PARDUODAMA ISTORINĖ VILA, STOVINTI ANT LUKOS KALVELIŲ

19 fotografija

Parduodama modernaus stiliaus istorinė vila, statyta pirmaisiais XX a. metais, esanti žavingoje pozicijoje, nes ją supa Lukos kalvelių grožis ir ramybė. 

Prašmatni rezidencija neseniai buvo kruopščiai restauruota, turint tikslą gražinti vilai jos originalų grožį ir prašmatnaus Toskanos nekilnojamo turto charakteristiką. Labai atidus buvo originalių medžiagų ir apdailos elementų restauravimas, skiriant ypatingą dėmesį vidinėms dekoracijoms ir dažytiems paviršiams. Parduodamos vilos vidinės erdvės yra gerai prižiūrėtos ir jaukios bei praturtintos freskomis bei baldais, kurie erdves paverčia jaukiomis ir patogiomis. Taip pat ir išorinės erdvės buvo meistiškai sutvarkytos, rytinėje vilos pusėje buvo įkurta erdvi poilsio zona su geltono smėlio takais ir erdviu baseinu su kraštais iš vietinio akmens. Parduodama istorinė Lukos vila yra išsidėsčiusi per tris lygius, jos bendras plotas yra 450 kv.m., o ją supa 18000 kv.m. žemė. Pirmame aukšte yra prieangis, iš kurio patenkame į dienos zoną: trys svetainės, iš kurių viena labai erdvi, ji veda į gražią terasą; vonios kambarys, virtuvė ir sandėliukas. Antrame aukšte yra nakties zona su keturiais miegamaisiais, dviem vonios kambariais ir svetaine su mažu balkonu, nuo kurio atsiveria įėjimas į vilą. Viršutiniame aukšte yra kiti du miegamijei ir keturi kambariai palėpėje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: parduodamos vilos Toskana  - Vilos Luka

Vidaus plotas: 510 kv.m.

Išorės plotas: 18.000 kv.m.


Kambariai: 6

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 3

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5

 

Oranžerija

Garažas

Baseinas

Žemė: 18.000 kv.m.


 Toskana – Luka: Piza 30 km - Florencija 70 km - Luka 5 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 35 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 8 km.

Ref: 0198
Kaina: € 1.800.000

prabangus namas

prestižinis namas
kompleksas toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: Vieta, kur yra parduodama vila, yra išskirtinė su daugybe prabangių nekilnojamo turto objektų, kurie jam suteikia papildomą vertę. Miestas buvo įkurtas Ligūrijos gyventojų ir išsivystė, kaip romėnų, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.