PARDUODAMA PILIS FLORENCIJOJE

10 fotografija

Parduodama žavinga pilis Florencijoje, su panoraminiu vaizdu, ant kalvų, apsodintų alyvuogėm ir vynuogynais, - tipišku Toskanos vaizdu. Pilis buvo pastatyta apie 1000 m. Florencijoje, kaip gynybinė Toskanos sostinės tvirtovė.

Pirmieji Uglione pilies egzistavimo įrodymai pasirodo 1127 m. akte, kur ji minima sąraše tarp vietovių, kaip galimų dovanų Florencijos vyskupui. Vėliau pilis buvo trasformuota į prabangią vilą,  dėka freskų, lubų ir vidaus praturtinimo. 

Parduodama istorinė pilis gimė Guelfi ir Ghibellini karo metu, po to, kai čia pražygiavo imperijos kariai, Lapo di Firenze Machiavelli (Makiavelis) nupirko iš brolių Guidello ir Cristiano di Salvello da Uglione, už 30 fiorinų, dvi žemės dalis ir trečdalį Uglione bokšto. Florencijos pilis buvo taip pat buveinė žymiojo Taddeo, įžymaus Baldo teisėjo sūnaus, Villan d'Uglione, kuris buvo paminėtas Dantės Dieviškojoje komedijoje, kaip  užimantis aukštą padėtį to meto Florencijos viešajame gyvenime.

Šiandien šis prabangus nekilnojamas turtas atspindi puikią sąjungą tarp pilies ir prašmatnios vilos.

Nuostabaus prašmatnumo vila susideda iš pagrindinio pastato, kurio bendras plotas yra 400 kv.m. ir pastato su bokštu, kurio bendras plotas yra 200 kv.m., iš viso 600 kv.m.. Parduodama pilis yra apsupta hektaro žemės, kurios dalis yra sodas, dalis miškas ir dalis apsodinta alyvmedžiais.

Šiuo metu pilis yra sustiprinta konservatyvia restauracija, bet jai reikalingi papildomi darbai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: Pilys Toskanoje - Florencija Pilis

Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha

 

Pagrindinė pilis: 400 kv.m.

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 5

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1

 Svetainė: 1 


Pilis su bokštu: 200 kv.m. 

Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 3 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 

Svetainė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4 


Žemė: 1 ha 


Toskana - Florencija km 30 €“ Siena km 39 €“ Piza km 51 €“ Montekatini Termės km 71 - Livornas km 79 €“ Arecas km 88 €“ Luka km 97 €“ Grosetas km 118 €“ Dante Alighieri Golfo e Country Klubas km 4 €“ Florencijos oro uostas km 18 €“Autostrada: išvažiavimas Florencija sud km 11.

Ref: 2106
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamos pilys

namas florencija
prašmatnios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana €“- Florencija: Tavarnelle Val di Pesa istorija susijusi su Kjanti zonos istorija. Pirmi šio miestelio istoriniai paminėjimai mus pasiekia iš 790 metų: iš pradžių jis vadinosi Tabernulae, pavadinimas kilo iš taberne (smuklė), nuo senovinių smuklių, kur keliautojai sustodavo pailsėti ir pakeisti arklius, keliaudami keliu, kuris vedė link Val d'Elsa, kur susikryžiuodavo su via Francigena keliu. 

XII amžiuje Florencijos miestelis, kur yra pilis, atiteko Florencijos Respublikai, tačiau neįgavo strateginės funkcijos ir niekada nebuvo apjuostas siena, gal dar ir dėl to, kad jis buvo apsaugotas šalia esančių San Casciano, Barberino, San Donato in Poggio ir Tignano pilių, kur vyko svarbūs komerciniai mainai. Tikintiesiems tai buvo strategiškai svarbi vieta, kuri nutolusi 30 km nuo Florencijos ir kur buvo įkurtas prančiskonų Borghetto vienuolynas, turint minty, kad tokie kompleksai buvo kuriami tik gausiai apgyvendintose ir dažnai lankomose vietose. 

19 a. Toskanos miestelis prasiplėtė ir 1893 m. gegužės 1 dieną tapo nepriklausomu miestu, atsiskyrusiu nuo Barberino Val d'Elsa. Netoli šio Florencijos provincijos miestelio yra bažnytėlė S. Pietro in Bossolo, vienas iš seniausių Val di Pesa pastatų.