Parduodama labai prestižinė vila Pizoje

46 fotografija

Šalia žymiojo Pizos miesto, Toskanoje yra parduodama ši prestižinė istorinė vila. Žavi buveinė, kurios plotas yra daugiau nei 2200 kv.m., yra apsupta 10 ha šimtamečio parko.

Pastatyta antroje XVI a. pusėje, rezidencija priklausė daugeliui kilmingų ir aristokratinių veikėjų, kurie rūpinosi išsaugoti jos eleganciją ir žavingumą.

XVIII a. buvo atlikti svarbūs restauraciniai darbai; ir iš šios epochos yra išlikusi dabartinė pagrindinio pastato forma, dekoruota lodžija su penkiomis Toskanos arkomis, kuri buvo papildyta dviem šoniniais pastatais. Ši forma sukuria erdvų kiemą, kurį nuo parko atskiria galingi vartai.

Vidaus struktūra ir parduodamos Toskanos vilos dekoracijos yra charakterizuojamos optinės iliuzijos architektūrine tekstūra; istorinės buveinės ir išorinės lodžijos freskos buvo atliktos svarbių tos epochos menininkų, kaip pavyzdžiui Ademolo.

Viduje yra svetainės su freskomis, kesoninės lubos, dekoruotos grynuoju auksu, dideli langai ir neįtikėtino grožio erdvės.

Antrame ir trečiame vilos Pizoje aukštuose yra aštuoni erdvūs, elegantiškai ir rafinuotai įrengti, apartamentai su tokiais išskirtinumais, kaip lovos su baldakimu, dekoruotos sienos, lubos su matomomis sijomis. 

Toskanos rezidenciją supa žavus šimtametis, maždaug 10 ha parkas, kur daugiau nei 400 metų auga magnolijos ir ąžuolai. Perėjus į kitą šaltinėlio, kuris sudaro natūralų krioklį, krantą, parkas be abejonės išsidėsto kaip išskirtinė ir speciali erdvė.

Jo viduje taip pat yra neogotinis pastatas, vadinamas bokšteliu ir mažytė bažnyčia. Pirmasis pastatas panašus į viduramžių tvirtovę ir yra originalios struktūros, susidedančios iš 1200 m. Pizos apžvalgos bokšto. Kitas pastatas yra bažnyčia su aiškiais Paladijaus architektūros bruožais, dedikuota Šv. Karoliui.

Parduodama Toskanos vila yra tikra istorinė buveinė su savo išskirtine forma, tačiau su moderniuoju žavesiu, ir visa tai kartu paėmus sukuria begalinį šarmą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Savivaldybė: Piza

Zona: apylinkės


Tipas: istorinė buveinė - epochinė rezidencija


Vidaus plotas: 2200 kv.m.

Išorės plotas: 10 ha


8 apartamentai 

6 butai

2 konferencijų salės

1 proginės svetainės

Sporto salė


Automobilių stovėjimo aikštelė 200 automobiliams

Šimtametis parkas


Toskana - Piza. Piza 5 km - Luka 10 km - Livornas 25 km - Versilija 20 km - Florencija 65 km - Pistoja 40 km - Vinčis 35 km - Traptautinis Pizos oro uostas "Galileo Galilei" 25 km - Pizos centrinė geležinkelio stotis 22 km - Autostrada A11 8 km.

Ref: 0732
Kaina: Daugiau nei 10M

istorinė buveinė

išskirtinė nuosavybė
epochinė rezidencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Piza

Toskana - Piza. Žymus Toskanos miestas Piza, tapo įžymus pirmiausia dėka savo Bokšto, kuris stovi Stebuklų aikštėje, šalia Krikštyklos ir Katedros, kurie yra įtraukti į žmonijos paveldo sąrašą  bei milijono turistų traukos centras.

Šventa vieta daugeliui turistų, kurie aplanko Gražiąją šalį; Pizoje yra tap pat daugybė kitų vietų, keliančių didelį susidomėjimą, kaip pavyzdžiui Cavalieri aikštė, Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli paūpiai,  Laikrodžio rūmai, Muda bokštas ir daugelis kitų. 

Pizos apylinkėse yra daugybė įdomių istorinių ir meninių miestelių, kuriuose yra architektūriniai perliukai, kaip pavyzdžiui elitinės vilos ar istorinės rezidencijos, didelės vertės ir prestižo, tikri meno kūriniai, kur prabanga susilieja su Toskanos elegancija.