Parduodama pilis valanda nuo Milano

39 fotografija

Žaliuojančiame Pjačencos kalvų peizaže, tarp Pjačencos ir Milano miestų, stovi ši prestižinė parduodama pilis, statyta X a., nuo kurios atsiveria žavingas panoraminis vaizdas. 

Tvirtovė yra trapecijos formos ir jai priklauso erdvus vidinis kiemas. Pilies, kuri stovi kelios minutės nuo Milano, kraštuose stovi keturi apvalūs bokštai, grakštingai besiskverbiantys į viršų, kuriuos karūnuoja maži kontraforsai, prilaikantys arkas, ir dengtas kūginės formos stogas. Ta pati dviguba dekoracija pasikartoja po fasado stogu. Daugybė langų buvo įstatytų pritaikant prašmatnią nuosavybę gyvenamiems poreikiams. 

Šią nuostabią buveinę supa gražus 7 ha šimtametis parkas, kur yra du ežerėliai, tvenkinys, mineralinio vandens šaltinis ir upeliai. Žalioji zona yra praturtinta ypatingos rūšies medžiais ir egzotiniais augalais, kuriems puikiai tinka šis mikroklimatas. Sode, už pagrindinio pastato, yra žavingas, reguliuojamos temperatūros baseinas su pavėsine, kuri gali būti naudojama organizuojant įvykius ir renginius, kaip ir žavingoje gamtos arenoje, kuri puikiai tinka koncertams ir pobūviams. Taip pat ir daugybėje išskirtinių vidinių patalpų gali būti rengiami susitikimai ir konferencijos. Čia yra ir ypač  žavinga priėmimų salė, perdaryta iš antikinės pilies slėptuvės. 

Parduodamoje prašmatnioje pilyje yra 14 miegamųjų su jiems priklausančiais vonios kambariais, apstatytais antikiniais ir elegantiškais baldais, kur stovi lovos su baldakimu, kas kuo puikiausiai atkuria vėlyvųjų viduramžių epochą. Senoviniai židiniai ir rafinuota apdaila praturtina ne tik butus, bet ir sales, ir kitas patalpas, kaip pavyzdžiui jaukų valgomąjį, įrengtą buvusioje aklidėje ir restoraną, kuris taip pat įrengtas senovinėje pilies slėptuvėje, kuriam priklauso trys šiuolaikiškos, gerai įrengtos virtuvės. 

Parduodamą didingą tvirtovę papildo erdvi zona, skirta sportui ir sveikatingumui. Ypač dėmesio verta yra vidinė koplyčia ir senovinė bažnyčia, pastatyta XVII a. šalia pagrindinės pilies struktūros.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija-Romanija 

Provincija: tarp Pjačencos ir Milano

Zona: tarp Pjačencos ir Milano


Tipas: pilis Milanas - emilija-romanija pilis

Vidaus plotas: 8.500 kv.m. 

Išorės plotas: 7 ha


14 miegamųjų su vonios kambariais

3 virtuvės


Priėmimų salės

Konferencijų salės

Bažnyčia

Kolpyčia

Išorinė gamtos arena

Mažojo futbolo aikštelė

Teniso kortai

Krepšinio aikštelė

Sporto salė

Solariumas

Hidromasažas

Sauna

Turkiška pirtis

Baseinas

Sraigtasparnių oro uostas

Erdvi stovėjimo aikštelė


Emilija-Romanija – Pjačenca – Šalia Milano: Piačenca km 21 - Pavija km 46 - Parma km 57 - Milanas km 61 - Golfo Klubas km 5 - SPA km 26 - Linate oro uostas km 55 - Autostrada: išvažiavimas Piacenza ovest km 18.

Ref: 0402
Kaina: Daugiau nei 10M

parduodami namai ir vilos

parduodami butai
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pjačenca

Emilija-Romanija – Pjačenca – Šalia Milano:  Pjačenca, esanti Pianura Padana širdyje, išsivystė ant dešiniojo upės Po kranto, santakoje vakaruose su Trebijos upe ir rytuose su upeliu Nure, apsupta Pjačencos kalvų. Jos geografinė padėtis viduryje kelio tarp Padanos ir Milano kariniu požiūriu visada buvo strateginė ir tai lėmė, kad ir šiandien čia yra svarbus geležinkelio mazgas ir autostrada. Įkurta, kartu su Kremona, Romėnų 218 m. pr. Kr. kaip lotynų kolonija, miestas šalia Milano, kur stovi parduodama pilis, patyrė daugybę užkariavimų ir nuniokojimų dėl padėties šalia sienos, tačiau nežiūrint visko, buvo galinga kolonija ir tapo vienu žinomiausiu Padanos zonos miestu. Nuo IX a. iki 1090 m. miestelis netoli nuo Milano buvo valdomas vyskupų, o vėliau tapo nepriklausomu miestu. Iš pradžių jį valdė Visconti di Milano, o vėliau Sforza iki 1449 m., dar vėliau atiteko bažnyčios valstybei ir tapo Parmos ir Pjačencos kunigaikštystės sostine. Po Napoleono periodo Pjačenca, kur stovi mūsų parduodama pilis, buvo valdoma Maria Luisa d’Asburgo, o vėliau atiteko Borbone iki 1859 m. 

Tūkstantinė istorija, kuri charakterizuoja miestelį netoli Milano, prisidėjo formuojant svarbų meninį palikimą. Ypač dėmesio verta yra Katedra, Šv. Antano Basilika, Šv. Savino Basilika ir renesanso Santa Maria di Campagna Basilika bei daugybė originalių aristokratiškų rūmų, kas paverčia Pjačencą išskirtiniu “rūmų miestu”. Svarbūs taip pat yra ir privatūs bei valstybiniai sodai, esantys istoriniame miesto centre, išsidėstę tiesiog tarp rūmų. Mieste taip pat yra įvairių viduramžių ir renesanso laikų muziejų bei Gamtos muziejus ir šiuolaikiško meno galerija Ricci-Oddi. Pjačencos teritorija, pagrinde kalvinga ir kalninga, kur stovi parduodama pilis, yra atskirta slėniais; čia yra daugybė gamtos parkų, kaip pavyzdžiui Provinciale del Monte Moria ir la Riserva del Piacenziano Parkas.