PARDUODAMA KARALIŠKA VILA LUKOJE

45 fotografija

Marlijos karališka vila stovi Toskanoje, Kapanorio savivaldybėje ir tai yra viena iš žymiausių senovinių vilų Lukos apylinkėse. Apsupta didelio parko, ši parduodama prabangi vila Lukoje, buvo dalinai perstatyta ją valdžiusių savininkų. Jau Longobardų laikais (IX a.) egzistavo tvirtovė, kurioje gyveno Tusčia kunigaikštis, o vėliau ją valdė ir išplėtė kilmingi didikai Orsečiai, kurie perdarė pastatą ir įkūrė nuostabų baroko stiliaus sodą su šokančiais fontanais, nimfom, baseinėliais ir statulomis. Daugelis elementų yra išlikę ir iki šiol. Ši šeima taip pat pastatė "Laikrodžio pilaitę”. 1806 m. vila tapo Elizos Bonapartės, Napoleono sesers, nuosavybe, kuri taip pat įsigijo ir gretimą Veskovo vilą su ją supančia žeme. Taip buvo padvigubintas komplekso dydis. 

Šios parduodamos Toskanoje vilos parkas buvo perstatytas anglų stiliumi ir jame buvo pasodinta daug augalų, paimtų iš Neapolio karaliaus rūmų parko. Be to Orsečių vėlyvojo renesanso stiliumi pastatytas pastatas buvo renovuotas neo-klasikiniu stiliumi architektų Džiovanio Lazerinio ir P.T. Bienaimè. Tuo metu taip pat ir interjerai buvo pakeisti Italijos dailininkų, tokių kaip Tofanelis, kuris nutapė freską Valandų šokis didžiojoje pobūvių salėje pirmame aukšte. Svarbūs svečiai buvo kviečimi, kad pagyvintų dvaro gyvenimą, tokie kaip Nikolas Paganinis ir Metternich. Ir būtina paminėti, kad čia įvyko Račino premjera Phaedra vilos lauko teatre. Po to, kai Bonapartas buvo išvytas anglų, karališka vila atiteko Borbonams. Šiuo periodu valdovė Marija Luiza praturtino vilą kafehauzu ir Lukos astronomine observatorija, kuri, deja, liko nebaigta. 

Nuo 1928 m. prestižinė Toskanos vila, dabar parduodama, priklauso šeimai Peči-Blunt, kuri ją prižiūrėjo ir restauravo.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Luka 

Zona: Luka 


Tipas: Vila Luka - Luka vilos

Vidaus plotas: 18000 kv.m. 

Išorės plotas: 19 ha 


Karališka vila: 2126 kv.m. 

Veskovo vila: 1800 kv.m. 

Laikrodžio pilaitė: 4200 kv.m. 

Privati koplyčia: 80 kv.m. 

Aptarnaujančio personalo ir prižiūrėtojo būstas: 254 kv.m. 

Baseinas su persirengimo kambariu: 160 kv.m. 

Lentpjūvė: 375 kv.m. 

Limonaja ir papildomi pastatai: 960 kv.m. 

Žydrasis tvartas: 1160 kv.m. 

Dievo Pano grota: 106 kv.m. 

Vandens teatras: 50 kv.m. 

Lauko teatras: 160 kv.m. 

Ispaniškas sodas 

Citrinų sodas

2 teniso kortai 

Ežeras 

Alyvmedžiai - vynuogynas Ganyklos - miškas Parkas 


TOSKANA - Luka: Piza: 30 km - Florencija: 62 km - Luka: 4 km - Fortė dei Marmi: 37 km - Lapato golfo klubas: 5 km - SPA: 18 km - Slidinėjimo trąsos: 48 km - Pizos oro uostas: 39 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 15 km 

Ref: 2058
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama prabangi vila italijoje

parduodama vila toskanoje
nupirkti namą italijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana - Luka: Parduodamos išskirtinės prabangios vilos vieta. Marlijos istorijos pradžia yra prarasta laikų tamsoje. Tačiau tikrai žinoma, dėka atkastų Ligūrijos kapų, kad jau kelis šimtmečius prieš Kristų čia buvo įsikūrę ir gyveno viena iš Romos kolonijų. Toskanos miestelyje truputėlį vėliau gyveno ir Longobardai, nors tuo metu Marlija turėjo būti labai pelkėta vietovė, kurią kirto viena iš Serkio upės šakų. Nuo šios pelkės, berods, kilęs ir miestelio pavadinimas, kuris aptinkamas dokumentuose iki dvylikto amžiaus, kaip Marilla, nedidelė jūra. 

Išskirtinė miestelio padėtis lėmė, kad daugelis norėjo statytis namus ir prestižines pilis, pvz. Ugo Didysis, Toskanos markizas, grafas Ildebrando ir Saksonijos imperatoriai Oto I ir Oto II. Po tūkstantmečio, be to, kad buvo turtinga, Marlija - Luka taip pat pažinojo ir liūdnus laikus: buvo sunaikinta Florencijos karių XIV amžiuje ir po kelerių metų jos populiacija buvo drastiškai sumažinta sunkaus maro. Marlija - Luka pakilo ir netgi turime žinių apie vieną Marlijos gyventoją, kuris vos po kelerių metų po Gutembergo išradimo, spausdino aukštos vertės knygas. 

Šalies augimas buvo lėtas, bet yra pastovus iki pat šių dienų, kuomet Marlija išsiskiria visų pirmą savo gamyklomis.