Parduodama moderni vila Brianzoje

full screen
44 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šioje modernioje viloje yra žalios ir ramios Brianza vietovės, netoli Monza ir Milano.
Ši vila buvo sukurta Massimo Meda, tarptautinio menininko ir trijų dimensijų aistros, todėl turi labai specifinę figūrą.
Ši geometrinė ir stačiakampio vila pasižymi paprastu baltu fasadu šalia keleto rankų sukurtų meno blokų betono, puoštų trimačiais reljefais, geometriškai reprezentuojančiais gamtą.
Šis bendras turtas yra 280 m2. Pirmame aukšte yra šviesus ir erdvus gyvenamasis plotas, kurį sudaro svetainė, valgomasis, valgomasis virtuvė ir rankų darbo erdvė su granulėmis, kuriose galėsite praleisti malonų atsipalaidavimo momentų.
Dviejuose viršutiniuose aukštuose gyvenate miegamoji erdvė, sudaryta iš keturių miegamųjų, įskaitant du labai patogius apartamentus su dvigule lova ir tris vonios kambarius.
Ši išskirtinė vila parduodama meistriškai puošia svarbiais baldais, rafinuotomis medinėmis grindimis ir aukštos kokybės apdailos darbais.
Labai gerai išvystytoje išorinėje zonoje yra gamtos apsupta vandens valymo zona.
Rūsio lygyje yra erdvus garažas, iš kurio galima tiesiogiai patekti į vila, ir kai kurios kitos techninės patalpos, skirtos parduoti.
Šis parduodamas namas puikiai tinka tiems, kurie ieško privataus poilsio prieglobsčio, nepraleidžiant miestų siūlomų paslaugų ir patogumų.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Monza e Brianza

Vidinis paviršius: 280 m2
Išorinis paviršius: -

3 lygiai
4 miegamieji
Sodas
Garažas


Monza 10 km - Milanas 25 km - Lecco 30 km - Como 62 km - Milano Malpensos oro uostas 70 km

Ref: 3650
Kaina: € 1.500.000

lombardijos vilos

vilos brianzoje
vilos parduoti brianzoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Brianza

Tai tik keletas kilometrų nuo Milano ir Monza , šis prabangus turtas parduodamas labai ramiame ir privačiame rajone. Miesto namai, esantys mūsų turtui, yra senovinės kilmės ir labai svarbi praeitis, siūlanti prestižinį architektūros ir meno paveldą.
Be to, jo artumas Milane, regioninis kapitalas, pilnas istorijos ir svarbių religinių, civilinių ir karinių pastatų, daro šią vietą dar pageidautina.
Jo artumą prie Como ežerų ir Lecco , taip pat svarbu, kadangi tai yra visame pasaulyje žinomos įdomios vietos ir to, ko ieškojo tarptautinė reaktyvinių variklių sistema.