PARDUODAMA ISTORINĖ VILA TOSKANOJE

full screen
49 fotografija
Parduodama šalia Lukos kalvų kaimelio esanti senovinė vila, statyta XV amžiaus pabaigoje - XVI amžiaus pradžioje. Iš šios senovinės rezidencijos atsiveria nuostabi panorama, vienu žvilgsniu aprėpianti erdvę iki Toskanos pajūrio.
Pastatas yra pailgos struktūros, tipinio Lukos stiliaus ir turi fasadą, praturtintą paprastų, tačiau elegantiškų akmeninių rėmų langais ir charakteringu portalu, su dekoruotu architravu. Į vilą veda plačios terasos, dviem laiptų rampomis besijungiančios su prašmatniu itališko stiliaus sodu.
Tai prestižinis penkių aukštų pastatas. Rūsyje yra biliardo salė, tiesiogiai besijungianti su sodu. Pusrūsyje išsidėstę erdvus valgomasis, salonas su akmeniniu židiniu, du vonios kambariai, erdvi virtuvė su sandėliuku ir šaltąja. Per pirmojo aukšto įėjimą pasiekiami erdvus salonas su židiniu ir šviesą teikiančiais didžiuliais langais, valgomasis, antrasis salonas su židiniu, darbo kambarys, vonios kambarys bei šeimininkų kambarys su vonia, rūbinė ir maža svetainė. Antrasis aukštas – miegamoji zona: trys miegamieji su vonia, nedidelis kambarys su vonia ir darbo kambarys. Viršutinis aukštas yra skirtas ūkinėms patalpoms, skalbyklai.
Be elegantiško prabangaus vilos pastato, šiai nuosavybei priklauso ir nemažas ūkis su įvairiais kaimiškais statiniais, skirtas aliejaus gamybai. Ūkiui priklauso 111 hektarų alyvmedžių. Verta paminėti ir apšildomą lauko baseiną su sūkurine vonia bei privačią sraigtasparnių nusileidimo aikštelę.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Savivaldybė: Luka

Tipas: Prestižinio nekilnojamojo turto pardavimas – nekilnojamojo turto Forte dei Marmyje pardavimas

Vidaus plotas: 2.825 m2
Išorės plotas: 111 ha

Liukso klasės vila: 1.220 m2
Vonios kambariai: 4
Šeimininkų kambarys su vonia: 1
Vonios kambariai: 3
Salonai: 3
Valgomieji: 2
Virtuvė: 1

Pagalbinės ir techninės patalpos

4 kaimiški namai: 620 m2
2 bažnyčios: 120 m2
Ferma ir ūkiniai pastatai  865 m2
Apšildomas baseinas su hidromasažu
Sraigtasparnio nusileidimo aikštelė
Akvedukas
Pilnas žemės plotas: 111 ha


Toskana – Luka – Forte dei Marmis: Luka už 19 km, Viareggio už 7 km, Massaciuccoli ežeras už 7 km, Forte dei Marmis už 18 km, Golfo klubas už 9 km, Termos už 18 km, Pizos oro uostas už 37 km, Autostrados posūkis: Uscita Lucca Ovest/Viareggio/Genova 13 km.

Ref: 0409
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamas dvaras

liukso klasės namai
liukso klasės nekilnojamojo turto agentūra

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

LUKA

Luka, unikalaus žavesio Toskanos miestas, turtingas savo istorija, menu, prestižiniu nekilnojamuoju turtu ir išskirtine aplinka. Gimusi, kaip lygūriška gyvenvietė ir vysčiusis, kaip romėniškas miestas, VI amžiuje Luka tampa Tuskijos lombardų kunigaikštystės sostine, o vėliau XII amžiuje nepriklausomu miestu ir Respublika. Viduramžiais miesto augimą didžiąja dalimi lėmė jo, kaip vieno iš piligrimystės etapų, priklausymas Via Francigena. Lukos katedroje iki šiol saugoma Švento Veido relikvija, Nukryžiuotojo atvaizdas, kurį, teigiama, iškalė Nikodemas.
Nepaisant nepastovumo, susijusio su kovomis tarp Gvelfų ir Gibelinų, Luka tapo vienu svarbiausių Italijos viduramžių miestų. Lukos prestižas atsispindi gausybėje paminklų ir prestižinės nuosavybės objektų, esančių šioje teritorijoje. Miesto valdytojui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko ją paversti vienintele Florencijos ekspansijos varžove. 1325 Altopascio mūšyje jo vadovaujama Lukos kariuomenė nugalėjo stipresnę Florencijos kariuomenę, kurią persekiojo iki pat Florencijos miesto sienų. Mirus Castruccio, miestas išgyveno anarchijos laikotarpį, kurio metu pateko į Visconti rankas, po to į Giovanni Dell‘Agnello, Pizos Dodžo, diktatūrą. Imperatoriaus Karolio IV dėka, atgavusi laisvę, Luka tapo respublika ir atgavo prarastąją šlovę Europoje savo bankininkų bei Šilko prekybos dėka. Išskyrus trumpą laikotarpį, kai buvo valdoma Paolo Guinigi, Luka išliko nepriklausoma respublika iki 1799 metų, kai galutinai atiteko Austrijai. 1805 metais  Napoleono Bonaparto įkurta Lukos ir Pjombino kunigaikštystė buvo paskirta jo seseriai Elizai ir jos vyrui Felice Bociocchi. Galiausiai 1860 Lukos miestas buvo prijungtas prie Italijos karalystės.
Luka – vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų, garsus ir užsienyje - ypač dėl savo išlikusių XVI-XVII amžiaus gyvybinių sienų. XIX amžiaus antroje pusėje šios sienos buvo pritaikytos pėsčiųjų pasivaikščiojimams ir iki šiol laikomos vienomis geriausiai išsilaikiusių visoje Europoje, nes praeityje taip ir nepanaudotos gyvybiniams tikslams. Miesto senamiestis, taip pat išlaikęs savo originamų pavidalą, gali pasigirti vertinga architektūra: daugybe architektūriniu požiūriu turtingų viduramžių bažnyčių, bokštų ir varpinių, monumentalių, vertingų savo stiliaus grynumu, renesanso rūmų.
Miestas gali pasigirti ir kerinčiomis erdvėmis: garsiausia iš jų yra unikali Anfiteatro aikštė, suprojektuota architekto Lorenzo Nattolini ant senovinio romėnų amfiteatro likučių. Istorinio miesto pagrindinė arterija yra siaura viduramžių gatvė via Fillungo, kurioje susitelkusios pagrindinės miesto parduotuvės. Būtent dėl didžiulių Lukos miesto istorinių bei architektūrinių turtų buvo neseniai pasiūlyta Lukos senamiestį kartu su jo istoriniu teatru, Teatro del Giglio, įtraukti į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.