis tarp Torino ir Milano tapo grafyste ir buvo valdomas vyskupų. Po metus trūkusių neaiškumų, Verčelio miestas susijungė su Milanu ir abu priklausė Lombardos Lygai iki pergalingo Legnano mūšio. XIII a. tapo nepriklausomu miestu ir prasidėjo labiausiai klestintis periodas visoje miesto istorijoje, kuomet įgavo teritorijų tarp Alpių, Po, Sesia ir Dora kontrolę, dėka 1243 m. balandžio mėn. 24 d. akto, kuriuo kardinolas Gregorio di Montelongo Pjemonto miesto kontrolei atidavė laisvas teritorijas, priklausančias Verčelio vyskupijai, dėl ko vėliau vyskupai įteikė apeliacinį skundą. 

Po ilgų Guelfų ir Gibelinų kovų, vadovaujamų atitinkamai Avogadro ir Bicheri-Tizzoni, Pjemonto miestas, kur stovi parduodama pilis, atiteko užsieniečiams ir 1335 m. Verčelis amžiams neteko savo politinės autonomijos. Vadovaujant vyskupams buvo santykinai ramus periodas iki kol 1427 m. miestas atiteko Savojos kunigaikštystei ir pradėjo po truputį skursti. Nežiūrint į tai, Verčelio miestas buvo vienas iš didžiausių renesanso Pjemonto kultūrinių centrų. 1704 m. įvyko paskutinis užgrobimas ispanų kunigakščio Vendomo, tačiau 1713 m. Ultrecht traktatu buvo sugrąžintas Savojai. Napoleono periodo metu, Verčelis tapo Sesijos Departamento sostine ir buvo prijungtas prie prancūzų valstybės. 1814 m. atkūrus Sabaudo valstybę, verčeliečiai 1821 m. dalyvavo išsilaisvinimo sukilimuose ir laisvės kovose. Nepriklausomybės karas atnešė miestui daug nuostolių.