PARDUODAMA NUOSTABI ISTORINĖ VILA LUKOJE

42 fotografija

Stovinti vienoje iš ekskliuzyvinių Lukos panoraminių zonų, šiek tiek ant kalvos, kuri stūgso virš miesto lygumos, yra parduodama ši liukso klasės istorinė vila, - absoliučiai unikali nuosavybė.

Rezidencija, vėlyvosios romėnų struktūros, buvo pastatyta pirmoje XVII a. pusėje vienos iš svarbiausių miesto šeimų. Vila neseniai buvo restauruta, laikantis moderniausių mokslinių restauracijos kriterijų bei skiriant didelį dėmesį apdailos medžiagoms bei detalėms, kurios puikiai išsilaikė.

Pagrindinis pastatas yra trjų aukštų, o jo bendras plots yra 780 kv.m. Pirmame aukšte yra įėjimas, du miegamieji, vonios kambarys, svetainė, valgomasis, virtuvė su dideliu židiniu, patogi skalbimo zona, sandėliukas ir katilinės patalpa. Išoriniais dvigubo panduso laiptais patenkame į antrąjį aukštą, kur yra reprezentacinės patalpos: erdvus centrinis salonas su dideliu židiniu, svetainė su židiniu, studija su židiniu, darbo kambarys, valgomasis su freskomis, virtuvė ir vonios kambarys. Židiniai yra visi originalūs, išlikę nuo tuomet, kai buvo pastatyta gyvenvietė. Paskutiniame aukšte yra nakties zona, kurioje yra keturi miegamieji, iš kurių vienas su židiniu, trys vonios kambariai, drabužinė ir didelė centrinė svetainė.

Be pagrindinio pastato čia yra dar keturi priestatai, taip pat restauruoti su prestižine apdaila: atskira 75 kv.m. studija, 90 kv.m. dviejų aukštų priestatas, kuriame yra du kambariai, vonios kambarys, virtuvė ir svetainė, 45 kv.m. garažas, 30 kv.m. oranžerija.

Parduodama Lukoje liukso klasės buveinė stovi nuostabaus angliško sodo centre, kurio plotas yra 5000 kv.m., pilnai apjuosto vidiniu kiemu su originaliais vartais, kur yra reti ir neįprasti augalai. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka 


Tipas: istorinė vila toskana


Vidaus plotas: 1.020 kv.m.

Išorės plotas: 5.000 kv.m.


Pagrindinė vila:

Pirmas aukštas (260 kv. m.): įėjimas, 2 miegamieji, vonios kambarys, svetainė, valgomasis, virtuvė su židiniu, skalbykla, sandėliukas, katilinės patalpa

Antras aukštas (260 kv.m.): svetainė su židiniu, salonas su židiniu, studija su židiniu, darbo kambarys, valgomasis su freskomis, virtuvė, vonios kambarys. 

Trečias aukštas (260 kv.m.): 4 miegamieji, 3 vonios kambariai, drabužinė, centrinė svetainė


Priestatai:

Studija: 75 kv.m.

Priestatas: 90 kv.m. dviejų aukštų su 2 kambariais, vonios kmabariu, virtuve, svetaine

Garažas: 45 kv.m.

Oranžerija: 30 kv.m.

 

Toskana- Luka: Luka 6 km - Piza 15 km - Florencija 65 km - Viaredžio 18 km - Autostrada 3 km

Ref: 0995
Kaina: € 4.000.000

toskanos vilos

istorinės buveinės toskana
liukso klasės nekilnojamas turtas luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Ši elegantška ir prašmatni vila stovi Toskanoje, Lukoje, didelio grožio ir permainingos istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, forumu ir baigiant romėnų bažnyčiomis. Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo viena iš svarbiausių Longobardų karalystės sostinių. Bėgant metams ją valdė įvairūs valdovai, tiksliai žinoma, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestų ir ši didybė bei puikumas jam būdingas dar ir šiandien.