PARDUODAMA PILIS SIENOJE

4 fotografija

Eidami Francigena keliu, mes sustojame pasigrožėti šia vieta, kurios beveik nepalietė laikas, kur menas, istorija ir kraštovaizdis susilieja į retą natūralaus grožio pavyzdį. Ši nuostabi parduodama pilis Sienoje, yra reto grožio Toskanos perlas. Ir liekame apstulbinti neįtikėtino poveikio, kurį dar ir šiandien sukuria jau trupančios šios XII a. Toskanos pilies struktūros, su savo puikiomis arkomis ir senovės herbais. 

Kalba eina apie tikrai prestižinę architektūrą, kurios pagrindinei struktūrai buvo atlikta esminė rekonstrukcija ir pristatyti priedai XV ir XVI amžiuje tuo metu garsios šioje zonoje aristokratinės šeimos. 

Pastato, pačioje Sienos kalvų širdyje ir šalia didelių meno miestų, bendras plotas yra 1140 kv. m., o sėjama žemė ir mišrus miškas, kurie ją supa iš visų pusių yra 10 hektarų. 

Tarp slėnių ir upelių esanti ši parduodama senovinė vila priglaudžia viduramžių laikų bokšto ir XVI amžiaus bažnyčios griuvėsius, tikrus tolimos ir didingos epochos liudytojus.  

Šią parduodamą Sienoje pilį papildo kiti ūkiniai pastatai, naudojami kaip sandėliai, taip pat tvartas, sodyba ir akmeninė pašiūrė. 

Reikalingi esminiai restauravimo darbai tam, kad pastate galima būtų gyventi arba jį naudoti.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Siena 

Zona: Siena 


Tipas: Pilys Siena - Pilis Toskana

Vidaus plotas: 1530 kv. m. 

Išorės plotas: 10 ha 


Pilis - 4 aukštai: 1140 kv.m. 

Akmeninis tvartas: 80 kv.m. 

Sodyba: 275 kv.m. 

XVI a. bažnyčia: 35 kv.m. 

Priestatai: 5 


TOSKANA: Siena - Florencija: 50 km - Piza: 100 km - Siena: 7 km - San Gimignano: 18 km - Voltera: 30 km - Termės: 15 km - Golfo Klubas: 6 km - Florencijos oro uostas: 61 km - Autostrada: išvažiavimas Firenze sud 30 km

Ref: 0050
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamos pilys

senovinė tvirtovė
istorinė nuosavybė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana - Siena: Castiglion Ghinibaldi šiandien Castiglion Alto, kur yra ši parduodama pilis, buvo svarbi vieta dėl Francigenos kelio maršruto: jo buvimas dokumentuojamas nuo 1004 m., laiku, kada jame buvo pilis ir fermerių gyvenvietės centras, kuriuose viešpatavo Lambardi, valdovai iš Staggia. 

Trylikto amžiaus pradžioje Ghinibaldo, Sienos gyventojas, įgijo valstybines pareigas ir susituokė su Sapia dei Salvani (paminėta Dante Alighieri Dieviškosios komedijos Skaistyklos XIII giesmėje). Ghinibaldo buvo atsakingas už Sienos pilies rekonstrukciją, kuri buvo pavadinta jo vardu. 1265 m. pilies papėdėje taip pat buvo įkurta ligoninė. Kadangi Ghinibaldo turėjo tik dukteris, visas turtas atiteko į Salimbeni šeimos rankas, o iš jų - į Piccolomini, kuriai jis priklausė iki XVII amžiaus pabaigos. Pastarieji atliko daug pilies modifikacijų (pastatų struktūros, galerijos, skliautai, laiptai), kaip matyti ir iš dažnai naudojamo pusmėnulio, šios šeimos simbolio. 

Parduodamai piliai Toskanos miesto nebuvo atlikta kapitališka renovacija, išskyrus pagrindinį korpusą, kuris buvo sugriautas žemės drebėjimo metu ir buvo atstatytas XX amžiaus pradžioje: tada buvo galutinai sugriauti originalūs kryžminiai skliautai ir pakeisti medinėmis sijomis. Požeminio rūsio praplatinimas pareikalavo papildomo priestato prie šiaurinės sienos pusės.