Parduodama istorinė rezidencija

48 fotografija

Keli kilometrai nuo Veronos yra parduodamas prabangus nekilnojamas turtas, statytas XVI a. antroje pusėje. Kompleksą sudaro pagrindinė prašmatni vila ir keli rustikos priestatai, iš kurių vienas su bokštu. Jų bendras plotas yra maždaug 2.125 kv.m. Bėgant amžiams ši nuosavybė priklausė skirtingoms šeimoms, kurios šiam prabangiam nekilnojamam turtui vykdė reikšmingus pakeitimus, iki šiol gerai matomus.

Praėjus pro du galingus akmeninius stulpus patenkame į kiemą, apsuptą pagalbiniais pastatais su didele apvalia kolonada, kuri veda į dekoruotą pasažą su devyniomis arkomis, kurias prilaiko grakščios kolonos. Šalia jo yra dantytas pastatas, kurį charakterizuoja bokštas. Priešais parduodamos Veneto vilos įėjimą yra gražus angliškas sodas. Vila turi elegantišką fasadą su dvigubais centriniais laiptais, kurie veda į lodžiją su trimis arkomis, kurias prilaiko dvigubos kolonos. Istorinė rezidencija yra trijų aukštų ir susideda, kaip Veneto renesanso laikų aristokratinės buveinės, iš kilmingųjų aukšto, kuriame yra pagrindinis 180 kv.m. salonas, dengtas galingomis dekoruotomis sijinėmis medinėmis lubomis, ir keturios salė iš kiekvienos salono pusės. Pirmame aukšte yra įrengtas žavus baseinas, dengtas akmeniniais skliautais, o palėpėje yra erdvi posėdžių salė dengta XVI a. stogu.

Šią "nuosaikią stilistiką”  supa žavingas parkas, kuris yra parduodamos prašmatniosios vilos kairėje pusėje.  Čia auga arkliniai kaštonai, bukai, platanai ir darantys įspūdį Libano kedrai, o kitoje pusėje yra šimtamečių kiparisų alėja. XVIII a. statulos, fontanai, ežerėlis, nedidelė šventykla su dorėninėmis kolonomis ir paprasta kilmingųjų kolpyčia stačiakampio formos, - visa tai sukuria elegantišką ir žavingą atmosferą, kuri išskiria šiuos prestižinius namus iš kitų. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Verona

Zona: Verona


Tipas: Prašmatnios vilos - prestižiniai Veneto namai

Vidaus plotas: maždaug 2.125 kv.m.

Išorės plotas: 7 ha


Vila: maždaug 2.000 kv.m.

12 kambarių su vonios kambariais

Kaimo paslaugų pastatas: 125 kv.m.

Posėdžių salė

Ežerėlis

Megėjiški teniso kortai

Tinklinio/krepšinio aikštelė

Mažojo futbolo žolės aikštelė

Dengtas baseinas

Sauna

Sporto salė

Žemė: 7 ha


Venetas – Verona: Verona km 12 - Mantova km 45 - Rovigo km 68 - Paduja km 60 - Peskjera del Garda km 32 - Vičenca km 57 - Padova km 84 - Golfo Klubas km 3 - SPA km 38 - Veronos oro uostas km 17 - Autostrada: išvažiavimas Rovigo sud km 53.

Ref: 0393
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodami prašmatnūs namai

prestižinės vilos
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Verona

Venetas – Verona: Veronos miestas, dėka savo geografinės padėties, buvo apgyvendintas nuo pat neolito laikų, kuomet, manoma, iškilo kaimelis Šv. Petro kalvos pietuose palei upę Adige, tačiau tikros pirmosios žinios mus pasiekia iš IV a. pr. Kr. Romėnų laiku Veneto miestelis buvo svarbus politinis ir komercinis centras, apie ką byloja dosnus mus pasiekęs palikimas: Romėnų teatro arena, Gavi arka Borsari vartuose, nuo archeloginės Porta Leoni zonos iki Scaligeri iškasenų. Ši pastaroji zona, esanti Veneto miestelio centre, du žingsniai nuo Erbe aikštės, viduramžiais buvo politinės ir administracinės valdžios būstinė. Kitais metais iki 1000 m. Šiaurinėje Italijoje vyko galybė karų, bet Verona visos ilgos kovos metu išliko ištikima Šv. Romos imperijos imperatoriams dėl popiežiaus investicijų. 

Oficialiai Veneto miestas gimė 1136 m., išrinkus pirmuosius konsulus. Tuo metu įgavo formą ir dvi partijos, kurios vėliau buvo pavadintos guelfai ir gibelinai: Verona buvo pirmoji stipriai paveikta šitų dviejų grupių kovos dar ir dėl to, kad apygardoje buvo didelės guelfų pajėgos, o tuo tarpu miestas buvo labiau palankus gibelinams. 1405 m. birželio 24 d. Verona buvo perduota Venecijai, kuomet miestas mėgavosi ilgu taikos periodu, kuris tęsėsi iki 1501 m., kai Veneto respublika buvo užpulta galingos Kambrai lygos. Dominuojant Venecijai, Veronos miestas tapo traukos centru to meto intelektualams, mąstytojams ir menininkams, tokiems kaip Gėtė, Heinė, Stendalis. 1630 m. Veroną aplanko maras, kurio pasekoje sumažėjo gyventojų skaičius. 1796 m. buvo labai svarbūs Veneto miestui: į miestą įžengė Napoleono Bonapartės armija. Kampoformio 1797 m. susitarimu visa Veneto zona atiteko austrams. Itališkoji Veronos istorija prasidėjo 1866 m. spalio 16 d., kuomet Savoja užkariavo Venetą trečiojo nepriklausomybės karo metu.