Parduodama nuostabi pilis Lombardijoje

full screen full screen video
69 fotografija

Apsupta pasakiško grožio 5 ha parko, parduodama ši didinga pilis, pirma pagal dydį visame Lombardijos regione. Pilis, apsupta originaliomis viduramžio sienomis ir apsaugota tipišku grioviu, akimirksniu sužavi savo struktūra ir tuojau pat iššaukia tipiškus pasakų pilių vaizdus.  

Fasadas šios nuostabios rezidencijos yra charakterizuotas centrinėje dalyje esančiu dantytu bokštu, ant kurio yra pavaizduotas šeimos herbas; ir šis be abejonės vaizdingas elementas, priduoda išskirtumo. Pagrindinis įėjimas pasiekiamas perėjus alėją, kuri veda keliasdešimt metrų per parką ir taip suteikia galimybę gėrėtis išskirtiniu jo grožiu.

Geležies ir medžio tiltas, - tai viskas, kas likę iš senovinio pakeliamojo tilto. Dabartinė parduodamos pilies Milane išvaizda, - tai rezultatas daugelis šimtmečius vykusių architektūrinių intervencijų, kas kruopščiai išsaugojo didžiulius istorinius pilies vertės ir prestižo aspektus.

Viduje, dar ir šiandien, randame apsauginių patalpas, orlaides palei sienas, erdvias svetaines, tvartus ir arklides, skerdyklą, didžiulius rūsius, Šventos Viktorijos viduramžių koplytėlę su gotikos ir vėlyvo romaninio stiliaus detalėmis, privačias šeimos kapines.

Itališko stiliaus sodas, kuris apjuosia pilies įėjimą, yra labai vešlus ir kruopščiai prižiūrėtas su gėlynais ir nuostabiais rožynais.

XIX a. didžiulis, kūginės formos su skirtingais gyliais baseinas yra papildytas  sėdimomis vietomis ir fontanais su vandens srovėmis.

Šios Italijos pilies viduje randame daugybę kambarių ir įvairių dydžių salių, išsidėsčiusių per kelis aukštus.  Kambariai ir salės puoštos neoklasikiniu stiliumi su graikų ir romėnų stiliaus tradicijų įtaka. Puošnumo taip pat priduoda šiai neprilygstamai Italijos rezidencijai ir freskomis tapytos skliautinės lubos, didingos kolonos išilgai salių sienų, tobulai išsilaikę autentiški ornamentai, marmuro statulos bei mozaikinės grindys. 

Parduodama pilis - tai tikra retenybė šalies lygiu dėka savo didingumo ir tobulos restauracijos bei išsilaikymo būklės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija

Miestas: Milanas


Tipas: istorinė pilis - prestižinis nekilnojamas turtas 


Vidaus plotas: 8.800 kv.m. 

Išorės plotas: 5 ha


Baseinas

Vidinis kiemelis

Dantyti bokštai

Itališkas sodas

Pakeliamas tiltas

Arklidės

Rūsiai

Privati koplyčia

Privačios kapinės


Lombardija : Komo 105 km - Leko 95 km - Milanas 75 km - Varese 120 km - Lugano 130 km

Ref: 0562
Kaina: Daugiau nei 10M

istorine pilis

prestižinis nekilnojamas turtas
senovinė pilis parduodama

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lombardija, Milanas

Lombardija - Milanas: Vieta, kur stovi rezidencija, turi romėnišką kilmę, nors išlaiko ir dar senesnius prisiminimus, kurie yra susiję su keltais, palikusiais gilius ir neginčijamus kultūrinius ženklus daug senesnius nei romėnų. Apylinkės, išvagotos upelių, kurie nuo seniausių laikų paliko gilias įdubas ir pakilimus, pasižymi didžiuliais žaliais plotais, praturtintais įžymiom ir vertingom vilom. Aršių kovų pasekoje, Raudonbarzdžiams sunaikinus Milaną ir aplinkinius miestus, vieta tapo, XIV amžiuje, dideliu prekybos ir krovinių gabenimo branduoliu, dėka pagrindinio kelio vedančio nuo Milano iki Komo. 

Vėliau miesto istorija pažino tikrai tamsų laikotarpį, sutampantį su dviem epidemijom, kurios turėjo poveikį ir daugeliui kitų šalių, tarp 1575 ir 1630 metų, atnešdamos mirtis, pražūtį ir skurdą. Ir vis dėlto, būtent per tuos metus, iškilo daugelis dvarų, skirtų poilsiui ir pabėgimui nuo miesto gyvenimo; jie, laikui bėgant, tapo atramos tašku pertvarkant kaimelį iš agrikultūrinio į verslišką su didelėm įmonėm, kai kurios iš jų vis dar veikia, atsispirdamos laiko poveikiui ir duodamos savo įnašą miestelio turtėjimui. Dabartinis šiaurės Milano urbanistinis ir ekonominis centras sugebėjo išlaikyti ir apginti savo nepakartojamą grožį bei išsaugoti nuostabų peizažą. Vietovė yra lengvai pasiekiama, nes yra įsikūrusi netoli nuo didžiojo Lombardijos miesto.