PARDUODAMA ISTORINĖ TOSKANOS VILA

19 fotografija

Apsupta nuostabiu Toskanos kalvų vaizdu, netoli nuo Tirėnų jūros pakrantės ir Pizos oro uosto, parduodama ši nuostabi Medičių vila Pizoje, kurios bendras plotas yra apie 1520 kv.m., turinti svarbią istorinę-meninę vertę.

Vila yra apsupta daugiau kaip 10.000 kv.m. parku. Akivaizdu, kad istorinė žavinga buveinė buvo statyta XVII a. stiliumi, kaip ir tai, kad nuo XVIII a. buvo atliktos modifikacijos. 

Imponuojančios ir vertingos freskos, atliktos naudojant didelį kiekį grynojo aukso, išaukština šios parduodamos Toskanos vilos, unikalios savo srityje, žavesį ir antikinį šarmą.

Ypač dėmesio vertas yra antras aukštas, išgražintas Luigi Ademollo freskomis, kuriame yra penki miegamieji, trys vonios kambariai, svetainė, sandėliukas ir trys erdvios terasos. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė, du vonios kambariai, dvi virtuvės,  du valgomieji ir du sandėliukai bei papildomos patalpos. Cokoliniame aukšte yra vonios kambarys ir sandėliukas, o trečias aukštas yra išdalintas į penkis miegamuosius, keturis vonios kambarius, svetainę ir sandėliuką. Ketvirtame aukšte yra palėpė, o penktame yra dengta panoraminė terasa.

Visas nekilnojamas parduodamas turtas Pizoje didžiuojasi kvapą gniaužiančia nuostabia panorama, kuri apima nuo jūros iki Stebuklų aikštės (it. Piazza dei Miracoli) bei antikinių miestelių ir priemiesčių. 


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza

Zona: Piza


Tipas: Vila Piza- parduoduodamos vilos toskanoje

Vidaus plotas: 1520 kv.m.

Išorės plotas: 10.000 kv.m.

 

Kambariai: 10

Vonios kambariai: 10

Svetainės: 3

Virtuvės: 2

Valgomieji: 2

  

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

  

Baseinas 

Biliardo salė 

Žemė: 3 ha 


Dengta panoraminė terasa: 32 kv.m.

Žemė: 10.000 kv.m.

 

Toskana: Castiglioncello 30 km - Piza km 20 – Terme di Casciana km 5 - San Giuliano Terme km 25 – San Miniato km 24 – Livornas km 25 – Luka km 36 – Golfo Klubas Tirėnija km 26 – Montecatini Terme km 39 – Viaredžio km 58 – Florencija km 75 – Pizos oro uostas km 21 – Autostrada: išvažiavimas Pistoja km 51.

Ref: 0138
Kaina: Nuo 5M iki 10M

toskanos vilos

pilys florencija
sodyba kjanti

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Toskana – Piza: Sankirtoje ant trijų aukštųjų Pizos kalvų keterų stovi Lari, mažas miestelis, apgyvendintas nuo etruskų laikų, kuriame yra parduodama nuostabi Medičių vila. Miestelio centre stovi didžiulė pilis, jau aprašyta viduramžiais, nors dabartinė jos struktūra yra statyta XVII a. pirmoje pusėje. Dėl savo dominuojančios padėties visame Valdarne (nuo jos sienų vaizdas driekiasi nuo Pizos kalnų iki Volteros uolų, nuo Livorno pakrantės iki Pečiolio) buvo svarbi Pizos Respublikos karinė būstinė iki tol, kol ji nebuvo užkariauta Florencijos, 1406 m. spalį.

Toskanos pilis Arno upės pakrantėje yra apsaugota išorine siena su trim įėjimo vartais: Florencijos, Pizos ir Volteranos vartais. Pastarieji buvo pagrindinis įėjimo į miestelį kelias ir turėjo pakeliamą tiltą, panaikintą 1798 m. Verta atkreipti dėmesį į klebonų bažnyčią, pavadintą S. Leonardo ir S. Maria Assunta, statytą XV a., su Melani paveikslais ir dviem Andrea Pisano marmurinėmis statulomis. Turgaus ložė, statyta XVI a., dabartinį vaizdą įgavo XIX a. viduryje, kai žemės drebėjimas sugriovė originalią struktūrą.

Lari yra išskirtinis Toskanos miestas, kurį verta aplankyti neskubant, pėsčiomis, atrandant vienas po kito tūkstančius stebuklų, kurie slepiasi miestelio gatvėse ir apylinkėse. “Atvykau į Lari ir nuo jo tvirtovės apžvelgiau platųjį kraštą, gražiausią Toskanos dalį”, kaip pasakė Didysis Toskanos Kunigaikštis Leopoldas II, kai aplankė šį mažą kraštelį.