Parduodama labai prestižinė vila Portoferajyje

19 fotografija

Svarbiausiame Toskanos archipelago saloje, Viduržemio jūros perle, Elbos saloje, Portoferajyje šiuo metu yra parduodama labai prestižinė vila.

Ši žavinga vila ant jūros kranto gali mėgautis nepakartojamu vaizdu į Toskanos pakrantę su nuostabiaja bei svetinga panorama. Prabangus nekilnojamas turtas iš visų keturių pusių yra apsuptas 4500 kv.m. parku, o jo maždaug 240 kv.m. bendras plotas yra išdėstęs per tris aukštus, iš kurių vienas yra rūsys. Jame yra virtuvė, vonios kambarys, miegamasis, darbo kambarys ir techninė patalpa. Į pimą aukštą patenkame vidiniais laiptais iš rūsio arba išoriniais, praėjus verandą, kuri veda į prieangį, už kurio yra dienos zona. Joje aptinkame valgomąjį ir didelę svetainę su židiniu bei erdvius ir šviesius durlangius, kurie išeina į  verandą.

Prieangyje taip pat yra laiptai, kurie veda į viršutinį Elbos saloje parduodamos vilos aukštą, kur yra nakties zona. Joje aptinkame vonios kambarį, trys miegamuosius, iš kurių vienas yra su privačiu vonios kambariu, o du su išėjimu į terasą, nuo kurios atsiveria vaizdas į sodą ir pajūrį.

Nuo sodo, kur galima žavėtis nuostabia panorama, privatūs laiptai veda į pajūrį, - tikrąjį Toskanos jūros rojų, į kurį iš išorės galima patekti tik tai nuo jūros

Parduodamai Portoferajo vilai taip pat priklauso kai kurios papildomos patalpos, pavyzdžiui pavėsinė, trys techninės patalpos bei pliažo įrangos sandėliukas, esantis pakrantėje.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Elbos sala


Tipas: Elbos saloje parduodama vila - vila prie Toskanos jūros

Vidaus plotas: maždaug 300 kv.m.

Išorės plotas: 4500 kv.m.


Kambariai: 4

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5


Pavėsinė

Sandėliukas

Garažas

Parkas: 4500 kv.m.


Toskana – Livornas – Elbos sala: Rio Marina km 17 - Piombinas 1 ora – Golfo Klubas Hermitage km 4 - Pizos oro uostas 2 ore.

Ref: 0288
Kaina: Iki 2,5 Milijono

užmiesčio namai Toskana

parduodama žemės ūkio įmonė
pilys Siena

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Elbos sala

Toskana – Livornas – Elbos sala: Portoferajis yra pagrindinis uostas tiems, kas atvyksta į Elbos salą jūra. Portoferajis buvo įkurtas Kosimo I, Didžiojo Toskanos Kunigaikščio, kurio vardas buvo naudojamas pirmajame miesto pavadinime, “Kosmopoli”. 1548 m. buvo įkurtas kaip karinė įgula, turint tikslą apginti Didžiosios Kunigaikštystės ir Elbos salos pakrantę. Miestas Toskanos saloje iš pradžių buvo tik tvirtovė (dar ir šiuo metu lankoma bei gerai išsilaikiusi), susidedanti iš trijų fortų: Fortas Žvaigždė, Fortas Sakalas ir Fortas Linguela (tuo tarpu, kai Angliškas Fortas buvo pastatytas vėliau, turint tikslą sustiprinti ir apsaugoti miestą nuo anglų laivyno), ir gražiosios miesto sienos, kurios liekanos yra išsilaikiusios geros būklės ir kuri supa istorinį Portoferajo centrą. Iki XVIII a. buvo Didžiosios Kunigaikštystės kontrolėje, kuomet sala dėl savo strateginės padėties atsidūrė prancūzų, austrų ir anglų karo centre. 

1814 m. sala Napoleonui Bonapartui tapo pirmaja tremtimi. Dėka prancūzų imperatoriaus nors ir trumpo (1814-1815) karaliavimo, Toskanos miestas Portoferajis tapo svarbiu ir moderniu eksponentine prasme, nes saloje buvo nutiesta infrostruktūra bei suteikta vertė Rio Marina geležies kasyklai. Šiuo periodu Toskanos miestelis tapo uostu, transportuojančiu Elboje iškastą geležį į žemyną, nuo ko ir kilo šiuolaikinis pavadinimas (it. porto - uostas, ferro - geležis). Vėliau Portoferajis grįžo į Toskanos Didžiosios kunigaikštystės kontrolę iki Italijos susivienijimo 1860 m. Toskanos miesto kalėjime buvo uždarytas ir mirė žymus revoliucionierius Karminė Krokas di Rionero in Vulture, kuris kėlė sumaištį prieš Vitorio Emanuelės II iš Savojos valdžią. Toskanos miestelyje Portoferajyje, kaip ir visoje saloje, buvo gana stabili ekonomika, dėka geležies kasyklos iki pat '70 m. pradžios, kuomet geležies pramonę ištiko krizė. Greitai kasyklos buvo išmontuotos (paskutinė buvo uždaryta 1981 m.), bet Portoferajis, dėka savo paplūdimių, nuo pramonės perėjo prie turizmo, kuris iki šių dienų yra pagrindinis pajamų šaltinis.