PARDUODAMA MEDIČIŲ VILA PIZOJE

14 fotografija

Pastatyta 1500 m. viduryje, ši prestižinė parduodama vila Toskanoje, Pizos provincijoje, yra viena iš nedaugelio, kur asmeniškai gyveno tiesioginis Medičių šeimos palikuonis. Giulio de' Medici,  Lorenzo il Magnifico proanūkis, buvo paskirtas Didžiojo Kunigaikščio Kosimo I Medičių laivyno admirolu. Jis pasistatė Pizos laukuose, netoli jūros, tikrą vilą pagal Medičių tradiciją. Architektu buvo arba Buontalenti, arba Francavilla. Kaip įrodymas šios antikinės kilmės, ant parduodamos vilos kaba marmurinis Medičių herbas virš centrinių durų, kurios veda į vidų.  Čia yra didelė svetainė su smiltainio židiniu ir daug salių su medinėmis lubomis. Prestižinis nekilnojamas turtas yra apsuptas 1 ha miško su ilgaamžiais ąžuolais, vaismedžiais ir citrinmedžiais. Jis išsidėstęs per tris aukštus su daugybe piliastrais, tipišku florencijos stiliumi, dekoruotų langų, įrėmintų smiltainiu pagal XVI a. architektūrinę madą. Prašmatnus parduodamas turtas buvo nupirktas ir restauruotas dabartinių savininkų septyniasdešimtais metais. Jis yra saugomas Kultūros ir Meno ministerijos. Didelio pastato bendras plotas yra 1500 kv.m. ir jis yra išsidėstęs per du aukštus. Tačiau yra ir papildomas aukštas, užimtas antikiniu rūsiu, fermentacijos kambariu bei sandėliu. Taip pat yra du nuostabūs bokšteliai iš abiejų pastato pusių. Vila didžiuojasi taip pat pavydėtina panorama ne tik į pasvirusį Pizos bokštą, bet ir į Apuano alpes, Pizos kalnus, tipišką Toskanos gražųjį peizažą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza

Zona: San Giuliano Terme 


Tipas: Vilos Piza - parduodamos vilos Toskanoje

Vidaus plotas: 1800 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha

 

Kambariai: 10 

Vonios kambariai: 10

Salonai: 2 

Virtuvės: 2  

Valgomieji: 2 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos 


2 bokšteliai


TOSKANA - Piza - san Giuliano terme: Piza 6 km San Giuliano Terme 3 km Luka 15 km Forte dei Marmi 22 km Golfo dei Poeti 40 km Isola Palmaria 42 km Golfo klubas Tirrenia 11 km SPA San Giuliano 3 km Pizos oro uostas 5 km

Ref: 0101
Kaina: konfidencialios derybos

vila piza

pirkti turtas italija
parduodami italų namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Toskana-Piza: Ideali prestižinės parduodamos vilos vieta, San Giuliano Terme, didžiuojasi savo antikine kilme, siekiančia neolitą. Bėgant amžiams, kolonijos statuso įgavimas atnešė svarbius pakeitimus miestui ir teritorijai. Tai, kad romėnai pažinojo gydomąsias šaltinių savybes, aišku iš to, kiek kartų Pizos vandenys buvo cituojamos Plinio il Vecchio. Po teritorijų padalinimo, įteisinus Toskanoje Pizos viršenybę virš Lukos, 1112 m. grafienė Matilda di Canossa radikaliai restauravo Termes. Maždaug apie XV a. vidurį, Florencijos Respublika stengėsi pagerinti Termines Vonias iš vidaus, kad pagerintų Pizos teritorijos konkurencingumą. Deja, Toskanoje dėl epidemijos maro (1630 m.) ir vėliau šiltinės (1648 m.) labai sumažėjo gyventojų ir ženkliai krito ekonomika iki pat XVIII a., kuomet įvyko svarbus miestelio pokytis. Mirus Giangastone de'Medici, paskutiniam šeimos vyriškam palikuoniui, Didžioji Toskanos Kunigaikštystė atiteko Lotaringijos grafams, kurie po detalios teritorijos studijos, nujautė turistinį Pizos kalno senųjų terminių vonių potencialą ir suteikė investicijas, reikalingas padidinti San Giuliano teritorijos vertę. Nuo XVII a. pabaigos daug turtingų Pizos ir Florencijos šeimų išsirinko statytis savo prestižines ir prabangias vilas Pizos kalno papėdėje, sužavėti  tiek malonaus klimato, tiek peizažo. 

Toskanos miesto termės pažino kletėjimo periodą, kuriam nebuvo lygių, priimdamos tokius svečius, kaip Karlas XIII Švedijos karalius, būsimas karalius Jurgis IV, Vittorio Alfieri, grafienė Albany, Gustavas III Švedijos karalius, o vėliau ir generolą Murat, poetus Shelley ir Baironą, Karlą Albertą, Džiakomą Pučinį ir daugelį kitų.